Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











13.10.2019 Podzimní Kiosk

Místo Šternberk, Kiosk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 9:45 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2019/09/podzimnikiosk2019.pdf
 
Výsledky https://skvyhlidka.cz/soubory/Kiosk_2019-10-15_13-27-02.xlsx
 
Popis 43. ročník Podzimního Kiosku
Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Start na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0150001Klimek David 26:05 20 Olomouc
A 2 0118801Krejčí Zdeněk 28:31 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0148400Zich Radek 29:35 18 Přerov
A 4 STE8500Zapletal Martin 29:43 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 STE9700Poštulka Tomáš 30:03 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 0138400Šindler Jan 30:34 15 SK Vyhlídka
A 7 1578000Vlach Rostislav 30:50 14 157
A 8 1568600Kubánek Martin 31:54 13 Toveř
A 9 SRK9802Locker Tomáš 33:02 12 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
A 10 0898000Protivánek Jindřich 34:25 11 SDH Vojnice
A 11 0078401Macháček Petr 34:44 10 Šternberk
A 12 0778101Ondráček Petr 34:45 9 Slatinice
A 13 0118602Krejčí Tomáš 34:46 8 Liga 100 Olomouc
A 14 0178501Slavík Pavel 35:47 7 HZS Šternberk
A 15 1408000Hřebíček Alois 42:04 6 Domašov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0157500Vymazal Petr 28:11 20 Olomouc
B 2 1487601Přidal Marek 28:17 19 Těšíkov
B 3 STE7400Lubrich Marek 28:47 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 0207204Štěpán Marek 29:09 17 TJ Sokol Týn n.B.
B 5 0277801Skopalík Zbyněk 29:29 16 KVS Olomouc
B 6 0077404Anděl Zbyněk 30:39 15 Šternberk
B 7 0897600Kuchař Jan 31:36 14 SDH Vojnice
B 8 0277900Kočí Roman 31:54 13 KVS Olomouc
B 9 0077900Mašlík Miroslav 32:07 12 Šternberk
B 10 0117400Škarabela Michal 33:07 11 Liga 100 Olomouc
B 11 0077502Pařenica Jaroslav 36:10 10 Šternberk
B 12 KRN7800Hrouza Michal 36:28 9 KOS TJ Lokomotiva Krnov
B 13 0117501Fritscher Adam 36:37 8 Liga 100 Olomouc
B 14 1557000Ambrozek Michal 39:05 7 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0076801Klimek Tomáš 29:44 20 Šternberk
C 2 0526401Matějík Petr 31:13 19 TJ Olomouc Nove Sady
C 3 0116601Adámek Oldřich 32:53 18 Liga 100 Olomouc
C 4 STE6100Doseděl Emil 33:14 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 0076401Lichnovský Radomír 36:06 16 Šternberk
C 6 0136903Mareš Libor 37:15 15 SK Vyhlídka
C 7 STE6600Poštulka Zdenek 38:51 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 33:40 20 Loko Břeclav
D 2 0115501Raclavský Vlastimil 36:48 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0115800Kosztyu Peter 39:15 18 Liga 100 Olomouc
D 4 CEL5628Špičák František 41:37 17 TJ Sokol Čelechovice na Hané
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0154901Podešva Pavel 17:42 20 Olomouc
E 2 0114501Jašek Pavel 18:52 19 Liga 100 Olomouc
E 3 0114801Vaněk Jaromír 19:53 18 Liga 100 Olomouc
E 4 KON4617Skácel Jaroslav 20:38 17 KOB Konice
E 5 0114701Morávek Jiří 21:32 16 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118955Vaclavkova Jana 15:59 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0380250Belaníková Anna 16:10 19 AK Olomouc
F 3 STH8451Uvizlová Radka 16:33 18 SK Studenec
F 4 STE0451Lubrichová Veronika 18:47 17 SK SKI-OB Šternberk
F 5 1568650Kubánková Lenka 19:22 16 Toveř
F 6 0159250Dopitová Lucie 19:31 15 Olomouc
F 7 STE0554Venusová Anna 19:46 14 SK SKI-OB Šternberk
F 8 0159450Prochorenková Karin 20:25 13 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 1407850Hřebíčková Adéla 17:20 20 Domašov
G 2 0077350Douglas Martina 20:16 19 Šternberk
G 3 0277150Římská Zuzana 21:00 18 KVS Olomouc
G 4 0117351Nečesaná Markéta 21:13 17 Liga 100 Olomouc
G 5 0077550Tomaštíková Jiřina 22:15 16 Šternberk
G 6 STE7556Lubrichová Eva 23:39 15 SK SKI-OB Šternberk
G 7 0077552Pařenicová Kateřina 27:19 14 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0116651Písková Ludmila 19:13 20 Liga 100 Olomouc
H 2 0076651Krňávková Blanka 24:17 19 Šternberk
H 3 STE6850Poštulková Milada 25:10 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0070800Douglas Adam 17:00 20 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080950Slintáková Karolína 17:48 20 AK Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0150001Klimek David 26:05 20 Olomouc
MB 2 0157500Vymazal Petr 28:11 19 Olomouc
MB 3 1487601Přidal Marek 28:17 18 Těšíkov
MA 4 0118801Krejčí Zdeněk 28:31 17 Liga 100 Olomouc
MB 5 STE7400Lubrich Marek 28:47 16 SK SKI-OB Šternberk
MB 6 0207204Štěpán Marek 29:09 15 TJ Sokol Týn n.B.
MB 7 0277801Skopalík Zbyněk 29:29 14 KVS Olomouc
MA 8 0148400Zich Radek 29:35 13 Přerov
MA 9 STE8500Zapletal Martin 29:43 12 SK SKI-OB Šternberk
MC 10 0076801Klimek Tomáš 29:44 11 Šternberk
MA 11 STE9700Poštulka Tomáš 30:03 10 SK SKI-OB Šternberk
MA 12 0138400Šindler Jan 30:34 9 SK Vyhlídka
MB 13 0077404Anděl Zbyněk 30:39 8 Šternberk
MA 14 1578000Vlach Rostislav 30:50 7 157
MC 15 0526401Matějík Petr 31:13 6 TJ Olomouc Nove Sady
MB 16 0897600Kuchař Jan 31:36 5 SDH Vojnice
MB 17 0277900Kočí Roman 31:54 4 KVS Olomouc
MA 17 1568600Kubánek Martin 31:54 4 Toveř
MB 19 0077900Mašlík Miroslav 32:07 2 Šternberk
MC 20 0116601Adámek Oldřich 32:53 1 Liga 100 Olomouc
MA 21 SRK9802Locker Tomáš 33:02 0 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
MB 22 0117400Škarabela Michal 33:07 0 Liga 100 Olomouc
MC 23 STE6100Doseděl Emil 33:14 0 SK SKI-OB Šternberk
MD 24 0285501Špacír Ladislav 33:40 0 Loko Břeclav
MA 25 0898000Protivánek Jindřich 34:25 0 SDH Vojnice
MA 26 0078401Macháček Petr 34:44 0 Šternberk
MA 27 0778101Ondráček Petr 34:45 0 Slatinice
MA 28 0118602Krejčí Tomáš 34:46 0 Liga 100 Olomouc
MA 29 0178501Slavík Pavel 35:47 0 HZS Šternberk
MC 30 0076401Lichnovský Radomír 36:06 0 Šternberk
MB 31 0077502Pařenica Jaroslav 36:10 0 Šternberk
MB 32 KRN7800Hrouza Michal 36:28 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
MB 33 0117501Fritscher Adam 36:37 0 Liga 100 Olomouc
MD 34 0115501Raclavský Vlastimil 36:48 0 Liga 100 Olomouc
MC 35 0136903Mareš Libor 37:15 0 SK Vyhlídka
MC 36 STE6600Poštulka Zdenek 38:51 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 37 1557000Ambrozek Michal 39:05 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 38 0115800Kosztyu Peter 39:15 0 Liga 100 Olomouc
MD 39 CEL5628Špičák František 41:37 0 TJ Sokol Čelechovice na Hané
MA 40 1408000Hřebíček Alois 42:04 0 Domašov
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118955Vaclavkova Jana 15:59 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0380250Belaníková Anna 16:10 19 AK Olomouc
ZF 3 STH8451Uvizlová Radka 16:33 18 SK Studenec
ZG 4 1407850Hřebíčková Adéla 17:20 17 Domašov
ZF 5 STE0451Lubrichová Veronika 18:47 16 SK SKI-OB Šternberk
ZH 6 0116651Písková Ludmila 19:13 15 Liga 100 Olomouc
ZF 7 1568650Kubánková Lenka 19:22 14 Toveř
ZF 8 0159250Dopitová Lucie 19:31 13 Olomouc
ZF 9 STE0554Venusová Anna 19:46 12 SK SKI-OB Šternberk
ZG 10 0077350Douglas Martina 20:16 11 Šternberk
ZF 11 0159450Prochorenková Karin 20:25 10 Olomouc
ZG 12 0277150Římská Zuzana 21:00 9 KVS Olomouc
ZG 13 0117351Nečesaná Markéta 21:13 8 Liga 100 Olomouc
ZG 14 0077550Tomaštíková Jiřina 22:15 7 Šternberk
ZG 15 STE7556Lubrichová Eva 23:39 6 SK SKI-OB Šternberk
ZH 16 0076651Krňávková Blanka 24:17 5 Šternberk
ZH 17 STE6850Poštulková Milada 25:10 4 SK SKI-OB Šternberk
ZG 18 0077552Pařenicová Kateřina 27:19 3 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0070800Douglas Adam 17:00 20 Šternberk
PPZ 2 0080950Slintáková Karolína 17:48 19 AK Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179128
Týden: 9150