Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











09.06.2021 Fun TomasRun

Místo Řídeč
Pořadatel
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/210609_SB_FunTomasRun.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/210609_vysledky.html
 
Popis 3. ročník Fun TomasRun

Závod připravuje Fantomas, máme se zase na co těšit!!!

Hlavní trať závodu "FunTomasRun" o délce 7 km vede po lesních cestách v krásném prostředí přírodního parku Sovinecko s převýšením 230 m.
Kratší "kondiční" trať má, kromě startu a pár metrů po startu, svou trasu zcela odlišnou od hlavní kategorie. Trasa měří 2,3 km s převýšením 65 m.

Prezentace: Řídeč, Rekreační stáj Řídeč

Parkování: DBEJTE POKYNŮ POŘADATELŮ!!! - AUTA na výjezdu z obce "na hliníku", KOLA u prezentace

A po závodě budou makrely.... mňam :-) :-) :-)
 

Náhled tratí

Show on map

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0118800Otevřel Vít 27:55 20 Liga 100 Olomouc
A 2 0428600Kubánek Martin 31:05 19 TJ Sokol Šternberk
A 3 STE8500Zapletal Martin 31:38 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 1599600Orság Jan 31:50 17 Paseka
A 5 0078200Vavrečka Libor 32:09 16 Šternberk
A 6 0079106Grosman Josef 32:51 15 Šternberk
A 7 0079104Válek František 33:05 14 Šternberk
A 8 0070500Sedlář Matěj 37:07 13 Šternberk
A 9 0688600Reif Jan 38:45 12 TJ Šumperk
A 10 1549000Lorenc Jakub 40:35 11 Řídeč
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 28:48 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0078001Gotwald Jan 30:50 19 Šternberk
B 3 1547300Janík Michal 32:15 18 Řídeč
B 4 1587900Pospíšil Petr 32:19 17 Otice
B 5 0078003Zatloukal Oldřich 33:14 16 Šternberk
B 6 STE7501Marek Antonín 33:26 15 SK SKI-OB Šternberk
B 7 0157904Zimmermann Lukáš 34:18 14 Olomouc
B 8 0078100Král Tomáš 36:09 13 Šternberk
B 9 STE7200Silnoušek Jiří 36:41 12 SK SKI-OB Šternberk
B 10 STE7603Kropáček Ivo 39:07 11 SK SKI-OB Šternberk
B 11 0077804Sadílek Martin 48:34 10 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE7100Smolka Martin 31:35 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 0396801Frank Pavel 32:25 19 TJ Granitol Moravský Beroun
C 3 STE6501Skyva Petr 34:58 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STE7103Mikoška Eman 39:44 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 1557000Ambrozek Michal 42:49 16 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 36:26 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 0095400Svak Václav 42:45 19 Fortex Moravský Beroun
D 3 0115800Kosztyu Peter 43:21 18 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118751Otevřelová Kristýna 34:52 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0088351Ondrušík Kateřina 34:54 19 AK Šternberk
F 3 STE0552Mikošková Marie 37:57 18 SK SKI-OB Šternberk
F 4 0428650Kubánková Lenka 39:12 17 TJ Sokol Šternberk
F 5 0070550Petřeková Eliška 39:32 16 Šternberk
F 6 0099500Zálesáková Zuzana 42:42 15 Fortex Moravský Beroun
F 7 0080750Skupieňová Nela 42:53 14 AK Šternberk
F 8 STE0554Venusová Anna 42:58 13 SK SKI-OB Šternberk
F 9 1579550Cepníková Irena 49:23 12 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7951Matoušková Jana 36:49 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 0117950Doleželová Blanka 39:35 19 Liga 100 Olomouc
G 3 0097750Kavanová Vlasta 40:26 18 Fortex Moravský Beroun
G 4 0117351Nečesaná Markéta 47:26 17 Liga 100 Olomouc
G 5 1577550Kapková Katka 49:08 16 MAS Šternbersko
G 6 STE7556Lubrichová Eva 51:49 15 SK SKI-OB Šternberk
G 7 0078052Tomášková Veronika 51:51 14 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE6751Neumannová Kamila 56:15 20 SK SKI-OB Šternberk
H 2 STE7150Mikošková Iveta 69:16 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0811Máčala Antonín 10:11 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0909Matoušek Jan 10:31 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 0081300Slinták Josef 10:37 18 AK Šternberk
PM 4 STE0810Kropáček Matěj 11:54 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 5 STE0807Mikoška Jan 12:28 16 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 STE0705Penka Matěj 12:30 15 SK SKI-OB Šternberk
PM 7 0071300Slavík Vojtěch 13:38 14 Šternberk
PM 8 0078505Slavík Pavel 13:40 13 Šternberk
PM 9 STE1400Kropáček Šimon 16:19 12 SK SKI-OB Šternberk
PM 10 STE1700Matýsek A Paťulka 30:05 11 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0751Matoušková Johana 10:57 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 STE0451Lubrichová Veronika 11:05 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 0080950Slintáková Karolína 12:04 18 AK Šternberk
PZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 12:08 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 1540850Žouželková Adéla 13:52 16 Řídeč
PZ 6 1540150Čechová Anežka 14:26 15 Řídeč
PZ 7 STE9751Dosedělová Klára 14:28 14 SK SKI-OB Šternberk
PZ 8 0071351Zatloukalová Tereza 15:01 13 Šternberk
PZ 9 0071350Cicková Beata 15:02 12 Šternberk
PZ 10 1549550Zapletalová Martina 15:44 11 Řídeč
PZ 11 1548500Lorencová Veronika 15:46 10 Řídeč
PZ 12 1540953Zetková Anna 17:53 9 Řídeč
PZ 13 1540350Myšáková Adéla 17:56 8 Řídeč
PZ 14 1540952Čechová Bedriška 18:03 7 Řídeč
PZ 15 1541150Žouželková Jitka 18:12 6 Řídeč
PZ 16 1548250Žouželková Petra 18:36 5 Řídeč
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0118800Otevřel Vít 27:55 20 Liga 100 Olomouc
MB 2 STE7400Lubrich Marek 28:48 19 SK SKI-OB Šternberk
MB 3 0078001Gotwald Jan 30:50 18 Šternberk
MA 4 0428600Kubánek Martin 31:05 17 TJ Sokol Šternberk
MC 5 STE7100Smolka Martin 31:35 16 SK SKI-OB Šternberk
MA 6 STE8500Zapletal Martin 31:38 15 SK SKI-OB Šternberk
MA 7 1599600Orság Jan 31:50 14 Paseka
MA 8 0078200Vavrečka Libor 32:09 13 Šternberk
MB 9 1547300Janík Michal 32:15 12 Řídeč
MB 10 1587900Pospíšil Petr 32:19 11 Otice
MC 11 0396801Frank Pavel 32:25 10 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 12 0079106Grosman Josef 32:51 9 Šternberk
MA 13 0079104Válek František 33:05 8 Šternberk
MB 14 0078003Zatloukal Oldřich 33:14 7 Šternberk
MB 15 STE7501Marek Antonín 33:26 6 SK SKI-OB Šternberk
MB 16 0157904Zimmermann Lukáš 34:18 5 Olomouc
MC 17 STE6501Skyva Petr 34:58 4 SK SKI-OB Šternberk
MB 18 0078100Král Tomáš 36:09 3 Šternberk
MD 19 STE6100Doseděl Emil 36:26 2 SK SKI-OB Šternberk
MB 20 STE7200Silnoušek Jiří 36:41 1 SK SKI-OB Šternberk
MA 21 0070500Sedlář Matěj 37:07 0 Šternberk
MA 22 0688600Reif Jan 38:45 0 TJ Šumperk
MB 23 STE7603Kropáček Ivo 39:07 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 24 STE7103Mikoška Eman 39:44 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 25 1549000Lorenc Jakub 40:35 0 Řídeč
MD 26 0095400Svak Václav 42:45 0 Fortex Moravský Beroun
MC 27 1557000Ambrozek Michal 42:49 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 28 0115800Kosztyu Peter 43:21 0 Liga 100 Olomouc
MB 29 0077804Sadílek Martin 48:34 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118751Otevřelová Kristýna 34:52 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0088351Ondrušík Kateřina 34:54 19 AK Šternberk
ZG 3 STE7951Matoušková Jana 36:49 18 SK SKI-OB Šternberk
ZF 4 STE0552Mikošková Marie 37:57 17 SK SKI-OB Šternberk
ZF 5 0428650Kubánková Lenka 39:12 16 TJ Sokol Šternberk
ZF 6 0070550Petřeková Eliška 39:32 15 Šternberk
ZG 7 0117950Doleželová Blanka 39:35 14 Liga 100 Olomouc
ZG 8 0097750Kavanová Vlasta 40:26 13 Fortex Moravský Beroun
ZF 9 0099500Zálesáková Zuzana 42:42 12 Fortex Moravský Beroun
ZF 10 0080750Skupieňová Nela 42:53 11 AK Šternberk
ZF 11 STE0554Venusová Anna 42:58 10 SK SKI-OB Šternberk
ZG 12 0117351Nečesaná Markéta 47:26 9 Liga 100 Olomouc
ZG 13 1577550Kapková Katka 49:08 8 MAS Šternbersko
ZF 14 1579550Cepníková Irena 49:23 7 MAS Šternbersko
ZG 15 STE7556Lubrichová Eva 51:49 6 SK SKI-OB Šternberk
ZG 16 0078052Tomášková Veronika 51:51 5 Šternberk
ZH 17 STE6751Neumannová Kamila 56:15 4 SK SKI-OB Šternberk
ZH 18 STE7150Mikošková Iveta 69:16 3 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0811Máčala Antonín 10:11 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0909Matoušek Jan 10:31 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 0081300Slinták Josef 10:37 18 AK Šternberk
PPZ 4 STE0751Matoušková Johana 10:57 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0451Lubrichová Veronika 11:05 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0810Kropáček Matěj 11:54 15 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 7 0080950Slintáková Karolína 12:04 14 AK Šternberk
PPZ 8 STE0952Gottwaldová Amálie 12:08 13 SK SKI-OB Šternberk
PPM 9 STE0807Mikoška Jan 12:28 12 SK SKI-OB Šternberk
PPM 10 STE0705Penka Matěj 12:30 11 SK SKI-OB Šternberk
PPM 11 0071300Slavík Vojtěch 13:38 10 Šternberk
PPM 12 0078505Slavík Pavel 13:40 9 Šternberk
PPZ 13 1540850Žouželková Adéla 13:52 8 Řídeč
PPZ 14 1540150Čechová Anežka 14:26 7 Řídeč
PPZ 15 STE9751Dosedělová Klára 14:28 6 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 16 0071351Zatloukalová Tereza 15:01 5 Šternberk
PPZ 17 0071350Cicková Beata 15:02 4 Šternberk
PPZ 18 1549550Zapletalová Martina 15:44 3 Řídeč
PPZ 19 1548500Lorencová Veronika 15:46 2 Řídeč
PPM 20 STE1400Kropáček Šimon 16:19 1 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 21 1540953Zetková Anna 17:53 0 Řídeč
PPZ 22 1540350Myšáková Adéla 17:56 0 Řídeč
PPZ 23 1540952Čechová Bedriška 18:03 0 Řídeč
PPZ 24 1541150Žouželková Jitka 18:12 0 Řídeč
PPZ 25 1548250Žouželková Petra 18:36 0 Řídeč
PPM 26 STE1700Matýsek A Paťulka 30:05 0 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1019127
Týden: 12771