Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











30.06.2021 Hlásničák

Místo Hlásnice
Pořadatel
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/210630_Hlasnicak.pdf
 
Výsledky https://obste.cz/Dokumenty/Vysledky/210630_vysledky.html
 
Popis 3. ročník Hlásničáku

Hlásničák je závod náročný, ale krásný. Překonej sám sebe, vydej se na trať se svými kamarády.

Start v 18:00 h. na fotbalovém hřišti. Závod vede v lesích po zpevněných cestách, sem tam louka.
Hlavní trať měří 7,5 km (stoupání 250 m)
Kratší "kondiční" trať měří 2,5 km (stoupání 45 m)
Prezentace: Hlásnice 43, komunitní dům

 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0118800Otevřel Vít 29:07 20 Liga 100 Olomouc
A 2 STE8500Zapletal Martin 33:55 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0079106Grosman Josef 35:28 18 Šternberk
A 4 0688600Reif Jan 39:06 17 TJ Šumperk
A 5 STE8900Diviš Patrik 45:33 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097501Horák Ondřej 30:09 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 STE7400Lubrich Marek 30:52 19 SK SKI-OB Šternberk
B 3 1547300Janík Michal 34:53 18 Řídeč
B 4 1587900Pospíšil Petr 34:58 17 Otice
B 5 0157904Zimmermann Lukáš 35:54 16 Olomouc
B 6 0087202Sás Ladislav 37:55 15 AK Šternberk
B 7 STE7200Silnoušek Jiří 39:08 14 SK SKI-OB Šternberk
B 8 STE7603Kropáček Ivo 41:18 13 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE7100Smolka Martin 34:21 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 0396801Frank Pavel 34:43 19 TJ Granitol Moravský Beroun
C 3 STE6501Skyva Petr 38:53 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STE6901Gentric Marc 40:40 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 0136903Mareš Libor 41:46 16 SK Vyhlídka
C 6 1557000Ambrozek Michal 44:49 15 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 41:02 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 0115800Kosztyu Peter 46:00 19 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118751Otevřelová Kristýna 36:00 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0088351Ondrušík Kateřina 38:12 19 AK Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0117950Doleželová Blanka 42:33 20 Liga 100 Olomouc
G 2 0097750Kavanová Vlasta 43:12 19 Fortex Moravský Beroun
G 3 0727750Papicová Ludmila 51:16 18 Hlásnice
G 4 0727450Vondráčková Laďka 51:36 17 Hlásnice
G 5 1577550Kapková Katka 52:31 16 MAS Šternbersko
G 6 0078052Tomášková Veronika 53:46 15 Šternberk
G 7 STE7556Lubrichová Eva 54:16 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0811Máčala Antonín 11:59 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0909Matoušek Jan 12:13 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 0081300Slinták Josef 12:20 18 AK Šternberk
PM 4 0151000Švéda Jakub 12:22 17 Olomouc
PM 5 STE0810Kropáček Matěj 14:03 16 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 0071300Slavík Vojtěch 15:07 15 Šternberk
PM 7 0070700Kastner Vilém 16:34 14 Šternberk
PM 8 0151500Švéda Gustav 18:24 13 Olomouc
PM 9 STE1400Kropáček Šimon 21:54 12 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0751Matoušková Johana 12:31 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0080950Slintáková Karolína 14:10 19 AK Šternberk
PZ 3 STE0952Gottwaldová Amálie 15:16 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0554Venusová Anna 15:41 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE9751Dosedělová Klára 16:46 16 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0118800Otevřel Vít 29:07 20 Liga 100 Olomouc
MB 2 0097501Horák Ondřej 30:09 19 Fortex Moravský Beroun
MB 3 STE7400Lubrich Marek 30:52 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 STE8500Zapletal Martin 33:55 17 SK SKI-OB Šternberk
MC 5 STE7100Smolka Martin 34:21 16 SK SKI-OB Šternberk
MC 6 0396801Frank Pavel 34:43 15 TJ Granitol Moravský Beroun
MB 7 1547300Janík Michal 34:53 14 Řídeč
MB 8 1587900Pospíšil Petr 34:58 13 Otice
MA 9 0079106Grosman Josef 35:28 12 Šternberk
MB 10 0157904Zimmermann Lukáš 35:54 11 Olomouc
MB 11 0087202Sás Ladislav 37:55 10 AK Šternberk
MC 12 STE6501Skyva Petr 38:53 9 SK SKI-OB Šternberk
MA 13 0688600Reif Jan 39:06 8 TJ Šumperk
MB 14 STE7200Silnoušek Jiří 39:08 7 SK SKI-OB Šternberk
MC 15 STE6901Gentric Marc 40:40 6 SK SKI-OB Šternberk
MD 16 STE6100Doseděl Emil 41:02 5 SK SKI-OB Šternberk
MB 17 STE7603Kropáček Ivo 41:18 4 SK SKI-OB Šternberk
MC 18 0136903Mareš Libor 41:46 3 SK Vyhlídka
MC 19 1557000Ambrozek Michal 44:49 2 Psychiatrická léčebna Šternberk
MA 20 STE8900Diviš Patrik 45:33 1 SK SKI-OB Šternberk
MD 21 0115800Kosztyu Peter 46:00 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118751Otevřelová Kristýna 36:00 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0088351Ondrušík Kateřina 38:12 19 AK Šternberk
ZG 3 0117950Doleželová Blanka 42:33 18 Liga 100 Olomouc
ZG 4 0097750Kavanová Vlasta 43:12 17 Fortex Moravský Beroun
ZG 5 0727750Papicová Ludmila 51:16 16 Hlásnice
ZG 6 0727450Vondráčková Laďka 51:36 15 Hlásnice
ZG 7 1577550Kapková Katka 52:31 14 MAS Šternbersko
ZG 8 0078052Tomášková Veronika 53:46 13 Šternberk
ZG 9 STE7556Lubrichová Eva 54:16 12 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0811Máčala Antonín 11:59 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0909Matoušek Jan 12:13 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 0081300Slinták Josef 12:20 18 AK Šternberk
PPM 4 0151000Švéda Jakub 12:22 17 Olomouc
PPZ 5 STE0751Matoušková Johana 12:31 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0810Kropáček Matěj 14:03 15 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 7 0080950Slintáková Karolína 14:10 14 AK Šternberk
PPM 8 0071300Slavík Vojtěch 15:07 13 Šternberk
PPZ 9 STE0952Gottwaldová Amálie 15:16 12 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 10 STE0554Venusová Anna 15:41 11 SK SKI-OB Šternberk
PPM 11 0070700Kastner Vilém 16:34 10 Šternberk
PPZ 12 STE9751Dosedělová Klára 16:46 9 SK SKI-OB Šternberk
PPM 13 0151500Švéda Gustav 18:24 8 Olomouc
PPM 14 STE1400Kropáček Šimon 21:54 7 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1019129
Týden: 12771