Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











12.06.2019 Prabába

Místo Lipina - Hospůdka U Kapličky
Pořadatel SK SKI-OB Šternberk
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/190612_SB_Prababa.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/190612_Prababa/190612_Prababa.pdf
 
Popis 6. ročník Prabáby

Praděd je ze Šternberka přes 50 km, Prabába je podstatně blíž.



"Prabába" má od roku 2018 novou trať, která je pečlivě popsána v rozpisu závodu - závodníky čeká 5,5 km s převýšením 160 m po zpevněných a asfaltových cestách, kratší trať má délku 2,8 km s převýšením 90 m.

Prezentace: Lipina, Hospůdka U Kapličky, start a cíl za silnicí směrem k hřbitovu (po zelené značce).
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 22:16 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 STE0208Doležal Matyáš 23:07 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 STE0207Svoboda Radek 23:45 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 STE9700Poštulka Tomáš 24:03 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 0728400Štefka Miroslav 24:43 16 Hlásnice
A 6 0078206Bartoň Michal 24:55 15 Šternberk
A 7 STE0104Poštulka Lukáš 25:03 14 SK SKI-OB Šternberk
A 8 0178502Slavík Pavel 28:53 13 HZS Šternberk
A 9 0078201Demeter Radek 29:09 12 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 23:18 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0077502Pařenica Jaroslav 30:15 19 Šternberk
B 3 1557000Ambrozek Michal 31:43 18 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0396801Frank Pavel 25:09 20 TJ Granitol Moravský Beroun
C 2 STE6100Doseděl Emil 28:14 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 STE6501Skyva Petr 29:50 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STE6600Poštulka Zdenek 30:35 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0115901Barbořák Bohuš 29:26 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 32:00 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0088351Ondrušík Kateřina 26:05 20 AK Šternberk
F 2 0118751Otevřelová Kristýna 27:29 19 Liga 100 Olomouc
F 3 STE0451Lubrichová Veronika 35:46 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0117950Doleželová Blanka 30:33 20 Liga 100 Olomouc
G 2 STE7556Lubrichová Eva 41:17 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0076651Krňávková Blanka 41:58 20 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 1547900Žouželka Martin 17:50 20 Řídeč
PM 2 1540601Žouželka Richard 24:28 19 Řídeč
PM 3 1540600Žouželka Vojtěch 26:29 18 Řídeč
PM 4 1540700Blaha Ondřej 26:32 17 Řídeč
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 SSU0252Marková Ema 14:44 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0080950Slintáková Karolína 14:58 19 AK Šternberk
PZ 3 STE0152Skoupá Vendula 16:01 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 17:00 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 1540850Žouželková Adéla 17:46 16 Řídeč
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 22:16 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 STE0208Doležal Matyáš 23:07 19 SK SKI-OB Šternberk
MB 3 STE7400Lubrich Marek 23:18 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 STE0207Svoboda Radek 23:45 17 SK SKI-OB Šternberk
MA 5 STE9700Poštulka Tomáš 24:03 16 SK SKI-OB Šternberk
MA 6 0728400Štefka Miroslav 24:43 15 Hlásnice
MA 7 0078206Bartoň Michal 24:55 14 Šternberk
MA 8 STE0104Poštulka Lukáš 25:03 13 SK SKI-OB Šternberk
MC 9 0396801Frank Pavel 25:09 12 TJ Granitol Moravský Beroun
MC 10 STE6100Doseděl Emil 28:14 11 SK SKI-OB Šternberk
MA 11 0178502Slavík Pavel 28:53 10 HZS Šternberk
MA 12 0078201Demeter Radek 29:09 9 Šternberk
MD 13 0115901Barbořák Bohuš 29:26 8 Liga 100 Olomouc
MC 14 STE6501Skyva Petr 29:50 7 SK SKI-OB Šternberk
MB 15 0077502Pařenica Jaroslav 30:15 6 Šternberk
MC 16 STE6600Poštulka Zdenek 30:35 5 SK SKI-OB Šternberk
MB 17 1557000Ambrozek Michal 31:43 4 Psychiatrická léčebna Šternberk
ME 18 0114501Jašek Pavel 32:00 3 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0088351Ondrušík Kateřina 26:05 20 AK Šternberk
ZF 2 0118751Otevřelová Kristýna 27:29 19 Liga 100 Olomouc
ZG 3 0117950Doleželová Blanka 30:33 18 Liga 100 Olomouc
ZF 4 STE0451Lubrichová Veronika 35:46 17 SK SKI-OB Šternberk
ZG 5 STE7556Lubrichová Eva 41:17 16 SK SKI-OB Šternberk
ZH 6 0076651Krňávková Blanka 41:58 15 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 SSU0252Marková Ema 14:44 20 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 2 0080950Slintáková Karolína 14:58 19 AK Šternberk
PPZ 3 STE0152Skoupá Vendula 16:01 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 17:00 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 1540850Žouželková Adéla 17:46 16 Řídeč
PPM 6 1547900Žouželka Martin 17:50 15 Řídeč
PPM 7 1540601Žouželka Richard 24:28 14 Řídeč
PPM 8 1540600Žouželka Vojtěch 26:29 13 Řídeč
PPM 9 1540700Blaha Ondřej 26:32 12 Řídeč

Počet přístupů
Celkem: 1179188
Týden: 9170