Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











02.06.2021 Zámecké schody

Místo Dolní Žleb
Pořadatel
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/210602_SB_Zamecke_schody.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/210602_vysledky.html
 
Popis 7. ročník Zámeckých schodů

Po starých zámeckých schodech se chodí v Praze - Šternberk má svoje zámecké schody a jsou proklatě vysoko!

Hlavní trať o délce 6999 m vede po lesních cestách ve zvlněném terénu - převýšení 215 m.
Speciální hodnotná cena – prémie pro běžce, který nejrychleji zdolá výběh „Zámeckých schodů“.
Speciální hodnotná cena – prémie za překonání rekordu výběhu „Zámeckých schodů“, který drží z roku 2017 Ondra Doležel časem 2:22.

Kratší "kondiční" trať vede jako hlavní, má otočku pod kopcem na zámecké schody a vrací se stejnou cestou. Trasa měří 2222 m s převýšením pouhých 10 m.

Prezentace, start a cíl: Dolní Žleb, u betoňáku

Pravidla: Každý závodník zodpovídá za svůj zdravotní stav a běží na vlastní nebezpečí.
Kontaktní osoba: Tonda 725 616 324, Martin 724 326 798
Upozornění:

  • Prosíme účastníky o ohleduplnost a respektování aktuálně platných vládních covidových opatření.
  • Přejeme si, abychom si vzájemně užili první závod letošního ročníku Šternberského běhání po dlouhé době temna.
  • Prosíme o dodržování pravidla 3R Respekt a obdiv k pořadatelům, Rychlost a úsměv na trati, Rozum při volbě občerstvení.
  •  

     



    Výsledky
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    A 1 0118800Otevřel Vít 28:44 20 Liga 100 Olomouc
    A 2 0079200Dočkálek Michal 29:53 19 Šternberk
    A 3 0428600Kubánek Martin 33:25 18 TJ Sokol Šternberk
    A 4 STE8500Zapletal Martin 34:28 17 SK SKI-OB Šternberk
    A 5 1609100Válek František 35:18 16 Mladějovice
    A 6 0079106Grosman Josef 36:19 15 Šternberk
    A 7 0688600Reif Jan 39:42 14 TJ Šumperk
    A 8 0978900Křížek Miroslav 46:55 13 Silný team Uničov
    A 9 0079400Fryštacký Jakub 51:43 12 Šternberk
    A 10 0979000Vrba Pavel 54:00 11 Silný team Uničov
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    B 1 0097501Horák Ondřej 29:47 20 Fortex Moravský Beroun
    B 2 STE7400Lubrich Marek 30:01 19 SK SKI-OB Šternberk
    B 3 0097701Kovář Roman 31:06 18 Fortex Moravský Beroun
    B 4 0078200Vavrečka Libor 32:19 17 Šternberk
    B 5 0078001Gotwald Jan 33:06 16 Šternberk
    B 6 1587900Pospíšil Petr 34:03 15 Otice
    B 7 0607700Chmela Jan 34:57 14 Litovel
    B 8 1547300Janík Michal 35:06 13 Řídeč
    B 9 0078003Zatloukal Oldřich 35:11 12 Šternberk
    B 10 STE7504Matoušek Jiří 36:06 11 SK SKI-OB Šternberk
    B 11 0078100Král Tomáš 36:31 10 Šternberk
    B 12 0157904Zimmermann Lukáš 36:34 9 Olomouc
    B 13 STE7200Silnoušek Jiří 37:58 8 SK SKI-OB Šternberk
    B 14 0077904Michna Lukáš 42:12 7 Šternberk
    B 15 STE7900Novák Jan 45:41 6 SK SKI-OB Šternberk
    B 16 STE7600Burda Tomáš 45:59 5 SK SKI-OB Šternberk
    B 17 0077804Sadílek Martin 50:11 4 Šternberk
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    C 1 0396801Frank Pavel 34:17 20 TJ Granitol Moravský Beroun
    C 2 STE7100Smolka Martin 34:39 19 SK SKI-OB Šternberk
    C 3 STE6501Skyva Petr 36:28 18 SK SKI-OB Šternberk
    C 4 0497101Slavík Luděk 38:25 17 Dalov
    C 5 0136903Mareš Libor 39:52 16 SK Vyhlídka
    C 6 STE6600Poštulka Zdenek 43:41 15 SK SKI-OB Šternberk
    C 7 1557000Ambrozek Michal 44:46 14 Psychiatrická léčebna Šternberk
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    D 1 STE6100Doseděl Emil 37:47 20 SK SKI-OB Šternberk
    D 2 0115901Barbořák Bohuš 41:05 19 Liga 100 Olomouc
    D 3 0115800Kosztyu Peter 45:01 18 Liga 100 Olomouc
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    F 1 0118751Otevřelová Kristýna 35:42 20 Liga 100 Olomouc
    F 2 0088351Ondrušík Kateřina 38:09 19 AK Šternberk
    F 3 STE0451Lubrichová Veronika 40:02 18 SK SKI-OB Šternberk
    F 4 STE0552Mikošková Marie 40:27 17 SK SKI-OB Šternberk
    F 5 0428650Kubánková Lenka 41:19 16 TJ Sokol Šternberk
    F 6 STE0653Burdová Helena 43:15 15 SK SKI-OB Šternberk
    F 7 0099500Zálesáková Zuzana 43:56 14 Fortex Moravský Beroun
    F 8 STE0554Venusová Anna 45:15 13 SK SKI-OB Šternberk
    F 9 1579550Cepníková Irena 53:32 12 MAS Šternbersko
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    G 1 STE7951Matoušková Jana 39:01 20 SK SKI-OB Šternberk
    G 2 0117950Doleželová Blanka 41:24 19 Liga 100 Olomouc
    G 3 0097750Kavanová Vlasta 43:55 18 Fortex Moravský Beroun
    G 4 0117351Nečesaná Markéta 48:11 17 Liga 100 Olomouc
    G 5 0727750Papicová Ludmila 50:14 16 Hlásnice
    G 6 0078052Tomášková Veronika 50:33 15 Šternberk
    G 7 STE7556Lubrichová Eva 51:07 14 SK SKI-OB Šternberk
    G 8 1577550Kapková Katka 51:10 13 MAS Šternbersko
    G 9 0077650Talašová Michaela 54:38 12 Šternberk
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    H 1 STE7150Mikošková Iveta 51:57 20 SK SKI-OB Šternberk
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    PM 1 STE0811Máčala Antonín 9:51 20 SK SKI-OB Šternberk
    PM 2 STE0909Matoušek Jan 10:01 19 SK SKI-OB Šternberk
    PM 3 0081300Slinták Josef 10:15 18 AK Šternberk
    PM 4 1547900Žouželka Martin 11:48 17 Řídeč
    PM 5 STE1100Marek Martin 12:04 16 SK SKI-OB Šternberk
    PM 6 STE0809Vavrečka Radek 12:07 15 SK SKI-OB Šternberk
    PM 7 STE0807Mikoška Jan 12:24 14 SK SKI-OB Šternberk
    PM 8 STE0705Penka Matěj 12:45 13 SK SKI-OB Šternberk
    PM 9 1541000Janík Mikuláš 12:51 12 Řídeč
    PM 10 0071300Slavík Vojtěch 12:52 11 Šternberk
    PM 11 0078505Slavík Pavel 12:54 10 Šternberk
    PM 12 0071401Filip Jonáš 14:04 9 Šternberk
    PM 13 STE7103Mikoška Eman 17:32 8 SK SKI-OB Šternberk
    Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    PZ 1 STE0650Zatloukalová Julie 11:13 20 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 2 STE0952Gottwaldová Amálie 11:21 19 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 3 STE0652Kotrle Sylvia 12:10 18 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 4 STE0954Hanáková Dorota 12:12 17 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 5 1540850Žouželková Adéla 12:46 16 Řídeč
    PZ 6 STE0953Sadílková Klára 12:48 15 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 7 STE0452Střítezská Eliška 13:39 14 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 8 STE1450Sadílková Justýna 13:44 13 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 9 0071350Cicková Beata 13:53 12 Šternberk
    PZ 10 0071050Filipová Amalie 14:01 11 Šternberk
    PZ 11 0071351Zatloukalová Tereza 14:06 10 Šternberk
    PZ 12 STE9751Dosedělová Klára 14:19 9 SK SKI-OB Šternberk
    PZ 13 0071250Klímová Viktorie 17:29 8 Šternberk
    PZ 14 1541150Žouželková Jitka 17:50 7 Řídeč
    PZ 15 1548250Žouželková Petra 17:53 6 Řídeč
    Celkové výsledky
    Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    MA 1 0118800Otevřel Vít 28:44 20 Liga 100 Olomouc
    MB 2 0097501Horák Ondřej 29:47 19 Fortex Moravský Beroun
    MA 3 0079200Dočkálek Michal 29:53 18 Šternberk
    MB 4 STE7400Lubrich Marek 30:01 17 SK SKI-OB Šternberk
    MB 5 0097701Kovář Roman 31:06 16 Fortex Moravský Beroun
    MB 6 0078200Vavrečka Libor 32:19 15 Šternberk
    MB 7 0078001Gotwald Jan 33:06 14 Šternberk
    MA 8 0428600Kubánek Martin 33:25 13 TJ Sokol Šternberk
    MB 9 1587900Pospíšil Petr 34:03 12 Otice
    MC 10 0396801Frank Pavel 34:17 11 TJ Granitol Moravský Beroun
    MA 11 STE8500Zapletal Martin 34:28 10 SK SKI-OB Šternberk
    MC 12 STE7100Smolka Martin 34:39 9 SK SKI-OB Šternberk
    MB 13 0607700Chmela Jan 34:57 8 Litovel
    MB 14 1547300Janík Michal 35:06 7 Řídeč
    MB 15 0078003Zatloukal Oldřich 35:11 6 Šternberk
    MA 16 1609100Válek František 35:18 5 Mladějovice
    MB 17 STE7504Matoušek Jiří 36:06 4 SK SKI-OB Šternberk
    MA 18 0079106Grosman Josef 36:19 3 Šternberk
    MC 19 STE6501Skyva Petr 36:28 2 SK SKI-OB Šternberk
    MB 20 0078100Král Tomáš 36:31 1 Šternberk
    MB 21 0157904Zimmermann Lukáš 36:34 0 Olomouc
    MD 22 STE6100Doseděl Emil 37:47 0 SK SKI-OB Šternberk
    MB 23 STE7200Silnoušek Jiří 37:58 0 SK SKI-OB Šternberk
    MC 24 0497101Slavík Luděk 38:25 0 Dalov
    MA 25 0688600Reif Jan 39:42 0 TJ Šumperk
    MC 26 0136903Mareš Libor 39:52 0 SK Vyhlídka
    MD 27 0115901Barbořák Bohuš 41:05 0 Liga 100 Olomouc
    MB 28 0077904Michna Lukáš 42:12 0 Šternberk
    MC 29 STE6600Poštulka Zdenek 43:41 0 SK SKI-OB Šternberk
    MC 30 1557000Ambrozek Michal 44:46 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
    MD 31 0115800Kosztyu Peter 45:01 0 Liga 100 Olomouc
    MB 32 STE7900Novák Jan 45:41 0 SK SKI-OB Šternberk
    MB 33 STE7600Burda Tomáš 45:59 0 SK SKI-OB Šternberk
    MA 34 0978900Křížek Miroslav 46:55 0 Silný team Uničov
    MB 35 0077804Sadílek Martin 50:11 0 Šternberk
    MA 36 0079400Fryštacký Jakub 51:43 0 Šternberk
    MA 37 0979000Vrba Pavel 54:00 0 Silný team Uničov
    Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    ZF 1 0118751Otevřelová Kristýna 35:42 20 Liga 100 Olomouc
    ZF 2 0088351Ondrušík Kateřina 38:09 19 AK Šternberk
    ZG 3 STE7951Matoušková Jana 39:01 18 SK SKI-OB Šternberk
    ZF 4 STE0451Lubrichová Veronika 40:02 17 SK SKI-OB Šternberk
    ZF 5 STE0552Mikošková Marie 40:27 16 SK SKI-OB Šternberk
    ZF 6 0428650Kubánková Lenka 41:19 15 TJ Sokol Šternberk
    ZG 7 0117950Doleželová Blanka 41:24 14 Liga 100 Olomouc
    ZF 8 STE0653Burdová Helena 43:15 13 SK SKI-OB Šternberk
    ZG 9 0097750Kavanová Vlasta 43:55 12 Fortex Moravský Beroun
    ZF 10 0099500Zálesáková Zuzana 43:56 11 Fortex Moravský Beroun
    ZF 11 STE0554Venusová Anna 45:15 10 SK SKI-OB Šternberk
    ZG 12 0117351Nečesaná Markéta 48:11 9 Liga 100 Olomouc
    ZG 13 0727750Papicová Ludmila 50:14 8 Hlásnice
    ZG 14 0078052Tomášková Veronika 50:33 7 Šternberk
    ZG 15 STE7556Lubrichová Eva 51:07 6 SK SKI-OB Šternberk
    ZG 16 1577550Kapková Katka 51:10 5 MAS Šternbersko
    ZH 17 STE7150Mikošková Iveta 51:57 4 SK SKI-OB Šternberk
    ZF 18 1579550Cepníková Irena 53:32 3 MAS Šternbersko
    ZG 19 0077650Talašová Michaela 54:38 2 Šternberk
    Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
    PPM 1 STE0811Máčala Antonín 9:51 20 SK SKI-OB Šternberk
    PPM 2 STE0909Matoušek Jan 10:01 19 SK SKI-OB Šternberk
    PPM 3 0081300Slinták Josef 10:15 18 AK Šternberk
    PPZ 4 STE0650Zatloukalová Julie 11:13 17 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 11:21 16 SK SKI-OB Šternberk
    PPM 6 1547900Žouželka Martin 11:48 15 Řídeč
    PPM 7 STE1100Marek Martin 12:04 14 SK SKI-OB Šternberk
    PPM 8 STE0809Vavrečka Radek 12:07 13 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 9 STE0652Kotrle Sylvia 12:10 12 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 10 STE0954Hanáková Dorota 12:12 11 SK SKI-OB Šternberk
    PPM 11 STE0807Mikoška Jan 12:24 10 SK SKI-OB Šternberk
    PPM 12 STE0705Penka Matěj 12:45 9 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 13 1540850Žouželková Adéla 12:46 8 Řídeč
    PPZ 14 STE0953Sadílková Klára 12:48 7 SK SKI-OB Šternberk
    PPM 15 1541000Janík Mikuláš 12:51 6 Řídeč
    PPM 16 0071300Slavík Vojtěch 12:52 5 Šternberk
    PPM 17 0078505Slavík Pavel 12:54 4 Šternberk
    PPZ 18 STE0452Střítezská Eliška 13:39 3 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 19 STE1450Sadílková Justýna 13:44 2 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 20 0071350Cicková Beata 13:53 1 Šternberk
    PPZ 21 0071050Filipová Amalie 14:01 0 Šternberk
    PPM 22 0071401Filip Jonáš 14:04 0 Šternberk
    PPZ 23 0071351Zatloukalová Tereza 14:06 0 Šternberk
    PPZ 24 STE9751Dosedělová Klára 14:19 0 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 25 0071250Klímová Viktorie 17:29 0 Šternberk
    PPM 26 STE7103Mikoška Eman 17:32 0 SK SKI-OB Šternberk
    PPZ 27 1541150Žouželková Jitka 17:50 0 Řídeč
    PPZ 28 1548250Žouželková Petra 17:53 0 Řídeč

    Počet přístupů
    Celkem: 1027388
    Týden: 13505