Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











13.06.2018 Prabába jinak

Místo Lipina, Hospůdka U kapličky
Pořadatel SK SKI-OB Šternberk
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/180613_SBP_Prababa.pdf
 
Výsledky
 
Popis 5. ročník Prabáby

Praděd je ze Šternberka přes 50 km, Prabába je podstatně blíž.



Náhradní trať je pečlivě popsána v rozpisu závodu - závodníky čeká 5,5 km s převýšením 160 m po zpevněných a asfaltových cestách, kratší trať má délku 2,8 km s převýšením 90 m.

Důležité - sraz je v Lipině v Hospůdce U kapličky, start a cíl za silnicí směrem k hřbitovu (po zelené značce).
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 21:50 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 STE0208Doležal Matyáš 22:19 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 STE8500Zapletal Martin 22:51 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 0098802Blažek Jaroslav 23:08 17 Fortex Moravský Beroun
A 5 STE0101Neumann David 24:39 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 STE0104Poštulka Lukáš 25:00 15 SK SKI-OB Šternberk
A 7 STE7900Novák Jan 29:25 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097701Kovář Roman 21:04 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 0097501Horák Ondřej 21:07 19 Fortex Moravský Beroun
B 3 STE7400Lubrich Marek 23:21 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 STE7501Marek Antonín 26:04 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0497101Slavík Luděk 28:12 16 Dalov
B 6 0077500Kučera Zdeněk 29:46 15 Šternberk
B 7 1557000Ambrozek Michal 30:41 14 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0396801Frank Pavel 24:47 20 TJ Granitol Moravský Beroun
C 2 STE6100Doseděl Emil 27:07 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 STE6501Skyva Petr 27:21 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 0076601Kliment Pavel 28:31 17 Šternberk
C 5 STE6600Poštulka Zdenek 30:09 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 STE0451Lubrichová Veronika 34:36 20 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7550Marková Eva 33:35 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 0117351Nečesaná Markéta 35:28 19 Liga 100 Olomouc
G 3 STE7556Lubrichová Eva 39:09 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE6450Václavková Zdenka 30:12 20 SK SKI-OB Šternberk
H 2 STE6751Neumannová Kamila 41:19 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 14:00 20 AK Šternberk
PZ 2 0080552Mólerová Natálie 16:31 19 AK Šternberk
PZ 3 0080050Ambrozková Tereza 20:22 18 AK Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MB 1 0097701Kovář Roman 21:04 20 Fortex Moravský Beroun
MB 2 0097501Horák Ondřej 21:07 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 STE9202Doležel Ondřej 21:50 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 STE0208Doležal Matyáš 22:19 17 SK SKI-OB Šternberk
MA 5 STE8500Zapletal Martin 22:51 16 SK SKI-OB Šternberk
MA 6 0098802Blažek Jaroslav 23:08 15 Fortex Moravský Beroun
MB 7 STE7400Lubrich Marek 23:21 14 SK SKI-OB Šternberk
MA 8 STE0101Neumann David 24:39 13 SK SKI-OB Šternberk
MC 9 0396801Frank Pavel 24:47 12 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 10 STE0104Poštulka Lukáš 25:00 11 SK SKI-OB Šternberk
MB 11 STE7501Marek Antonín 26:04 10 SK SKI-OB Šternberk
MC 12 STE6100Doseděl Emil 27:07 9 SK SKI-OB Šternberk
MC 13 STE6501Skyva Petr 27:21 8 SK SKI-OB Šternberk
MB 14 0497101Slavík Luděk 28:12 7 Dalov
MC 15 0076601Kliment Pavel 28:31 6 Šternberk
MA 16 STE7900Novák Jan 29:25 5 SK SKI-OB Šternberk
MB 17 0077500Kučera Zdeněk 29:46 4 Šternberk
MC 18 STE6600Poštulka Zdenek 30:09 3 SK SKI-OB Šternberk
MB 19 1557000Ambrozek Michal 30:41 2 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZH 1 STE6450Václavková Zdenka 30:12 20 SK SKI-OB Šternberk
ZG 2 STE7550Marková Eva 33:35 19 SK SKI-OB Šternberk
ZF 3 STE0451Lubrichová Veronika 34:36 18 SK SKI-OB Šternberk
ZG 4 0117351Nečesaná Markéta 35:28 17 Liga 100 Olomouc
ZG 5 STE7556Lubrichová Eva 39:09 16 SK SKI-OB Šternberk
ZH 6 STE6751Neumannová Kamila 41:19 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 0080551Klimentová Ema 14:00 20 AK Šternberk
PPZ 2 0080552Mólerová Natálie 16:31 19 AK Šternberk
PPZ 3 0080050Ambrozková Tereza 20:22 18 AK Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179168
Týden: 9163