Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











20.10.2021 Ecce Homo

Místo Šternberk, Kavárna v parku
Pořadatel
 
Start 17:00
Prezentace 16:00 - 16:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://obste.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/211020_SB_EcceHomo.pdf
 
Výsledky
 
Popis 8. ročník Ecce Homo

Není závod jako závod - trať plynule stoupá po celou dobu, ani výjezd na kole není zadarmo.

Závod vede po silnici a celou dobu stoupá, start je na Opavské ulici na startu ECCE HOMO.
Hlavní trať měří 5 km, cíl je před křižovatkou nad Lipinou.
Kratší "kondiční" trať měří 2 km, cíl je na "starém startu".
Prezentace: městský park, Tyršovy sady ve Šternberku, Kavárna v parku

 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0088200Wurst Milan 19:29 20 AK Šternberk
A 2 0078401Macháček Petr 21:15 19 Šternberk
A 3 0428600Kubánek Martin 21:50 18 TJ Sokol Šternberk
A 4 0078710Peřina Petr 24:13 17 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 20:13 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0078001Gotwald Jan 21:18 19 Šternberk
B 3 0077404Anděl Zbyněk 22:07 18 Šternberk
B 4 0087202Sás Ladislav 23:12 17 AK Šternberk
B 5 STE7501Marek Antonín 24:33 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE6501Skyva Petr 24:53 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 STE7103Mikoška Eman 27:08 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 0136903Mareš Libor 27:31 18 SK Vyhlídka
C 4 1557000Ambrozek Michal 28:15 17 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE6100Doseděl Emil 24:23 20 SK SKI-OB Šternberk
D 2 0056101Adamík Jiří 26:40 19 KUBOJ Šternberk
D 3 0056102Šnýdr Záboj 28:20 18 KUBOJ Šternberk
D 4 0135500Meixner Miloš 31:04 17 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0079753Peřinová Barbora 26:52 20 Šternberk
F 2 0428650Kubánková Lenka 27:35 19 TJ Sokol Šternberk
F 3 STE0451Lubrichová Veronika 28:49 18 SK SKI-OB Šternberk
F 4 1579550Cepníková Irena 32:29 17 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7951Matoušková Jana 25:23 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 STE7550Marková Eva 28:55 19 SK SKI-OB Šternberk
G 3 1577550Kapková Katka 34:19 18 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0070700Kastner Vilém 9:26 20 Šternberk
PM 2 STE0909Matoušek Jan 9:54 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE1100Marek Martin 11:19 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 0070801Dohnal Jan 14:35 17 Šternberk
PM 5 0070909Jakůbek Matyáš 14:54 16 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0751Matoušková Johana 9:28 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 STE0952Gottwaldová Amálie 10:48 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 0071351Zatloukalová Tereza 12:31 18 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0088200Wurst Milan 19:29 20 AK Šternberk
MB 2 STE7400Lubrich Marek 20:13 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 0078401Macháček Petr 21:15 18 Šternberk
MB 4 0078001Gotwald Jan 21:18 17 Šternberk
MA 5 0428600Kubánek Martin 21:50 16 TJ Sokol Šternberk
MB 6 0077404Anděl Zbyněk 22:07 15 Šternberk
MB 7 0087202Sás Ladislav 23:12 14 AK Šternberk
MA 8 0078710Peřina Petr 24:13 13 Šternberk
MD 9 STE6100Doseděl Emil 24:23 12 SK SKI-OB Šternberk
MB 10 STE7501Marek Antonín 24:33 11 SK SKI-OB Šternberk
MC 11 STE6501Skyva Petr 24:53 10 SK SKI-OB Šternberk
MD 12 0056101Adamík Jiří 26:40 9 KUBOJ Šternberk
MC 13 STE7103Mikoška Eman 27:08 8 SK SKI-OB Šternberk
MC 14 0136903Mareš Libor 27:31 7 SK Vyhlídka
MC 15 1557000Ambrozek Michal 28:15 6 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 16 0056102Šnýdr Záboj 28:20 5 KUBOJ Šternberk
MD 17 0135500Meixner Miloš 31:04 4 SK Vyhlídka
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 STE7951Matoušková Jana 25:23 20 SK SKI-OB Šternberk
ZF 2 0079753Peřinová Barbora 26:52 19 Šternberk
ZF 3 0428650Kubánková Lenka 27:35 18 TJ Sokol Šternberk
ZF 4 STE0451Lubrichová Veronika 28:49 17 SK SKI-OB Šternberk
ZG 5 STE7550Marková Eva 28:55 16 SK SKI-OB Šternberk
ZF 6 1579550Cepníková Irena 32:29 15 MAS Šternbersko
ZG 7 1577550Kapková Katka 34:19 14 MAS Šternbersko
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0070700Kastner Vilém 9:26 20 Šternberk
PPZ 2 STE0751Matoušková Johana 9:28 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 STE0909Matoušek Jan 9:54 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 10:48 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 5 STE1100Marek Martin 11:19 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 0071351Zatloukalová Tereza 12:31 15 Šternberk
PPM 7 0070801Dohnal Jan 14:35 14 Šternberk
PPM 8 0070909Jakůbek Matyáš 14:54 13 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1019130
Týden: 12771