Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











14.06.2020 Jarní Kiosk

Místo Šternberk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 10:00
Prezentace 8:45 - 9:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://skvyhlidka.cz/?file=main
 
Výsledky
 
Popis 48. ročník Jarního Kiosku měl být v původním kalendáři prvním závodem 7. ročníku běžeckého seriálu Šternberské běhání. Po "koronozměně" se jedná o závod čtvrtý. :-)
Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C,D) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Start na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
A10389001Pelíšek David24:3120AK Olomouc
A20108202Dvořák Pavel26:0719Biatlon Prostějov
A30158300Sklenář Jakub26:2218Olomouc
A40380300Hroch Michal27:0217AK Olomouc
A5STE9202Doležel Ondřej27:0516SK SKI-OB Šternberk
A60118301Krajca Stanislav27:4615Liga 100 Olomouc
A70118801Krejčí Zdeněk27:5714Liga 100 Olomouc
A80608000Planička Jiří27:5913Litovel
A90218300Koudelka Lukáš29:2212AK Drnovice
A100380101Gogela Martin30:1311AK Olomouc
A110148400Zich Radek30:2310Přerov
A120428600Kubánek Martin31:169TJ Sokol Šternberk
A130688800Ženčák Jakub31:518TJ Šumperk
A140078401Macháček Petr32:027Šternberk
A150138400Šindler Jan32:326SK Vyhlídka
A160078701Vytřísal Milan34:325Šternberk
A170078100Král Tomáš35:354Šternberk
A180158900Majer Josef37:483Olomouc
A190898300Dohnal Jiří38:242SDH Vojnice
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
B10097501Horák Ondřej27:0720Fortex Moravský Beroun
B20118002Lachnit Jan27:0919Liga 100 Olomouc
B31237500Kučera Petr27:3418SK Salix Grymov
B40157500Vymazal Petr28:1417Olomouc
B5STE7400Lubrich Marek28:2116SK SKI-OB Šternberk
B61237400Doležal Zdeněk28:5315SK Salix Grymov
B70277801Skopalík Zbyněk29:0214KVS Olomouc
B80217600Skřivánek Martin29:2213AK Drnovice
B90078001Gotwald Jan30:4812Šternberk
B100207204Štěpán Marek31:1811TJ Sokol Týn n.B.
B110077900Mašlík Miroslav32:3710Šternberk
B120157300Hroch Zbyněk32:409Olomouc
B130897600Kuchař Jan33:088SDH Vojnice
B140387900Valenta Libor33:197AK Olomouc
B151587900Pospíšil Petr33:356Otice
B16STE7504Matoušek Jiří33:435SK SKI-OB Šternberk
B170898000Protivánek Jindřich33:554SDH Vojnice
B180118000Ondryáš Petr34:003Liga 100 Olomouc
B190157601Koláček Aleš36:082Olomouc
B19STE7103Mikoška Eman36:082SK SKI-OB Šternberk
B210497101Slavík Luděk36:320Dalov
B220157700Navrátil Roman37:540Olomouc
B23STE7200Silnoušek Jiří37:580SK SKI-OB Šternberk
B240137201Sedláček Marek38:490SK Vyhlídka
B251657300Urbánek Jaroslav40:060Štarnov
B260077400Hyka Jiří 44:130Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
C10196904Martínek Jaroslav29:4320Trisk Olomouc
C20686101Ženčák Jaroslav30:3519TJ Šumperk
C30076801Klimek Tomáš30:4718Šternberk
C40196901Kachyňa Mirek30:5617Trisk Olomouc
C5STE6100Doseděl Emil35:0616SK SKI-OB Šternberk
C60526401Matějík Petr38:1115TJ Olomouc Nove Sady
C71557000Ambrozek Michal38:5914Psychiatrická léčebna Šternberk
C80046501Gatial Milan39:3213JTM-GA Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
D10285501Špacír Ladislav34:2120Loko Břeclav
D20115901Barbořák Bohuš36:4719Liga 100 Olomouc
D30115501Raclavský Vlastimil38:1118Liga 100 Olomouc
D40115800Kosztyu Peter40:5417Liga 100 Olomouc
D50305901Novotný Milan42:1216Prostějov
D60155700Skupieň Josef43:2215Olomouc
D70115201Fančovič Marián51:5914Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
E10114801Vaněk Jaromír20:2120Liga 100 Olomouc
E20994501Vodička Jan20:2919MK Radslavice
E30114701Morávek Jiří21:5618Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
F10118752Fojtková Jitka15:1620Liga 100 Olomouc
F20380250Belaníková Anna16:2219AK Olomouc
F30118955Vaclavkova Jana17:0118Liga 100 Olomouc
F4PLU0453Lubrichová Veronika17:3617SK SKI-OB Šternberk
F50158950Běhalová Iveta18:3016Olomouc
F60428650Kubánková Lenka18:3915TJ Sokol Šternberk
F71579550Cepníková Irena20:1014MAS Šternbersko
F8STE0554Venusová Anna20:3513SK SKI-OB Šternberk
F90079050Zatloukalová Petra22:5012Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
G11407451Podjuklová Iva16:3420Domašov
G2STE7951Matoušková Jana17:0819SK SKI-OB Šternberk
G30078052Tomášková Veronika19:5818Šternberk
G41577550Kapková Katka20:0017MAS Šternbersko
G50117351Nečesaná Markéta21:5916Liga 100 Olomouc
G6STE7556Lubrichová Eva 23:4715SK SKI-OB Šternberk
G70077150Sedlářová Radka27:0214Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
H10105551Dvořáková Eva19:2820Biatlon Prostějov
H20076651Krňávková Blanka24:0219Šternberk
H3STE6751Neumannová Kamila24:3018SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
PM1STE0811Máčala Antonín15:5320SK SKI-OB Šternberk
PM2STE0909Matoušek Jan16:0919SK SKI-OB Šternberk
PM30081300Slinták Josef17:4418AK Šternberk
PM40071000Král Roman19:2217Šternberk
PM50071100Hyka Kristián20:2816Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
PZ1STE0751Matoušková Johana17:4120SK SKI-OB Šternberk
PZ20080950Slintáková Karolína17:4519AK Šternberk
PZ3STE0952Gottwaldová Amálie25:0418SK SKI-OB Šternberk
PZ40071151Hevko Natália27:2217Šternberk
Celkové výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
A10389001Pelíšek David24:3120AK Olomouc
A20108202Dvořák Pavel26:0719Biatlon Prostějov
A30158300Sklenář Jakub26:2218Olomouc
A40380300Hroch Michal27:0217AK Olomouc
A5STE9202Doležel Ondřej27:0516SK SKI-OB Šternberk
B10097501Horák Ondřej27:0720Fortex Moravský Beroun
B20118002Lachnit Jan27:0919Liga 100 Olomouc
B31237500Kučera Petr27:3418SK Salix Grymov
A60118301Krajca Stanislav27:4615Liga 100 Olomouc
A70118801Krejčí Zdeněk27:5714Liga 100 Olomouc
A80608000Planička Jiří27:5913Litovel
B40157500Vymazal Petr28:1417Olomouc
B5STE7400Lubrich Marek28:2116SK SKI-OB Šternberk
B61237400Doležal Zdeněk28:5315SK Salix Grymov
B70277801Skopalík Zbyněk29:0214KVS Olomouc
A90218300Koudelka Lukáš29:2212AK Drnovice
B80217600Skřivánek Martin29:2213AK Drnovice
C10196904Martínek Jaroslav29:4320Trisk Olomouc
A100380101Gogela Martin30:1311AK Olomouc
A110148400Zich Radek30:2310Přerov
C20686101Ženčák Jaroslav30:3519TJ Šumperk
C30076801Klimek Tomáš30:4718Šternberk
B90078001Gotwald Jan30:4812Šternberk
C40196901Kachyňa Mirek30:5617Trisk Olomouc
A120428600Kubánek Martin31:169TJ Sokol Šternberk
B100207204Štěpán Marek31:1811TJ Sokol Týn n.B.
A130688800Ženčák Jakub31:518TJ Šumperk
A140078401Macháček Petr32:027Šternberk
A150138400Šindler Jan32:326SK Vyhlídka
B110077900Mašlík Miroslav32:3710Šternberk
B120157300Hroch Zbyněk32:409Olomouc
B130897600Kuchař Jan33:088SDH Vojnice
B140387900Valenta Libor33:197AK Olomouc
B151587900Pospíšil Petr33:356Otice
B16STE7504Matoušek Jiří33:435SK SKI-OB Šternberk
B170898000Protivánek Jindřich33:554SDH Vojnice
B180118000Ondryáš Petr34:003Liga 100 Olomouc
D10285501Špacír Ladislav34:2120Loko Břeclav
A160078701Vytřísal Milan34:325Šternberk
C5STE6100Doseděl Emil35:0616SK SKI-OB Šternberk
A170078100Král Tomáš35:354Šternberk
B190157601Koláček Aleš36:082Olomouc
B19STE7103Mikoška Eman36:082SK SKI-OB Šternberk
B210497101Slavík Luděk36:320Dalov
D20115901Barbořák Bohuš36:4719Liga 100 Olomouc
A180158900Majer Josef37:483Olomouc
B220157700Navrátil Roman37:540Olomouc
B23STE7200Silnoušek Jiří37:580SK SKI-OB Šternberk
C60526401Matějík Petr38:1115TJ Olomouc Nove Sady
D30115501Raclavský Vlastimil38:1118Liga 100 Olomouc
A190898300Dohnal Jiří38:242SDH Vojnice
B240137201Sedláček Marek38:490SK Vyhlídka
C71557000Ambrozek Michal38:5914Psychiatrická léčebna Šternberk
C80046501Gatial Milan39:3213JTM-GA Šternberk
B251657300Urbánek Jaroslav40:060Štarnov
D40115800Kosztyu Peter40:5417Liga 100 Olomouc
D50305901Novotný Milan42:1216Prostějov
D60155700Skupieň Josef43:2215Olomouc
B260077400Hyka Jiří 44:130Olomouc
D70115201Fančovič Marián51:5914Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
F10118752Fojtková Jitka15:1620Liga 100 Olomouc
F20380250Belaníková Anna16:2219AK Olomouc
G11407451Podjuklová Iva16:3420Domašov
F30118955Vaclavkova Jana17:0118Liga 100 Olomouc
G2STE7951Matoušková Jana17:0819SK SKI-OB Šternberk
F4PLU0453Lubrichová Veronika17:3617SK SKI-OB Šternberk
F50158950Běhalová Iveta18:3016Olomouc
F60428650Kubánková Lenka18:3915TJ Sokol Šternberk
H10105551Dvořáková Eva19:2820Biatlon Prostějov
G30078052Tomášková Veronika19:5818Šternberk
G41577550Kapková Katka20:0017MAS Šternbersko
F71579550Cepníková Irena20:1014MAS Šternbersko
F8STE0554Venusová Anna20:3513SK SKI-OB Šternberk
G50117351Nečesaná Markéta21:5916Liga 100 Olomouc
F90079050Zatloukalová Petra22:5012Šternberk
G6STE7556Lubrichová Eva 23:4715SK SKI-OB Šternberk
H20076651Krňávková Blanka24:0219Šternberk
H3STE6751Neumannová Kamila24:3018SK SKI-OB Šternberk
G70077150Sedlářová Radka27:0214Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
PM1STE0811Máčala Antonín15:5320SK SKI-OB Šternberk
PM2STE0909Matoušek Jan16:0919SK SKI-OB Šternberk
PZ1STE0751Matoušková Johana17:4120SK SKI-OB Šternberk
PM30081300Slinták Josef17:4418AK Šternberk
PZ20080950Slintáková Karolína17:4519AK Šternberk
PM40071000Král Roman19:2217Šternberk
PM50071100Hyka Kristián20:2816Šternberk
PZ3STE0952Gottwaldová Amálie25:0418SK SKI-OB Šternberk
PZ40071151Hevko Natália27:2217Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1208124
Týden: 6373