Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











04.04.2018 Ecce Homo

Místo Šternberk, Kavárna v parku
Pořadatel SK SKI-OB Šternberk
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/180404_SBP_EcceHomo.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/180404_EcceHoho/Vysledky.htm
 
Popis 5. ročník Ecce Homo

Není závod jako závod - trať plynule stoupá po celou dobu, ani výjezd na kole není zadarmo.

Závod vede po silnici a celou dobu stoupá, start je na startu ECCE HOMO.
Hlavní trať měří 5 km, cíl je před křižovatkou nad Lipinou.
Kratší "kondiční" trať měří 2 km, cíl je na "starém startu".
Prezentace: městský park, Tyršovy sady ve Šternberku, Kavárna v parku

 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 TBM9919Horčička Vít 19:33 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 STE9202Doležel Ondřej 19:34 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0138400Šindler Jan 21:19 18 Šternberk
A 4 STE0207Svoboda Radek 22:42 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 STE0101Neumann David 22:55 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 0078001Gotwald Jan 23:17 15 Šternberk
A 7 STE0104Poštulka Lukáš 23:27 14 SK SKI-OB Šternberk
A 8 0158203Humenný Marián 24:47 13 Olomouc
A 9 0078005Palica Michal 25:29 12 Šternberk
A 10 STE7900Novák Jan 26:25 11 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097701Kovář Roman 19:40 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 0077404Anděl Zbyněk 21:46 19 Šternberk
B 3 STE7400Lubrich Marek 22:05 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 0727701Máčala Marcel 22:40 17 Hlásnice
B 5 STE7501Marek Antonín 23:03 16 SK SKI-OB Šternberk
B 6 0077700Doležal Martin 23:11 15 Šternberk
B 7 0497101Slavík Luděk 26:11 14 Dalov
B 8 STE7103Mikoška Eman 27:48 13 SK SKI-OB Šternberk
B 9 1557000Ambrozek Michal 31:32 12 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0396801Frank Pavel 22:46 20 TJ Granitol Moravský Beroun
C 2 STE6100Doseděl Emil 25:01 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 0076601Kliment Pavel 25:21 18 Šternberk
C 4 STE6600Poštulka Zdenek 27:37 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0117950Doleželová Blanka 26:49 20 Liga 100 Olomouc
F 2 STE0253Pospíšilová Helena 36:31 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7550Marková Eva 30:33 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 STE7556Lubrichová Eva 39:42 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE6450Václavková Zdenka 27:45 20 SK SKI-OB Šternberk
H 2 STE6751Neumannová Kamila 36:12 19 SK SKI-OB Šternberk
H 3 0076651Krňávková Blanka 37:58 18 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0701Akrap Kryštof 15:06 20 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 9:17 20 AK Šternberk
PZ 2 0080552Mólerová Natálie 10:39 19 AK Šternberk
PZ 3 0080553Černocká Kateřina 10:40 18 AK Šternberk
PZ 4 STE0451Lubrichová Veronika 11:56 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 14:47 16 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 TBM9919Horčička Vít 19:33 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 STE9202Doležel Ondřej 19:34 19 SK SKI-OB Šternberk
MB 3 0097701Kovář Roman 19:40 18 Fortex Moravský Beroun
MA 4 0138400Šindler Jan 21:19 17 Šternberk
MB 5 0077404Anděl Zbyněk 21:46 16 Šternberk
MB 6 STE7400Lubrich Marek 22:05 15 SK SKI-OB Šternberk
MB 7 0727701Máčala Marcel 22:40 14 Hlásnice
MA 8 STE0207Svoboda Radek 22:42 13 SK SKI-OB Šternberk
MC 9 0396801Frank Pavel 22:46 12 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 10 STE0101Neumann David 22:55 11 SK SKI-OB Šternberk
MB 11 STE7501Marek Antonín 23:03 10 SK SKI-OB Šternberk
MB 12 0077700Doležal Martin 23:11 9 Šternberk
MA 13 0078001Gotwald Jan 23:17 8 Šternberk
MA 14 STE0104Poštulka Lukáš 23:27 7 SK SKI-OB Šternberk
MA 15 0158203Humenný Marián 24:47 6 Olomouc
MC 16 STE6100Doseděl Emil 25:01 5 SK SKI-OB Šternberk
MC 17 0076601Kliment Pavel 25:21 4 Šternberk
MA 18 0078005Palica Michal 25:29 3 Šternberk
MB 19 0497101Slavík Luděk 26:11 2 Dalov
MA 20 STE7900Novák Jan 26:25 1 SK SKI-OB Šternberk
MC 21 STE6600Poštulka Zdenek 27:37 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 22 STE7103Mikoška Eman 27:48 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 23 1557000Ambrozek Michal 31:32 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0117950Doleželová Blanka 26:49 20 Liga 100 Olomouc
ZH 2 STE6450Václavková Zdenka 27:45 19 SK SKI-OB Šternberk
ZG 3 STE7550Marková Eva 30:33 18 SK SKI-OB Šternberk
ZH 4 STE6751Neumannová Kamila 36:12 17 SK SKI-OB Šternberk
ZF 5 STE0253Pospíšilová Helena 36:31 16 SK SKI-OB Šternberk
ZH 6 0076651Krňávková Blanka 37:58 15 Šternberk
ZG 7 STE7556Lubrichová Eva 39:42 14 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 0080551Klimentová Ema 9:17 20 AK Šternberk
PPZ 2 0080552Mólerová Natálie 10:39 19 AK Šternberk
PPZ 3 0080553Černocká Kateřina 10:40 18 AK Šternberk
PPZ 4 STE0451Lubrichová Veronika 11:56 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 14:47 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0701Akrap Kryštof 15:06 15 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179092
Týden: 9144