Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











10.10.2021 Podzimní Kiosk

Místo Šternberk
Pořadatel
 
Start 11:00
Prezentace
 
Kontakt Laďa Sás
E-mail l.sas@seznam.cz
WWW https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2021/09/kioskpodzim2021.pdf
 
Výsledky
 
Popis 44. ročník Podzimní Kiosk

Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C,D) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Start na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0118800Otevřel Vít 26:25 20 Liga 100 Olomouc
A 2 0118500Hrubý Vladimír 27:42 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0118801Krejčí Zdeněk 28:04 18 Liga 100 Olomouc
A 4 0158902Langer Tomáš 29:19 17 Olomouc
A 5 0148400Zich Radek 29:24 16 Přerov
A 6 0428600Kubánek Martin 30:00 15 TJ Sokol Šternberk
A 7 0138400Šindler Jan 30:09 14 SK Vyhlídka
A 8 0078401Macháček Petr 30:31 13 Šternberk
A 9 0139401Václavík Lukáš 31:03 12 SK Vyhlídka
A 10 0118602Krejčí Tomáš 33:33 11 Liga 100 Olomouc
A 11 0158700Hudeček Stanislav 36:02 10 Olomouc
A 12 0078404Večeř Michal 36:26 9 Šternberk
A 13 0158310Frydrych Martin 37:45 8 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0207204Štěpán Marek 28:49 20 TJ Sokol Týn n.B.
B 2 0897600Kuchař Jan 30:49 19 SDH Vojnice
B 3 0167703Richter David 30:59 18 Tofidov Uničov
B 4 0157502Lorenc Martin 31:04 17 Olomouc
B 5 0077404Anděl Zbyněk 31:09 16 Šternberk
B 6 0898000Protivánek Jindřich 33:13 15 SDH Vojnice
B 7 0118000Ondryáš Petr 34:08 14 Liga 100 Olomouc
B 8 0157400Pěnkava Radomil 35:47 13 Olomouc
B 9 STE7603Kropáček Ivo 36:55 12 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0526401Matějík Petr 31:02 20 TJ Olomouc Nove Sady
C 2 STE7100Smolka Martin 31:29 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 0116601Adámek Oldřich 33:05 18 Liga 100 Olomouc
C 4 0986644Žurek Milan 33:23 17 TJ Uničov
C 5 0156800Vodička Jan 36:39 16 Olomouc
C 6 STE7103Mikoška Eman 36:53 15 SK SKI-OB Šternberk
C 7 0136903Mareš Libor 38:20 14 SK Vyhlídka
C 8 1557000Ambrozek Michal 39:35 13 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 34:11 20 Loko Břeclav
D 2 STE6100Doseděl Emil 35:39 19 SK SKI-OB Šternberk
D 3 0115902Písek Tomáš 41:18 18 Liga 100 Olomouc
D 3 0155200Procházka Jiří 41:18 18 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0154901Podešva Pavel 18:08 20 Olomouc
E 2 0114801Vaněk Jaromír 21:23 19 Liga 100 Olomouc
E 3 0994501Vodička Jan 22:29 18 MK Radslavice
E 4 0114701Morávek Jiří 22:51 17 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0380250Belaníková Anna 15:19 20 AK Olomouc
F 2 0119051Fritsherová Jana 15:27 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0118751Otevřelová Kristýna 15:33 18 Liga 100 Olomouc
F 4 0089851Sásová Katrin 15:55 17 AK Šternberk
F 5 STE0552Mikošková Marie 17:41 16 SK SKI-OB Šternberk
F 6 0428650Kubánková Lenka 17:58 15 TJ Sokol Šternberk
F 7 0079153Peřinová Barbora 19:32 14 Šternberk
F 8 0158350Hrubá Svatava 19:38 13 Olomouc
F 9 1579550Cepníková Irena 23:20 12 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0117351Nečesaná Markéta 21:30 20 Liga 100 Olomouc
G 2 1577550Kapková Katka 21:48 19 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0116651Písková Ludmila 20:50 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0081300Slinták Josef 16:49 20 AK Šternberk
PM 2 0070700Kastner Vilém 17:18 19 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0751Matoušková Johana 16:02 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 STE0952Gottwaldová Amálie 19:33 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 0080950Slintáková Karolína 19:58 18 AK Šternberk
PZ 4 0071151Hevko Natália 31:20 17 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0118800Otevřel Vít 26:25 20 Liga 100 Olomouc
MA 2 0118500Hrubý Vladimír 27:42 19 Liga 100 Olomouc
MA 3 0118801Krejčí Zdeněk 28:04 18 Liga 100 Olomouc
MB 4 0207204Štěpán Marek 28:49 17 TJ Sokol Týn n.B.
MA 5 0158902Langer Tomáš 29:19 16 Olomouc
MA 6 0148400Zich Radek 29:24 15 Přerov
MA 7 0428600Kubánek Martin 30:00 14 TJ Sokol Šternberk
MA 8 0138400Šindler Jan 30:09 13 SK Vyhlídka
MA 9 0078401Macháček Petr 30:31 12 Šternberk
MB 10 0897600Kuchař Jan 30:49 11 SDH Vojnice
MB 11 0167703Richter David 30:59 10 Tofidov Uničov
MC 12 0526401Matějík Petr 31:02 9 TJ Olomouc Nove Sady
MA 13 0139401Václavík Lukáš 31:03 8 SK Vyhlídka
MB 14 0157502Lorenc Martin 31:04 7 Olomouc
MB 15 0077404Anděl Zbyněk 31:09 6 Šternberk
MC 16 STE7100Smolka Martin 31:29 5 SK SKI-OB Šternberk
MC 17 0116601Adámek Oldřich 33:05 4 Liga 100 Olomouc
MB 18 0898000Protivánek Jindřich 33:13 3 SDH Vojnice
MC 19 0986644Žurek Milan 33:23 2 TJ Uničov
MA 20 0118602Krejčí Tomáš 33:33 1 Liga 100 Olomouc
MB 21 0118000Ondryáš Petr 34:08 0 Liga 100 Olomouc
MD 22 0285501Špacír Ladislav 34:11 0 Loko Břeclav
MD 23 STE6100Doseděl Emil 35:39 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 24 0157400Pěnkava Radomil 35:47 0 Olomouc
MA 25 0158700Hudeček Stanislav 36:02 0 Olomouc
MA 26 0078404Večeř Michal 36:26 0 Šternberk
MC 27 0156800Vodička Jan 36:39 0 Olomouc
MC 28 STE7103Mikoška Eman 36:53 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 29 STE7603Kropáček Ivo 36:55 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 30 0158310Frydrych Martin 37:45 0 Olomouc
MC 31 0136903Mareš Libor 38:20 0 SK Vyhlídka
MC 32 1557000Ambrozek Michal 39:35 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 33 0115902Písek Tomáš 41:18 0 Liga 100 Olomouc
MD 33 0155200Procházka Jiří 41:18 0 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0380250Belaníková Anna 15:19 20 AK Olomouc
ZF 2 0119051Fritsherová Jana 15:27 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 0118751Otevřelová Kristýna 15:33 18 Liga 100 Olomouc
ZF 4 0089851Sásová Katrin 15:55 17 AK Šternberk
ZF 5 STE0552Mikošková Marie 17:41 16 SK SKI-OB Šternberk
ZF 6 0428650Kubánková Lenka 17:58 15 TJ Sokol Šternberk
ZF 7 0079153Peřinová Barbora 19:32 14 Šternberk
ZF 8 0158350Hrubá Svatava 19:38 13 Olomouc
ZH 9 0116651Písková Ludmila 20:50 12 Liga 100 Olomouc
ZG 10 0117351Nečesaná Markéta 21:30 11 Liga 100 Olomouc
ZG 11 1577550Kapková Katka 21:48 10 MAS Šternbersko
ZF 12 1579550Cepníková Irena 23:20 9 MAS Šternbersko
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 STE0751Matoušková Johana 16:02 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 0081300Slinták Josef 16:49 19 AK Šternberk
PPM 3 0070700Kastner Vilém 17:18 18 Šternberk
PPZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 19:33 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 0080950Slintáková Karolína 19:58 16 AK Šternberk
PPZ 6 0071151Hevko Natália 31:20 15 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1019114
Týden: 12788