Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











09.11.2019 Vlachovka

Místo U Jardy Vlacha
Pořadatel Vlachovi
 
Start 11:00
Prezentace 10:00 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/Mapy/Vlachovka.pdf
 
Výsledky
 
Popis 43. ročník Vlachovky

Legendární závod Vlachovka prověří fyzičku i psychickou odolnost všech borců a borkyň.

V roce 2015 zaběhl Vojta Král nový traťový rekord, který má hodnotu 48 minut a 40 vteřin. Za kolik běháš Ty?

Prezentace jako vždy u Vlachů, start v 11:00 hod. na starém startu, mapka trati je zde. Jak bude trať vypadat letos se uvidí až v době závodu - víc pasek snad už ani nemůže být. :( :( :(
Pozor: připravena je pouze "velká" Vlachovka!!!
Dobrá zpráva pro ty, co nepoběží: povzbuzující diváci jsou na trati vítáni v jakémkoliv množství!!!
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9919Horčička Vít 54:35 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 ZBM8919Hájek Daniel 54:49 19 SK Žabovřesky Brno
A 3 STE8303Axman Karel 55:30 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 STE9202Doležel Ondřej 55:47 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 0608000Planička Jiří 57:07 16 Litovel
A 6 STE9411Skoupý Jan 58:07 15 SK SKI-OB Šternberk
A 7 0080200Grégr Jakub 59:30 14 AK Šternberk
A 8 0080100Janošík Adam 59:35 13 AK Šternberk
A 9 0080101Hřebíček Alois 59:36 12 AK Šternberk
A 10 STE8500Zapletal Martin 59:42 11 SK SKI-OB Šternberk
A 11 STE9700Poštulka Tomáš 62:46 10 SK SKI-OB Šternberk
A 12 SSU8243Král Václav 62:58 9 SK Severka Šumperk
A 13 0078001Gotwald Jan 64:38 8 Šternberk
A 14 0078502Slavík Pavel 67:26 7 Šternberk
A 15 0728400Štefka Miroslav 67:41 6 Hlásnice
A 16 LPU8407Krčál Jaroslav 69:11 5 OK Lokomotiva Pardubice
A 17 0078003Zatloukal Oldřich 70:30 4 Šternberk
A 18 0078401Macháček Petr 71:37 3 Šternberk
A 19 STE8000Tomášek Tomáš 73:58 2 SK SKI-OB Šternberk
A 20 0078005Palica Michal 75:03 1 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 1487601Přidal Marek 56:35 20 Těšíkov
B 2 0157500Vymazal Petr 59:04 19 Olomouc
B 3 KSU7410Tomanek Daniel 59:19 18 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
B 4 STE7505Pudel Jarda 60:14 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 STE7400Lubrich Marek 60:20 16 SK SKI-OB Šternberk
B 6 0517601Barabáš Jan 60:31 15 TTL Olomouc
B 7 KSU7601Hecl Milos 63:12 14 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
B 8 STE7501Marek Antonín 64:22 13 SK SKI-OB Šternberk
B 9 0077404Anděl Zbyněk 64:56 12 Šternberk
B 10 0157600Lapáček Marek 66:50 11 Olomouc
B 11 STE7100Smolka Martin 68:25 10 SK SKI-OB Šternberk
B 12 0077600Studenovský Ondřej 68:44 9 Šternberk
B 13 STE7102Janků Marek 70:29 8 SK SKI-OB Šternberk
B 14 0497101Slavík Luděk 74:38 7 Dalov
B 15 0077502Pařenica Jaroslav 75:06 6 Šternberk
B 16 0136903Mareš Libor 78:27 5 SK Vyhlídka
B 17 1557000Ambrozek Michal 89:47 4 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0076801Klimek Tomáš 60:35 20 Šternberk
C 2 STE6700Lukašák Štefan 63:49 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 0156701Minařík Martin 67:14 18 Olomouc
C 4 STE6100Doseděl Emil 69:50 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 STE6501Skyva Petr 73:20 16 SK SKI-OB Šternberk
C 6 0076701Vlach Daniel 75:00 15 Šternberk
C 7 STE6600Poštulka Zdenek 80:57 14 SK SKI-OB Šternberk
C 8 0076900Hamerník Zdeněk 91:21 13 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 STE5809Václavek Tomáš 73:51 20 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0609050Pláničková Lenka 63:16 20 Litovel
F 2 0118955Vaclavkova Jana 69:36 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0080551Klimentová Ema 69:49 18 AK Šternberk
F 4 LCE9155Čermáková Magdalena 70:51 17 OOB TJ Slovan Luhačovice
F 5 STH8451Uvizlová Radka 73:22 16 SK Studenec
F 6 SSU0252Marková Ema 80:32 15 SK SKI-OB Šternberk
F 7 0078052Tomášková Veronika 112:22 14 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7550Marková Eva 89:00 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 STE7556Lubrichová Eva 108:45 19 SK SKI-OB Šternberk
G 3 0727450Vondráčková Laďka 112:22 18 Hlásnice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0116652Minaříková Jana 100:44 20 Liga 100 Olomouc
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9919Horčička Vít 54:35 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 ZBM8919Hájek Daniel 54:49 19 SK Žabovřesky Brno
MA 3 STE8303Axman Karel 55:30 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 STE9202Doležel Ondřej 55:47 17 SK SKI-OB Šternberk
MB 5 1487601Přidal Marek 56:35 16 Těšíkov
MA 6 0608000Planička Jiří 57:07 15 Litovel
MA 7 STE9411Skoupý Jan 58:07 14 SK SKI-OB Šternberk
MB 8 0157500Vymazal Petr 59:04 13 Olomouc
MB 9 KSU7410Tomanek Daniel 59:19 12 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MA 10 0080200Grégr Jakub 59:30 11 AK Šternberk
MA 11 0080100Janošík Adam 59:35 10 AK Šternberk
MA 12 0080101Hřebíček Alois 59:36 9 AK Šternberk
MA 13 STE8500Zapletal Martin 59:42 8 SK SKI-OB Šternberk
MB 14 STE7505Pudel Jarda 60:14 7 SK SKI-OB Šternberk
MB 15 STE7400Lubrich Marek 60:20 6 SK SKI-OB Šternberk
MB 16 0517601Barabáš Jan 60:31 5 TTL Olomouc
MC 17 0076801Klimek Tomáš 60:35 4 Šternberk
MA 18 STE9700Poštulka Tomáš 62:46 3 SK SKI-OB Šternberk
MA 19 SSU8243Král Václav 62:58 2 SK Severka Šumperk
MB 20 KSU7601Hecl Milos 63:12 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MC 21 STE6700Lukašák Štefan 63:49 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 22 STE7501Marek Antonín 64:22 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 23 0078001Gotwald Jan 64:38 0 Šternberk
MB 24 0077404Anděl Zbyněk 64:56 0 Šternberk
MB 25 0157600Lapáček Marek 66:50 0 Olomouc
MC 26 0156701Minařík Martin 67:14 0 Olomouc
MA 27 0078502Slavík Pavel 67:26 0 Šternberk
MA 28 0728400Štefka Miroslav 67:41 0 Hlásnice
MB 29 STE7100Smolka Martin 68:25 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 30 0077600Studenovský Ondřej 68:44 0 Šternberk
MA 31 LPU8407Krčál Jaroslav 69:11 0 OK Lokomotiva Pardubice
MC 32 STE6100Doseděl Emil 69:50 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 33 STE7102Janků Marek 70:29 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 34 0078003Zatloukal Oldřich 70:30 0 Šternberk
MA 35 0078401Macháček Petr 71:37 0 Šternberk
MC 36 STE6501Skyva Petr 73:20 0 SK SKI-OB Šternberk
MD 37 STE5809Václavek Tomáš 73:51 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 38 STE8000Tomášek Tomáš 73:58 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 39 0497101Slavík Luděk 74:38 0 Dalov
MC 40 0076701Vlach Daniel 75:00 0 Šternberk
MA 41 0078005Palica Michal 75:03 0 Šternberk
MB 42 0077502Pařenica Jaroslav 75:06 0 Šternberk
MB 43 0136903Mareš Libor 78:27 0 SK Vyhlídka
MC 44 STE6600Poštulka Zdenek 80:57 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 45 1557000Ambrozek Michal 89:47 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MC 46 0076900Hamerník Zdeněk 91:21 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0609050Pláničková Lenka 63:16 20 Litovel
ZF 2 0118955Vaclavkova Jana 69:36 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 0080551Klimentová Ema 69:49 18 AK Šternberk
ZF 4 LCE9155Čermáková Magdalena 70:51 17 OOB TJ Slovan Luhačovice
ZF 5 STH8451Uvizlová Radka 73:22 16 SK Studenec
ZF 6 SSU0252Marková Ema 80:32 15 SK SKI-OB Šternberk
ZG 7 STE7550Marková Eva 89:00 14 SK SKI-OB Šternberk
ZH 8 0116652Minaříková Jana 100:44 13 Liga 100 Olomouc
ZG 9 STE7556Lubrichová Eva 108:45 12 SK SKI-OB Šternberk
ZF 10 0078052Tomášková Veronika 112:22 11 Šternberk
ZG 10 0727450Vondráčková Laďka 112:22 11 Hlásnice

Počet přístupů
Celkem: 1179103
Týden: 9154