Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











16.06.2021 Prabába

Místo Lipina
Pořadatel
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/210616_SB_Prababa.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/210616_vysledky.html
 
Popis 8. ročník Prabáby

Praděd je ze Šternberka přes 50 km, Prabába je podstatně blíž.



"Prabába" má od roku 2018 novou trať, která je pečlivě popsána v rozpisu závodu - závodníky čeká 5,5 km s převýšením 160 m po zpevněných a asfaltových cestách, kratší trať má délku 2,8 km s převýšením 90 m.

Prezentace: Lipina, Hospůdka U Kapličky, start a cíl za silnicí směrem k hřbitovu (po zelené značce).
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0118800Otevřel Vít 21:04 20 Liga 100 Olomouc
A 2 0079200Dočkálek Michal 21:52 19 Šternberk
A 3 0428600Kubánek Martin 24:07 18 TJ Sokol Šternberk
A 4 0139401Václavík Lukáš 26:03 17 SK Vyhlídka
A 5 0079104Válek František 26:05 16 Šternberk
A 6 STE8900Diviš Patrik 37:22 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097501Horák Ondřej 21:37 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 0077404Anděl Zbyněk 24:13 19 Šternberk
B 3 1547300Janík Michal 24:52 18 Řídeč
B 4 0157904Zimmermann Lukáš 26:13 17 Olomouc
B 5 1547900Žouželka Martin 30:15 16 Řídeč
B 6 STE7603Kropáček Ivo 31:34 15 SK SKI-OB Šternberk
B 7 STE7900Novák Jan 32:06 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE7100Smolka Martin 24:59 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 0396801Frank Pavel 25:18 19 TJ Granitol Moravský Beroun
C 3 STE6501Skyva Petr 28:42 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STE7103Mikoška Eman 28:44 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 1557000Ambrozek Michal 32:22 16 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 27:51 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 0095400Svak Václav 28:12 19 Fortex Moravský Beroun
D 3 0115901Barbořák Bohuš 29:47 18 Liga 100 Olomouc
D 4 0115800Kosztyu Peter 34:56 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0135500Meixner Miloš 37:19 16 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118751Otevřelová Kristýna 26:24 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0088351Ondrušík Kateřina 27:08 19 AK Šternberk
F 3 STH8451Uvizlová Radka 27:45 18 SK Studenec
F 4 0428650Kubánková Lenka 29:50 17 TJ Sokol Šternberk
F 5 STE0451Lubrichová Veronika 30:55 16 SK SKI-OB Šternberk
F 6 0099500Zálesáková Zuzana 31:48 15 Fortex Moravský Beroun
F 7 1579550Cepníková Irena 38:09 14 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7951Matoušková Jana 28:08 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 0117950Doleželová Blanka 29:43 19 Liga 100 Olomouc
G 3 0097750Kavanová Vlasta 30:20 18 Fortex Moravský Beroun
G 4 1577550Kapková Katka 37:40 17 MAS Šternbersko
G 5 STE7556Lubrichová Eva 38:55 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE7150Mikošková Iveta 39:29 20 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0811Máčala Antonín 13:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0909Matoušek Jan 13:45 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 0081300Slinták Josef 14:04 18 AK Šternberk
PM 4 STE0810Kropáček Matěj 16:07 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 5 0071300Slavík Vojtěch 16:55 16 Šternberk
PM 6 0079402Prokš Jan 17:24 15 Šternberk
PM 7 STE1400Kropáček Šimon 22:57 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0751Matoušková Johana 15:23 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0080950Slintáková Karolína 15:24 19 AK Šternberk
PZ 3 STE0952Gottwaldová Amálie 16:56 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 1540850Žouželková Adéla 18:22 17 Řídeč
PZ 5 STE9751Dosedělová Klára 21:40 16 SK SKI-OB Šternberk
PZ 6 1548250Žouželková Petra 23:42 15 Řídeč
PZ 7 1541150Žouželková Jitka 24:32 14 Řídeč
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0118800Otevřel Vít 21:04 20 Liga 100 Olomouc
MB 2 0097501Horák Ondřej 21:37 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 0079200Dočkálek Michal 21:52 18 Šternberk
MA 4 0428600Kubánek Martin 24:07 17 TJ Sokol Šternberk
MB 5 0077404Anděl Zbyněk 24:13 16 Šternberk
MB 6 1547300Janík Michal 24:52 15 Řídeč
MC 7 STE7100Smolka Martin 24:59 14 SK SKI-OB Šternberk
MC 8 0396801Frank Pavel 25:18 13 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 9 0139401Václavík Lukáš 26:03 12 SK Vyhlídka
MA 10 0079104Válek František 26:05 11 Šternberk
MB 11 0157904Zimmermann Lukáš 26:13 10 Olomouc
MD 12 STE6100Doseděl Emil 27:51 9 SK SKI-OB Šternberk
MD 13 0095400Svak Václav 28:12 8 Fortex Moravský Beroun
MC 14 STE6501Skyva Petr 28:42 7 SK SKI-OB Šternberk
MC 15 STE7103Mikoška Eman 28:44 6 SK SKI-OB Šternberk
MD 16 0115901Barbořák Bohuš 29:47 5 Liga 100 Olomouc
MB 17 1547900Žouželka Martin 30:15 4 Řídeč
MB 18 STE7603Kropáček Ivo 31:34 3 SK SKI-OB Šternberk
MB 19 STE7900Novák Jan 32:06 2 SK SKI-OB Šternberk
MC 20 1557000Ambrozek Michal 32:22 1 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 21 0115800Kosztyu Peter 34:56 0 Liga 100 Olomouc
MD 22 0135500Meixner Miloš 37:19 0 SK Vyhlídka
MA 23 STE8900Diviš Patrik 37:22 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118751Otevřelová Kristýna 26:24 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0088351Ondrušík Kateřina 27:08 19 AK Šternberk
ZF 3 STH8451Uvizlová Radka 27:45 18 SK Studenec
ZG 4 STE7951Matoušková Jana 28:08 17 SK SKI-OB Šternberk
ZG 5 0117950Doleželová Blanka 29:43 16 Liga 100 Olomouc
ZF 6 0428650Kubánková Lenka 29:50 15 TJ Sokol Šternberk
ZG 7 0097750Kavanová Vlasta 30:20 14 Fortex Moravský Beroun
ZF 8 STE0451Lubrichová Veronika 30:55 13 SK SKI-OB Šternberk
ZF 9 0099500Zálesáková Zuzana 31:48 12 Fortex Moravský Beroun
ZG 10 1577550Kapková Katka 37:40 11 MAS Šternbersko
ZF 11 1579550Cepníková Irena 38:09 10 MAS Šternbersko
ZG 12 STE7556Lubrichová Eva 38:55 9 SK SKI-OB Šternberk
ZH 13 STE7150Mikošková Iveta 39:29 8 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0811Máčala Antonín 13:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0909Matoušek Jan 13:45 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 0081300Slinták Josef 14:04 18 AK Šternberk
PPZ 4 STE0751Matoušková Johana 15:23 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 0080950Slintáková Karolína 15:24 16 AK Šternberk
PPM 6 STE0810Kropáček Matěj 16:07 15 SK SKI-OB Šternberk
PPM 7 0071300Slavík Vojtěch 16:55 14 Šternberk
PPZ 8 STE0952Gottwaldová Amálie 16:56 13 SK SKI-OB Šternberk
PPM 9 0079402Prokš Jan 17:24 12 Šternberk
PPZ 10 1540850Žouželková Adéla 18:22 11 Řídeč
PPZ 11 STE9751Dosedělová Klára 21:40 10 SK SKI-OB Šternberk
PPM 12 STE1400Kropáček Šimon 22:57 9 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 13 1548250Žouželková Petra 23:42 8 Řídeč
PPZ 14 1541150Žouželková Jitka 24:32 7 Řídeč

Počet přístupů
Celkem: 1027387
Týden: 13506