Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











22.09.2021 Kaplička

Místo Šternberk
Pořadatel
 
Start 17:30
Prezentace 16:30 - 17:15
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/210922_SB_Kaplicka.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/210922_vysledky.html
 
Popis 4. ročník Kapličky

Závod vede po zpevněných a asfaltových cestách. Hlavní trať měří 5 km, start a cíl je v místě shromaždiště. Kratší „kondiční“ trať měří 2 km, otáčí se u kapličky.

Prezentace: Šternberk, Hospůdka U Komína
 



Kratší „kondiční“ trať měří 2 km, otáčí se u kapličky.


Hlavní trať měří 5 km, po oběhnutí „Obory“ se trasa vrací zpět stejnou cestou přes kapličku.

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE0208Doležal Matyáš 17:28 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 0078200Vavrečka Libor 18:44 19 Šternberk
A 3 0428600Kubánek Martin 19:15 18 TJ Sokol Šternberk
A 4 0078401Macháček Petr 19:21 17 Šternberk
A 5 STE8500Zapletal Martin 19:55 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097501Horák Ondřej 17:58 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 STE7400Lubrich Marek 18:25 19 SK SKI-OB Šternberk
B 3 0078001Gotwald Jan 19:00 18 Šternberk
B 4 0077404Anděl Zbyněk 19:25 17 Šternberk
B 5 0078003Zatloukal Oldřich 20:38 16 Šternberk
B 6 0078100Král Tomáš 21:27 15 Šternberk
B 7 STE7200Silnoušek Jiří 22:45 14 SK SKI-OB Šternberk
B 8 STE7603Kropáček Ivo 23:47 13 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE7100Smolka Martin 20:00 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 STE6501Skyva Petr 22:27 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 STE7103Mikoška Eman 24:00 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 1557000Ambrozek Michal 25:42 17 Psychiatrická léčebna Šternberk
C 5 0046501Gatial Milan 27:11 16 JTM-GA Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0115901Barbořák Bohuš 24:07 20 Liga 100 Olomouc
D 2 0135500Meixner Miloš 28:42 19 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 STE0451Lubrichová Veronika 23:51 20 SK SKI-OB Šternberk
F 2 0428650Kubánková Lenka 24:23 19 TJ Sokol Šternberk
F 3 0099500Zálesáková Zuzana 27:13 18 Fortex Moravský Beroun
F 4 1579550Cepníková Irena 29:44 17 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7951Matoušková Jana 22:51 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 0097750Kavanová Vlasta 24:12 19 Fortex Moravský Beroun
G 3 1577550Kapková Katka 30:46 18 MAS Šternbersko
G 4 STE7556Lubrichová Eva 31:43 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0070700Kastner Vilém 9:34 20 Šternberk
PM 2 0081300Slinták Josef 9:39 19 AK Šternberk
PM 3 0071000Král Roman 10:17 18 Šternberk
PM 4 STE0810Kropáček Matěj 10:23 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 5 STE0809Vavrečka Radek 12:14 16 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 STE1400Kropáček Šimon 13:56 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0952Gottwaldová Amálie 10:29 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0080950Slintáková Karolína 10:42 19 AK Šternberk
PZ 3 0071350Cicková Beata 11:13 18 Šternberk
PZ 4 STE0909Matoušek Jan 11:33 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE1351Zatloukalová Tereza 11:46 16 Šternberk
PZ 6 0071352Králová Nella 13:00 15 Šternberk
PZ 7 0078151Králová Lucie 13:58 14 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE0208Doležal Matyáš 17:28 20 SK SKI-OB Šternberk
MB 2 0097501Horák Ondřej 17:58 19 Fortex Moravský Beroun
MB 3 STE7400Lubrich Marek 18:25 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 0078200Vavrečka Libor 18:44 17 Šternberk
MB 5 0078001Gotwald Jan 19:00 16 Šternberk
MA 6 0428600Kubánek Martin 19:15 15 TJ Sokol Šternberk
MA 7 0078401Macháček Petr 19:21 14 Šternberk
MB 8 0077404Anděl Zbyněk 19:25 13 Šternberk
MA 9 STE8500Zapletal Martin 19:55 12 SK SKI-OB Šternberk
MC 10 STE7100Smolka Martin 20:00 11 SK SKI-OB Šternberk
MB 11 0078003Zatloukal Oldřich 20:38 10 Šternberk
MB 12 0078100Král Tomáš 21:27 9 Šternberk
MC 13 STE6501Skyva Petr 22:27 8 SK SKI-OB Šternberk
MB 14 STE7200Silnoušek Jiří 22:45 7 SK SKI-OB Šternberk
MB 15 STE7603Kropáček Ivo 23:47 6 SK SKI-OB Šternberk
MC 16 STE7103Mikoška Eman 24:00 5 SK SKI-OB Šternberk
MD 17 0115901Barbořák Bohuš 24:07 4 Liga 100 Olomouc
MC 18 1557000Ambrozek Michal 25:42 3 Psychiatrická léčebna Šternberk
MC 19 0046501Gatial Milan 27:11 2 JTM-GA Šternberk
MD 20 0135500Meixner Miloš 28:42 1 SK Vyhlídka
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 STE7951Matoušková Jana 22:51 20 SK SKI-OB Šternberk
ZF 2 STE0451Lubrichová Veronika 23:51 19 SK SKI-OB Šternberk
ZG 3 0097750Kavanová Vlasta 24:12 18 Fortex Moravský Beroun
ZF 4 0428650Kubánková Lenka 24:23 17 TJ Sokol Šternberk
ZF 5 0099500Zálesáková Zuzana 27:13 16 Fortex Moravský Beroun
ZF 6 1579550Cepníková Irena 29:44 15 MAS Šternbersko
ZG 7 1577550Kapková Katka 30:46 14 MAS Šternbersko
ZG 8 STE7556Lubrichová Eva 31:43 13 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0070700Kastner Vilém 9:34 20 Šternberk
PPM 2 0081300Slinták Josef 9:39 19 AK Šternberk
PPM 3 0071000Král Roman 10:17 18 Šternberk
PPM 4 STE0810Kropáček Matěj 10:23 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 10:29 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 0080950Slintáková Karolína 10:42 15 AK Šternberk
PPZ 7 0071350Cicková Beata 11:13 14 Šternberk
PPZ 8 STE0909Matoušek Jan 11:33 13 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 9 STE1351Zatloukalová Tereza 11:46 12 Šternberk
PPM 10 STE0809Vavrečka Radek 12:14 11 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 11 0071352Králová Nella 13:00 10 Šternberk
PPM 12 STE1400Kropáček Šimon 13:56 9 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 13 0078151Králová Lucie 13:58 8 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179346
Týden: 9132