Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











14.06.2020 Jarní Kiosk

Místo Šternberk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 10:00
Prezentace 8:45 - 9:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://skvyhlidka.cz/?file=main
 
Výsledky
 
Popis 48. ročník Jarního Kiosku měl být v původním kalendáři prvním závodem 7. ročníku běžeckého seriálu Šternberské běhání. Po "koronozměně" se jedná o závod čtvrtý. :-)
Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C,D) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Start na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0389001Pelíšek David 24:31 20 AK Olomouc
A 2 0108202Dvořák Pavel 26:07 19 Biatlon Prostějov
A 3 0158300Sklenář Jakub 26:22 18 Olomouc
A 4 0380300Hroch Michal 27:02 17 AK Olomouc
A 5 STE9202Doležel Ondřej 27:05 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 0118301Krajca Stanislav 27:46 15 Liga 100 Olomouc
A 7 0118801Krejčí Zdeněk 27:57 14 Liga 100 Olomouc
A 8 0608000Planička Jiří 27:59 13 Litovel
A 9 0218300Koudelka Lukáš 29:22 12 AK Drnovice
A 10 0380101Gogela Martin 30:13 11 AK Olomouc
A 11 0148400Zich Radek 30:23 10 Přerov
A 12 0428600Kubánek Martin 31:16 9 TJ Sokol Šternberk
A 13 0688800Ženčák Jakub 31:51 8 TJ Šumperk
A 14 0078401Macháček Petr 32:02 7 Šternberk
A 15 0138400Šindler Jan 32:32 6 SK Vyhlídka
A 16 0078701Vytřísal Milan 34:32 5 Šternberk
A 17 0078100Král Tomáš 35:35 4 Šternberk
A 18 0158900Majer Josef 37:48 3 Olomouc
A 19 0898300Dohnal Jiří 38:24 2 SDH Vojnice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097501Horák Ondřej 27:07 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 0118002Lachnit Jan 27:09 19 Liga 100 Olomouc
B 3 1237500Kučera Petr 27:34 18 SK Salix Grymov
B 4 0157500Vymazal Petr 28:14 17 Olomouc
B 5 STE7400Lubrich Marek 28:21 16 SK SKI-OB Šternberk
B 6 1237400Doležal Zdeněk 28:53 15 SK Salix Grymov
B 7 0277801Skopalík Zbyněk 29:02 14 KVS Olomouc
B 8 0217600Skřivánek Martin 29:22 13 AK Drnovice
B 9 0078001Gotwald Jan 30:48 12 Šternberk
B 10 0207204Štěpán Marek 31:18 11 TJ Sokol Týn n.B.
B 11 0077900Mašlík Miroslav 32:37 10 Šternberk
B 12 0157300Hroch Zbyněk 32:40 9 Olomouc
B 13 0897600Kuchař Jan 33:08 8 SDH Vojnice
B 14 0387900Valenta Libor 33:19 7 AK Olomouc
B 15 1587900Pospíšil Petr 33:35 6 Otice
B 16 STE7504Matoušek Jiří 33:43 5 SK SKI-OB Šternberk
B 17 0898000Protivánek Jindřich 33:55 4 SDH Vojnice
B 18 0118000Ondryáš Petr 34:00 3 Liga 100 Olomouc
B 19 0157601Koláček Aleš 36:08 2 Olomouc
B 19 STE7103Mikoška Eman 36:08 2 SK SKI-OB Šternberk
B 21 0497101Slavík Luděk 36:32 0 Dalov
B 22 0157700Navrátil Roman 37:54 0 Olomouc
B 23 STE7200Silnoušek Jiří 37:58 0 SK SKI-OB Šternberk
B 24 0137201Sedláček Marek 38:49 0 SK Vyhlídka
B 25 1657300Urbánek Jaroslav 40:06 0 Štarnov
B 26 0077400Hyka Jiří 44:13 0 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0196904Martínek Jaroslav 29:43 20 Trisk Olomouc
C 2 0686101Ženčák Jaroslav 30:35 19 TJ Šumperk
C 3 0076801Klimek Tomáš 30:47 18 Šternberk
C 4 0196901Kachyňa Mirek 30:56 17 Trisk Olomouc
C 5 STE6100Doseděl Emil 35:06 16 SK SKI-OB Šternberk
C 6 0526401Matějík Petr 38:11 15 TJ Olomouc Nove Sady
C 7 1557000Ambrozek Michal 38:59 14 Psychiatrická léčebna Šternberk
C 8 0046501Gatial Milan 39:32 13 JTM-GA Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 34:21 20 Loko Břeclav
D 2 0115901Barbořák Bohuš 36:47 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0115501Raclavský Vlastimil 38:11 18 Liga 100 Olomouc
D 4 0115800Kosztyu Peter 40:54 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0305901Novotný Milan 42:12 16 Prostějov
D 6 0155700Skupieň Josef 43:22 15 Olomouc
D 7 0115201Fančovič Marián 51:59 14 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114801Vaněk Jaromír 20:21 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0994501Vodička Jan 20:29 19 MK Radslavice
E 3 0114701Morávek Jiří 21:56 18 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118752Fojtková Jitka 15:16 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0380250Belaníková Anna 16:22 19 AK Olomouc
F 3 0118955Vaclavkova Jana 17:01 18 Liga 100 Olomouc
F 4 STE0451Lubrichová Veronika 17:36 17 SK SKI-OB Šternberk
F 5 0158950Běhalová Iveta 18:30 16 Olomouc
F 6 0428650Kubánková Lenka 18:39 15 TJ Sokol Šternberk
F 7 1579550Cepníková Irena 20:10 14 MAS Šternbersko
F 8 STE0554Venusová Anna 20:35 13 SK SKI-OB Šternberk
F 9 0079050Zatloukalová Petra 22:50 12 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 1407451Podjuklová Iva 16:34 20 Domašov
G 2 STE7951Matoušková Jana 17:08 19 SK SKI-OB Šternberk
G 3 0078052Tomášková Veronika 19:58 18 Šternberk
G 4 1577550Kapková Katka 20:00 17 MAS Šternbersko
G 5 0117351Nečesaná Markéta 21:59 16 Liga 100 Olomouc
G 6 STE7556Lubrichová Eva 23:47 15 SK SKI-OB Šternberk
G 7 0077150Sedlářová Radka 27:02 14 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0105551Dvořáková Eva 19:28 20 Biatlon Prostějov
H 2 0076651Krňávková Blanka 24:02 19 Šternberk
H 3 STE6751Neumannová Kamila 24:30 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0811Máčala Antonín 15:53 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0909Matoušek Jan 16:09 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 0081300Slinták Josef 17:44 18 AK Šternberk
PM 4 0071000Král Roman 19:22 17 Šternberk
PM 5 0071100Hyka Kristián 20:28 16 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0751Matoušková Johana 17:41 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0080950Slintáková Karolína 17:45 19 AK Šternberk
PZ 3 STE0952Gottwaldová Amálie 25:04 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 0071151Hevko Natália 27:22 17 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0389001Pelíšek David 24:31 20 AK Olomouc
MA 2 0108202Dvořák Pavel 26:07 19 Biatlon Prostějov
MA 3 0158300Sklenář Jakub 26:22 18 Olomouc
MA 4 0380300Hroch Michal 27:02 17 AK Olomouc
MA 5 STE9202Doležel Ondřej 27:05 16 SK SKI-OB Šternberk
MB 6 0097501Horák Ondřej 27:07 15 Fortex Moravský Beroun
MB 7 0118002Lachnit Jan 27:09 14 Liga 100 Olomouc
MB 8 1237500Kučera Petr 27:34 13 SK Salix Grymov
MA 9 0118301Krajca Stanislav 27:46 12 Liga 100 Olomouc
MA 10 0118801Krejčí Zdeněk 27:57 11 Liga 100 Olomouc
MA 11 0608000Planička Jiří 27:59 10 Litovel
MB 12 0157500Vymazal Petr 28:14 9 Olomouc
MB 13 STE7400Lubrich Marek 28:21 8 SK SKI-OB Šternberk
MB 14 1237400Doležal Zdeněk 28:53 7 SK Salix Grymov
MB 15 0277801Skopalík Zbyněk 29:02 6 KVS Olomouc
MA 16 0218300Koudelka Lukáš 29:22 5 AK Drnovice
MB 16 0217600Skřivánek Martin 29:22 5 AK Drnovice
MC 18 0196904Martínek Jaroslav 29:43 3 Trisk Olomouc
MA 19 0380101Gogela Martin 30:13 2 AK Olomouc
MA 20 0148400Zich Radek 30:23 1 Přerov
MC 21 0686101Ženčák Jaroslav 30:35 0 TJ Šumperk
MC 22 0076801Klimek Tomáš 30:47 0 Šternberk
MB 23 0078001Gotwald Jan 30:48 0 Šternberk
MC 24 0196901Kachyňa Mirek 30:56 0 Trisk Olomouc
MA 25 0428600Kubánek Martin 31:16 0 TJ Sokol Šternberk
MB 26 0207204Štěpán Marek 31:18 0 TJ Sokol Týn n.B.
MA 27 0688800Ženčák Jakub 31:51 0 TJ Šumperk
MA 28 0078401Macháček Petr 32:02 0 Šternberk
MA 29 0138400Šindler Jan 32:32 0 SK Vyhlídka
MB 30 0077900Mašlík Miroslav 32:37 0 Šternberk
MB 31 0157300Hroch Zbyněk 32:40 0 Olomouc
MB 32 0897600Kuchař Jan 33:08 0 SDH Vojnice
MB 33 0387900Valenta Libor 33:19 0 AK Olomouc
MB 34 1587900Pospíšil Petr 33:35 0 Otice
MB 35 STE7504Matoušek Jiří 33:43 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 36 0898000Protivánek Jindřich 33:55 0 SDH Vojnice
MB 37 0118000Ondryáš Petr 34:00 0 Liga 100 Olomouc
MD 38 0285501Špacír Ladislav 34:21 0 Loko Břeclav
MA 39 0078701Vytřísal Milan 34:32 0 Šternberk
MC 40 STE6100Doseděl Emil 35:06 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 41 0078100Král Tomáš 35:35 0 Šternberk
MB 42 0157601Koláček Aleš 36:08 0 Olomouc
MB 42 STE7103Mikoška Eman 36:08 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 44 0497101Slavík Luděk 36:32 0 Dalov
MD 45 0115901Barbořák Bohuš 36:47 0 Liga 100 Olomouc
MA 46 0158900Majer Josef 37:48 0 Olomouc
MB 47 0157700Navrátil Roman 37:54 0 Olomouc
MB 48 STE7200Silnoušek Jiří 37:58 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 49 0526401Matějík Petr 38:11 0 TJ Olomouc Nove Sady
MD 49 0115501Raclavský Vlastimil 38:11 0 Liga 100 Olomouc
MA 51 0898300Dohnal Jiří 38:24 0 SDH Vojnice
MB 52 0137201Sedláček Marek 38:49 0 SK Vyhlídka
MC 53 1557000Ambrozek Michal 38:59 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MC 54 0046501Gatial Milan 39:32 0 JTM-GA Šternberk
MB 55 1657300Urbánek Jaroslav 40:06 0 Štarnov
MD 56 0115800Kosztyu Peter 40:54 0 Liga 100 Olomouc
MD 57 0305901Novotný Milan 42:12 0 Prostějov
MD 58 0155700Skupieň Josef 43:22 0 Olomouc
MB 59 0077400Hyka Jiří 44:13 0 Olomouc
MD 60 0115201Fančovič Marián 51:59 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118752Fojtková Jitka 15:16 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0380250Belaníková Anna 16:22 19 AK Olomouc
ZG 3 1407451Podjuklová Iva 16:34 18 Domašov
ZF 4 0118955Vaclavkova Jana 17:01 17 Liga 100 Olomouc
ZG 5 STE7951Matoušková Jana 17:08 16 SK SKI-OB Šternberk
ZF 6 STE0451Lubrichová Veronika 17:36 15 SK SKI-OB Šternberk
ZF 7 0158950Běhalová Iveta 18:30 14 Olomouc
ZF 8 0428650Kubánková Lenka 18:39 13 TJ Sokol Šternberk
ZH 9 0105551Dvořáková Eva 19:28 12 Biatlon Prostějov
ZG 10 0078052Tomášková Veronika 19:58 11 Šternberk
ZG 11 1577550Kapková Katka 20:00 10 MAS Šternbersko
ZF 12 1579550Cepníková Irena 20:10 9 MAS Šternbersko
ZF 13 STE0554Venusová Anna 20:35 8 SK SKI-OB Šternberk
ZG 14 0117351Nečesaná Markéta 21:59 7 Liga 100 Olomouc
ZF 15 0079050Zatloukalová Petra 22:50 6 Šternberk
ZG 16 STE7556Lubrichová Eva 23:47 5 SK SKI-OB Šternberk
ZH 17 0076651Krňávková Blanka 24:02 4 Šternberk
ZH 18 STE6751Neumannová Kamila 24:30 3 SK SKI-OB Šternberk
ZG 19 0077150Sedlářová Radka 27:02 2 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0811Máčala Antonín 15:53 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0909Matoušek Jan 16:09 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 STE0751Matoušková Johana 17:41 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 0081300Slinták Josef 17:44 17 AK Šternberk
PPZ 5 0080950Slintáková Karolína 17:45 16 AK Šternberk
PPM 6 0071000Král Roman 19:22 15 Šternberk
PPM 7 0071100Hyka Kristián 20:28 14 Šternberk
PPZ 8 STE0952Gottwaldová Amálie 25:04 13 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 9 0071151Hevko Natália 27:22 12 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179180
Týden: 9165