Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











25.09.2019 Kaplička (Lojzovka jinak)

Místo Šternberk, Hospůdka U Komína
Pořadatel SK SKI-OB Šternberk
 
Start 17:30
Prezentace 16:30 - 17:15
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/190925_Kaplicka.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Vysledky/190925_Kaplicka.pdf
 
Popis 1. ročník Kapličky

Kaplička nahrazuje Lojzovku. Nová trať byla "vyzkoušená" již v roce 2018 jako náhrada Lojzovky kvůli zákazu vstupu do lesa.

Závod vede většinou po zpevněných a asfaltových cestách. Hlavní trať měří 5 km, start a cíl je v místě shromaždiště. Kratší „kondiční“ trať měří 2 km, otáčí se u kapličky.

Prezentace: Šternberk, Hospůdka U Komína
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE0208Doležal Matyáš 18:19 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 STE8500Zapletal Martin 19:07 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0078001Gotwald Jan 19:34 18 Šternberk
A 4 0078206Bartoň Michal 19:57 17 Šternberk
A 5 0078401Macháček Petr 20:35 16 Šternberk
A 6 SRK9802Locker Tomáš 20:45 15 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
A 7 0078100Král Tomáš 22:52 14 Šternberk
A 8 0078201Demeter Radek 23:13 13 Šternberk
A 9 1539200Dočkálek Michal 23:21 12 Rýmařov
A 10 0178502Slavík Pavel 23:25 11 HZS Šternberk
A 11 STE8000Tomášek Tomáš 23:50 10 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 STE7400Lubrich Marek 18:36 20 SK SKI-OB Šternberk
B 2 0077404Anděl Zbyněk 19:25 19 Šternberk
B 3 STE7501Marek Antonín 21:13 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 STE7100Smolka Martin 21:30 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0077502Pařenica Jaroslav 23:02 16 Šternberk
B 6 0497101Slavík Luděk 24:07 15 Dalov
B 7 1557000Ambrozek Michal 25:11 14 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0396801Frank Pavel 20:08 20 TJ Granitol Moravský Beroun
C 2 STE6100Doseděl Emil 22:27 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 STE6600Poštulka Zdenek 23:39 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 0056102Šnýdr Záboj 25:09 17 KUBOJ Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 27:04 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118751Otevřelová Kristýna 21:37 20 Liga 100 Olomouc
F 2 STE0451Lubrichová Veronika 28:07 19 SK SKI-OB Šternberk
F 3 STE0554Venusová Anna 29:05 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0117950Doleželová Blanka 23:52 20 Liga 100 Olomouc
G 2 0727450Vondráčková Laďka 29:46 19 Hlásnice
G 3 STE7556Lubrichová Eva 31:55 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0076651Krňávková Blanka 32:16 20 Šternberk
H 2 STE6751Neumannová Kamila 32:52 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0071000Král Roman 9:49 20 Šternberk
PM 2 STE1100Marek Martin 11:55 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE1202Tomášek Matěj 13:01 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080950Slintáková Karolína 9:57 20 AK Šternberk
PZ 2 STE0952Gottwaldová Amálie 12:31 19 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE0208Doležal Matyáš 18:19 20 SK SKI-OB Šternberk
MB 2 STE7400Lubrich Marek 18:36 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 STE8500Zapletal Martin 19:07 18 SK SKI-OB Šternberk
MB 4 0077404Anděl Zbyněk 19:25 17 Šternberk
MA 5 0078001Gotwald Jan 19:34 16 Šternberk
MA 6 0078206Bartoň Michal 19:57 15 Šternberk
MC 7 0396801Frank Pavel 20:08 14 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 8 0078401Macháček Petr 20:35 13 Šternberk
MA 9 SRK9802Locker Tomáš 20:45 12 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
MB 10 STE7501Marek Antonín 21:13 11 SK SKI-OB Šternberk
MB 11 STE7100Smolka Martin 21:30 10 SK SKI-OB Šternberk
MC 12 STE6100Doseděl Emil 22:27 9 SK SKI-OB Šternberk
MA 13 0078100Král Tomáš 22:52 8 Šternberk
MB 14 0077502Pařenica Jaroslav 23:02 7 Šternberk
MA 15 0078201Demeter Radek 23:13 6 Šternberk
MA 16 1539200Dočkálek Michal 23:21 5 Rýmařov
MA 17 0178502Slavík Pavel 23:25 4 HZS Šternberk
MC 18 STE6600Poštulka Zdenek 23:39 3 SK SKI-OB Šternberk
MA 19 STE8000Tomášek Tomáš 23:50 2 SK SKI-OB Šternberk
MB 20 0497101Slavík Luděk 24:07 1 Dalov
MC 21 0056102Šnýdr Záboj 25:09 0 KUBOJ Šternberk
MB 22 1557000Ambrozek Michal 25:11 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
ME 23 0114501Jašek Pavel 27:04 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118751Otevřelová Kristýna 21:37 20 Liga 100 Olomouc
ZG 2 0117950Doleželová Blanka 23:52 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 STE0451Lubrichová Veronika 28:07 18 SK SKI-OB Šternberk
ZF 4 STE0554Venusová Anna 29:05 17 SK SKI-OB Šternberk
ZG 5 0727450Vondráčková Laďka 29:46 16 Hlásnice
ZG 6 STE7556Lubrichová Eva 31:55 15 SK SKI-OB Šternberk
ZH 7 0076651Krňávková Blanka 32:16 14 Šternberk
ZH 8 STE6751Neumannová Kamila 32:52 13 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0071000Král Roman 9:49 20 Šternberk
PPZ 2 0080950Slintáková Karolína 9:57 19 AK Šternberk
PPM 3 STE1100Marek Martin 11:55 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 12:31 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 5 STE1202Tomášek Matěj 13:01 16 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179191
Týden: 9173