Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











08.09.2021 S kopečka do kopečka

Místo Svatý Kopeček
Pořadatel
 
Start 17:00
Prezentace 15:30 - 16:45
 
Kontakt Jarda Pudel
E-mail jaroslav.pudel@gmail.com
WWW https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2020/10/kopecek2021.pdf
 
Výsledky https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2021/09/kopecek2021.xlsx
 
Popis 45. ročník S kopečka do kopečka
Memoriál Tondy Sklenáře

Závod se běží formou téměř 2 km okruhů po lesních cestách v prostoru vedle ZOO Svatý Kopeček.
Hlavní závod běží 4 okruhy, kratší trať 2 okruhy.
Prezentace: ZOO Svatý Kopeček, hřiště u parkoviště ZOO

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

Náhled tratí Zobrazit na Mapy.cz

Poznámka k 9.7.:
Trasa mezi body 5-6 a 8-9 je spojnice těchto bodů, ne cesta. Momentálně jsou tyto spojnice hodně zabušené (budeme pracovat s křovinořezem).

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 SSU8802Poklop Martin 29:17 20 SK Severka Šumperk
A 2 0118800Otevřel Vít 29:50 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0219100Fochler Petr 30:37 18 AK Drnovice
A 4 0118501Krátký Tomáš 30:52 17 Liga 100 Olomouc
A 5 0118801Krejčí Zdeněk 32:10 16 Liga 100 Olomouc
A 6 0428600Kubánek Martin 34:53 15 TJ Sokol Šternberk
A 7 0149101Derka Radim 35:32 14 Přerov
A 8 0158310Frydrych Martin 37:04 13 Olomouc
A 9 0118602Krejčí Tomáš 38:52 12 Liga 100 Olomouc
A 10 0118601Jedlička Miloslav 40:56 11 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0078001Gotwald Jan 34:33 20 Šternberk
B 2 0157901Rašner Tomáš 35:20 19 Olomouc
B 3 0897600Kuchař Jan 36:15 18 SDH Vojnice
B 4 0157400Pěnkava Radomil 37:10 17 Olomouc
B 5 0898000Protivánek Jindřich 38:26 16 SDH Vojnice
B 6 0157601Koláček Aleš 38:30 15 Olomouc
B 7 0117401Janků Petr 39:24 14 Liga 100 Olomouc
B 8 0117501Fritscher Adam 41:16 13 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE7100Smolka Martin 35:13 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 0116601Adámek Oldřich 36:40 19 Liga 100 Olomouc
C 3 0196700Černoch Jiří 38:41 18 Trisk Olomouc
C 4 0497101Slavík Luděk 41:43 17 Dalov
C 5 0156402Matějík Petr 44:13 16 Olomouc
C 6 1557000Ambrozek Michal 46:29 15 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 39:44 20 Loko Břeclav
D 2 0115901Barbořák Bohuš 42:23 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0315701Kobliha Milan 42:53 18 LRS Vyškov
D 4 0115800Kosztyu Peter 45:54 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0155700Skupieň Josef 47:22 16 Olomouc
D 6 0155200Procházka Jiří 49:21 15 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0154901Podešva Pavel 43:25 20 Olomouc
E 2 0114801Vaněk Jaromír 50:02 19 Liga 100 Olomouc
E 3 0114501Jašek Pavel 50:37 18 Liga 100 Olomouc
E 4 0114701Morávek Jiří 55:59 17 Liga 100 Olomouc
E 5 0115201Fančovič Marián 63:45 16 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 UOL0352Bídová Markéta 36:49 20 SK UP Olomouc
F 2 0118751Otevřelová Kristýna 37:00 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0119051Fritsherová Jana 40:08 18 Liga 100 Olomouc
F 4 1579550Cepníková Irena 55:04 17 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0117350Kamínková Petra 33:19 20 Liga 100 Olomouc
G 2 0627951Zdráhalová Magda 40:24 19 TJ Sokol Náklo
G 3 0117950Doleželová Blanka 44:12 18 Liga 100 Olomouc
G 4 0157550Frankovičová Zdenka 47:19 17 Olomouc
G 5 0117351Nečesaná Markéta 52:29 16 Liga 100 Olomouc
G 6 1577550Kapková Katka 54:10 15 MAS Šternbersko
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0116651Písková Ludmila 45:20 20 Liga 100 Olomouc
H 2 0105551Dvořáková Eva 47:46 19 Biatlon Prostějov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0653Burdová Helena 20:14 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 STE0552Mikošková Marie 20:31 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 STE0954Hanáková Dorota 21:44 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 22:11 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0554Venusová Anna 22:46 16 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 SSU8802Poklop Martin 29:17 20 SK Severka Šumperk
MA 2 0118800Otevřel Vít 29:50 19 Liga 100 Olomouc
MA 3 0219100Fochler Petr 30:37 18 AK Drnovice
MA 4 0118501Krátký Tomáš 30:52 17 Liga 100 Olomouc
MA 5 0118801Krejčí Zdeněk 32:10 16 Liga 100 Olomouc
MB 6 0078001Gotwald Jan 34:33 15 Šternberk
MA 7 0428600Kubánek Martin 34:53 14 TJ Sokol Šternberk
MC 8 STE7100Smolka Martin 35:13 13 SK SKI-OB Šternberk
MB 9 0157901Rašner Tomáš 35:20 12 Olomouc
MA 10 0149101Derka Radim 35:32 11 Přerov
MB 11 0897600Kuchař Jan 36:15 10 SDH Vojnice
MC 12 0116601Adámek Oldřich 36:40 9 Liga 100 Olomouc
MA 13 0158310Frydrych Martin 37:04 8 Olomouc
MB 14 0157400Pěnkava Radomil 37:10 7 Olomouc
MB 15 0898000Protivánek Jindřich 38:26 6 SDH Vojnice
MB 16 0157601Koláček Aleš 38:30 5 Olomouc
MC 17 0196700Černoch Jiří 38:41 4 Trisk Olomouc
MA 18 0118602Krejčí Tomáš 38:52 3 Liga 100 Olomouc
MB 19 0117401Janků Petr 39:24 2 Liga 100 Olomouc
MD 20 0285501Špacír Ladislav 39:44 1 Loko Břeclav
MA 21 0118601Jedlička Miloslav 40:56 0 Liga 100 Olomouc
MB 22 0117501Fritscher Adam 41:16 0 Liga 100 Olomouc
MC 23 0497101Slavík Luděk 41:43 0 Dalov
MD 24 0115901Barbořák Bohuš 42:23 0 Liga 100 Olomouc
MD 25 0315701Kobliha Milan 42:53 0 LRS Vyškov
ME 26 0154901Podešva Pavel 43:25 0 Olomouc
MC 27 0156402Matějík Petr 44:13 0 Olomouc
MD 28 0115800Kosztyu Peter 45:54 0 Liga 100 Olomouc
MC 29 1557000Ambrozek Michal 46:29 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 30 0155700Skupieň Josef 47:22 0 Olomouc
MD 31 0155200Procházka Jiří 49:21 0 Olomouc
ME 32 0114801Vaněk Jaromír 50:02 0 Liga 100 Olomouc
ME 33 0114501Jašek Pavel 50:37 0 Liga 100 Olomouc
ME 34 0114701Morávek Jiří 55:59 0 Liga 100 Olomouc
ME 35 0115201Fančovič Marián 63:45 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 0117350Kamínková Petra 33:19 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 UOL0352Bídová Markéta 36:49 19 SK UP Olomouc
ZF 3 0118751Otevřelová Kristýna 37:00 18 Liga 100 Olomouc
ZF 4 0119051Fritsherová Jana 40:08 17 Liga 100 Olomouc
ZG 5 0627951Zdráhalová Magda 40:24 16 TJ Sokol Náklo
ZG 6 0117950Doleželová Blanka 44:12 15 Liga 100 Olomouc
ZH 7 0116651Písková Ludmila 45:20 14 Liga 100 Olomouc
ZG 8 0157550Frankovičová Zdenka 47:19 13 Olomouc
ZH 9 0105551Dvořáková Eva 47:46 12 Biatlon Prostějov
ZG 10 0117351Nečesaná Markéta 52:29 11 Liga 100 Olomouc
ZG 11 1577550Kapková Katka 54:10 10 MAS Šternbersko
ZF 12 1579550Cepníková Irena 55:04 9 MAS Šternbersko
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 STE0653Burdová Helena 20:14 20 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 2 STE0552Mikošková Marie 20:31 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 STE0954Hanáková Dorota 21:44 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 22:11 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0554Venusová Anna 22:46 16 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1019115
Týden: 12788