Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











04.09.2019 S kopečka do kopečka

Místo Svatý Kopeček
Pořadatel TJ Olomouc Nové Sady
 
Start 17:00
Prezentace 15:30 - 16:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2018/10/kopecek2019.pdf
 
Výsledky https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2019/09/kopecek2019.xlsx
 
Popis 43. ročník S kopečka do kopečka

Závod se běží formou téměř 2 km okruhů po lesních cestách v prostoru vedle ZOO Svatý Kopeček.
Hlavní závod běží 4 okruhy, kratší trať 2 okruhy.
Prezentace: ZOO Svatý Kopeček, hřiště u parkoviště ZOO

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0108202Dvořák Pavel 29:03 20 Biatlon Prostějov
A 2 0118301Krajca Stanislav 30:22 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0118002Lachnit Jan 31:10 18 Liga 100 Olomouc
A 4 0118201Otrusina Jiří 31:29 17 Liga 100 Olomouc
A 5 0198800Cekl Martin 32:00 16 Trisk Olomouc
A 6 0159310Němeček Robert 33:40 15 Olomouc
A 7 0888200Chum Michal 34:09 14 Tucet tým
A 8 0898000Protivánek Jindřich 37:42 13 SDH Vojnice
A 9 0779100Komínek Vladimír 37:49 12 Slatinice
A 10 0118000Ondryáš Petr 38:03 11 Liga 100 Olomouc
A 11 0158006Sklenář Vladimír 41:33 10 Olomouc
A 12 0150300Lexa Martin 45:22 9 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 1237500Kučera Petr 29:18 20 SK Salix Grymov
B 2 0147400Doležal Zdeněk 29:39 19 Přerov
B 3 0207204Štěpán Marek 32:10 18 TJ Sokol Týn n.B.
B 4 1357201Grycman Kazimir 34:13 17 Ciechowice
B 5 0157600Lapáček Marek 35:58 16 Olomouc
B 6 0897600Kuchař Jan 36:11 15 SDH Vojnice
B 7 0627800Matura Petr 36:45 14 TJ Sokol Náklo
B 8 0117500Handl Tomáš 37:03 13 Liga 100 Olomouc
B 9 0117601Ingr Jiří 37:10 12 Liga 100 Olomouc
B 10 0117602Koupil Petr 37:11 11 Liga 100 Olomouc
B 11 0117400Škarabela Michal 37:24 10 Liga 100 Olomouc
B 12 0117502Lochman Jaroslav 38:01 9 Liga 100 Olomouc
B 13 0617200Tvarůžka Tomáš 38:27 8 Kroměříž
B 14 STE7103Mikoška Eman 38:59 7 SK SKI-OB Šternberk
B 15 0157601Koláček Aleš 39:45 6 Olomouc
B 16 0497101Slavík Luděk 40:13 5 Dalov
B 17 0627501Peřina Jiří 40:38 4 TJ Sokol Náklo
B 18 0117401Janků Petr 41:46 3 Liga 100 Olomouc
B 19 1557000Ambrozek Michal 42:33 2 Psychiatrická léčebna Šternberk
B 20 0157800Čivrný Michal 45:12 1 Olomouc
B 21 0117501Fritscher Adam 45:41 0 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0196904Martínek Jaroslav 31:36 20 Trisk Olomouc
C 2 0396801Frank Pavel 33:39 19 TJ Granitol Moravský Beroun
C 3 0116400Dostál Jioí 34:54 18 Liga 100 Olomouc
C 4 0156900Sedláček Gamba 36:23 17 Olomouc
C 5 0116601Adámek Oldřich 36:41 16 Liga 100 Olomouc
C 6 0116301Jelínek Zbyněk 37:00 15 Liga 100 Olomouc
C 7 STE6100Doseděl Emil 38:58 14 SK SKI-OB Šternberk
C 8 0116507Zatloukal Marek 39:00 13 Liga 100 Olomouc
C 9 0156000Kovařík Oldřich 39:18 12 Olomouc
C 10 0276801Teplíček Libor 44:34 11 KVS Olomouc
C 11 0636400Fritinger Pavel 45:31 10 Vsacan Tour Vsetín
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0155700Skupieň Josef 39:20 20 Olomouc
D 2 0115901Barbořák Bohuš 40:27 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0115800Kosztyu Peter 45:24 18 Liga 100 Olomouc
D 4 0315900Novotný Milan 46:43 17 LRS Vyškov
D 5 CEL5628Špičák František 49:05 16 TJ Sokol Čelechovice na Hané
D 6 0115201Fančovič Marián 58:52 15 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0154901Podešva Pavel 41:29 20 Olomouc
E 2 0114501Jašek Pavel 44:16 19 Liga 100 Olomouc
E 3 0114801Vaněk Jaromír 46:13 18 Liga 100 Olomouc
E 4 0114701Morávek Jiří 49:50 17 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118752Fojtková Jitka 35:51 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0118751Otevřelová Kristýna 37:40 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0118955Vaclavkova Jana 38:09 18 Liga 100 Olomouc
F 4 0088351Ondrušík Kateřina 38:10 17 AK Šternberk
F 5 0159550Drlíková Michaela 47:51 16 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0627951Zdráhalová Magda 42:17 20 TJ Sokol Náklo
G 2 0117751Urbánková Helena 43:04 19 Liga 100 Olomouc
G 3 0117950Doleželová Blanka 43:38 18 Liga 100 Olomouc
G 4 0727450Vondráčková Laďka 50:41 17 Hlásnice
G 5 0117351Nečesaná Markéta 53:22 16 Liga 100 Olomouc
G 6 0157651Čechová Petra 53:56 15 Olomouc
G 7 STE7556Lubrichová Eva 57:21 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0116651Písková Ludmila 45:54 20 Liga 100 Olomouc
H 2 0156450Polýnková Jana 50:23 19 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0207Svoboda Radek 16:45 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE1202Tomášek Matěj 35:40 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 0150900Čech Adam 38:00 18 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0954Hanáková Dorota 25:42 20 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0108202Dvořák Pavel 29:03 20 Biatlon Prostějov
MB 2 1237500Kučera Petr 29:18 19 SK Salix Grymov
MB 3 0147400Doležal Zdeněk 29:39 18 Přerov
MA 4 0118301Krajca Stanislav 30:22 17 Liga 100 Olomouc
MA 5 0118002Lachnit Jan 31:10 16 Liga 100 Olomouc
MA 6 0118201Otrusina Jiří 31:29 15 Liga 100 Olomouc
MC 7 0196904Martínek Jaroslav 31:36 14 Trisk Olomouc
MA 8 0198800Cekl Martin 32:00 13 Trisk Olomouc
MB 9 0207204Štěpán Marek 32:10 12 TJ Sokol Týn n.B.
MC 10 0396801Frank Pavel 33:39 11 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 11 0159310Němeček Robert 33:40 10 Olomouc
MA 12 0888200Chum Michal 34:09 9 Tucet tým
MB 13 1357201Grycman Kazimir 34:13 8 Ciechowice
MC 14 0116400Dostál Jioí 34:54 7 Liga 100 Olomouc
MB 15 0157600Lapáček Marek 35:58 6 Olomouc
MB 16 0897600Kuchař Jan 36:11 5 SDH Vojnice
MC 17 0156900Sedláček Gamba 36:23 4 Olomouc
MC 18 0116601Adámek Oldřich 36:41 3 Liga 100 Olomouc
MB 19 0627800Matura Petr 36:45 2 TJ Sokol Náklo
MC 20 0116301Jelínek Zbyněk 37:00 1 Liga 100 Olomouc
MB 21 0117500Handl Tomáš 37:03 0 Liga 100 Olomouc
MB 22 0117601Ingr Jiří 37:10 0 Liga 100 Olomouc
MB 23 0117602Koupil Petr 37:11 0 Liga 100 Olomouc
MB 24 0117400Škarabela Michal 37:24 0 Liga 100 Olomouc
MA 25 0898000Protivánek Jindřich 37:42 0 SDH Vojnice
MA 26 0779100Komínek Vladimír 37:49 0 Slatinice
MB 27 0117502Lochman Jaroslav 38:01 0 Liga 100 Olomouc
MA 28 0118000Ondryáš Petr 38:03 0 Liga 100 Olomouc
MB 29 0617200Tvarůžka Tomáš 38:27 0 Kroměříž
MC 30 STE6100Doseděl Emil 38:58 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 31 STE7103Mikoška Eman 38:59 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 32 0116507Zatloukal Marek 39:00 0 Liga 100 Olomouc
MC 33 0156000Kovařík Oldřich 39:18 0 Olomouc
MD 34 0155700Skupieň Josef 39:20 0 Olomouc
MB 35 0157601Koláček Aleš 39:45 0 Olomouc
MB 36 0497101Slavík Luděk 40:13 0 Dalov
MD 37 0115901Barbořák Bohuš 40:27 0 Liga 100 Olomouc
MB 38 0627501Peřina Jiří 40:38 0 TJ Sokol Náklo
ME 39 0154901Podešva Pavel 41:29 0 Olomouc
MA 40 0158006Sklenář Vladimír 41:33 0 Olomouc
MB 41 0117401Janků Petr 41:46 0 Liga 100 Olomouc
MB 42 1557000Ambrozek Michal 42:33 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
ME 43 0114501Jašek Pavel 44:16 0 Liga 100 Olomouc
MC 44 0276801Teplíček Libor 44:34 0 KVS Olomouc
MB 45 0157800Čivrný Michal 45:12 0 Olomouc
MA 46 0150300Lexa Martin 45:22 0 Olomouc
MD 47 0115800Kosztyu Peter 45:24 0 Liga 100 Olomouc
MC 48 0636400Fritinger Pavel 45:31 0 Vsacan Tour Vsetín
MB 49 0117501Fritscher Adam 45:41 0 Liga 100 Olomouc
ME 50 0114801Vaněk Jaromír 46:13 0 Liga 100 Olomouc
MD 51 0315900Novotný Milan 46:43 0 LRS Vyškov
MD 52 CEL5628Špičák František 49:05 0 TJ Sokol Čelechovice na Hané
ME 53 0114701Morávek Jiří 49:50 0 Liga 100 Olomouc
MD 54 0115201Fančovič Marián 58:52 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118752Fojtková Jitka 35:51 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0118751Otevřelová Kristýna 37:40 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 0118955Vaclavkova Jana 38:09 18 Liga 100 Olomouc
ZF 4 0088351Ondrušík Kateřina 38:10 17 AK Šternberk
ZG 5 0627951Zdráhalová Magda 42:17 16 TJ Sokol Náklo
ZG 6 0117751Urbánková Helena 43:04 15 Liga 100 Olomouc
ZG 7 0117950Doleželová Blanka 43:38 14 Liga 100 Olomouc
ZH 8 0116651Písková Ludmila 45:54 13 Liga 100 Olomouc
ZF 9 0159550Drlíková Michaela 47:51 12 Olomouc
ZH 10 0156450Polýnková Jana 50:23 11 Olomouc
ZG 11 0727450Vondráčková Laďka 50:41 10 Hlásnice
ZG 12 0117351Nečesaná Markéta 53:22 9 Liga 100 Olomouc
ZG 13 0157651Čechová Petra 53:56 8 Olomouc
ZG 14 STE7556Lubrichová Eva 57:21 7 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0207Svoboda Radek 16:45 20 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 2 STE0954Hanáková Dorota 25:42 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 STE1202Tomášek Matěj 35:40 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 0150900Čech Adam 38:00 17 Olomouc

Počet přístupů
Celkem: 1179129
Týden: 9149