Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











14.10.2018 Podzimní Kiosk

Místo Šternberk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 9:45 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://skvyhlidka.cz/?file=main
 
Výsledky
 
Popis 42. ročník Podzimního Kiosku
Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Start na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0389001Pelíšek David 25:53 20 AK Olomouc
A 2 0118801Krejčí Zdeněk 27:45 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0118301Krajca Stanislav 27:52 18 Liga 100 Olomouc
A 4 0119500Stanco Marek 28:12 17 Liga 100 Olomouc
A 5 0098802Blažek Jaroslav 28:16 16 Fortex Moravský Beroun
A 6 0608000Planička Jiří 28:31 15 Litovel
A 7 0158902Langer Tomáš 29:09 14 Olomouc
A 8 STE8500Zapletal Martin 29:49 13 SK SKI-OB Šternberk
A 9 0158103Popelka Ondřej 30:36 12 Olomouc
A 10 0078001Gotwald Jan 31:51 11 Šternberk
A 11 0118602Krejčí Tomáš 32:10 10 Liga 100 Olomouc
A 12 SRK9802Locker Tomáš 32:13 9 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
A 13 0077900Mašlík Miroslav 32:26 8 Šternberk
A 14 0078205Martinka Pavel 33:20 7 Šternberk
A 15 STE8000Tomášek Tomáš 33:35 6 SK SKI-OB Šternberk
A 16 0078003Zatloukal Oldřich 33:36 5 Šternberk
A 17 0150000Holubík Jakub 37:05 4 Olomouc
A 18 0178501Slavík Pavel 37:22 3 HZS Přerov
A 18 0138400Šindler Jan 37:22 3 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097701Kovář Roman 26:30 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 0207204Štěpán Marek 29:17 19 TJ Sokol Týn n.B.
B 3 0097100Šesták Radim 29:33 18 Fortex Moravský Beroun
B 4 STE7400Lubrich Marek 29:40 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0087202Sás Ladislav 31:24 16 AK Šternberk
B 6 STE7501Marek Antonín 31:36 15 SK SKI-OB Šternberk
B 7 0117501Fritscher Adam 32:02 14 Liga 100 Olomouc
B 8 0897600Kuchař Jan 33:01 13 SDH Vojnice
B 9 0077400Hyka Jiří 33:15 12 Olomouc
B 10 0077800Vrba Pavel 35:57 11 Šternberk
B 11 1407600Ručka Jakub 36:15 10 SK Hranice
B 12 0497101Slavík Luděk 36:26 9 Dalov
B 13 0617200Tvarůžka Tomáš 37:58 8 Kroměříž
B 14 0136903Mareš Libor 38:44 7 SK Vyhlídka
B 15 1557000Ambrozek Michal 40:29 6 Psychiatrická léčebna Šternberk
B 16 0157700Navrátil Roman 43:13 5 Olomouc
B 17 0157502Lorenc Martin 45:03 4 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0116202Jína Pavel 29:25 20 Liga 100 Olomouc
C 2 0076801Klimek Tomáš 30:14 19 Šternberk
C 3 0396801Frank Pavel 30:51 18 TJ Granitol Moravský Beroun
C 4 0526401Matějík Petr 31:08 17 TJ Olomouc Nove Sady
C 5 0116203Trojan Jaroslav 32:34 16 Liga 100 Olomouc
C 6 STE6100Doseděl Emil 33:46 15 SK SKI-OB Šternberk
C 7 0076401Lichnovský Radomír 36:15 14 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 33:25 20 Loko Břeclav
D 2 0095400Svak Václav 36:05 19 Fortex Moravský Beroun
D 3 1345800Kosztyn Peter 38:57 18 TJ Hana Prostejov
D 4 0315701Kobliha Milan 40:10 17 LRS Vyškov
D 5 0115201Fančovič Marián 52:25 16 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114800Absolon František 19:54 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0114801Vaněk Jaromír 20:07 19 Liga 100 Olomouc
E 3 0114701Morávek Jiří 21:01 18 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0119051Fritsherová Jana 15:42 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0380250Belaníková Anna 16:07 19 AK Olomouc
F 3 0158850Losertová Alena 16:48 18 Olomouc
F 4 0088351Ondrušík Kateřina 17:09 17 AK Šternberk
F 5 0117950Doleželová Blanka 17:57 16 Liga 100 Olomouc
F 5 0218750Hubáčková Zuzana 17:57 16 AK Drnovice
F 7 0078052Tomášková Veronika 19:22 14 Šternberk
F 8 0158951Peterková Veronika 19:53 13 Olomouc
F 9 STE0451Lubrichová Veronika 20:34 12 SK SKI-OB Šternberk
F 10 0150450Smýkalová Barbora 22:14 11 Olomouc
F 11 0079450Jurajdová Alžběta 23:02 10 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0857451Podjuklová Iva 16:20 20 SK Hranice
G 2 0117751Urbánková Helena 17:56 19 Liga 100 Olomouc
G 3 STE7550Marková Eva 19:52 18 SK SKI-OB Šternberk
G 4 0117351Nečesaná Markéta 20:01 17 Liga 100 Olomouc
G 5 0277150Římská Zuzana 21:39 16 KVS Olomouc
G 6 STE7556Lubrichová Eva 23:36 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0656551Konečná Luba 16:12 20 Ludvíkov
H 2 0105551Dvořáková Eva 18:45 19 Biatlon Prostějov
H 3 0116651Písková Ludmila 19:01 18 Liga 100 Olomouc
H 4 0076651Krňávková Blanka 25:35 17 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0080900Móler Petr 18:39 20 AK Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080552Mólerová Natálie 18:25 20 AK Šternberk
PZ 2 0080950Slintáková Karolína 19:06 19 AK Šternberk
PZ 3 STE0952Gottwaldová Amálie 21:27 18 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0389001Pelíšek David 25:53 20 AK Olomouc
MB 2 0097701Kovář Roman 26:30 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 0118801Krejčí Zdeněk 27:45 18 Liga 100 Olomouc
MA 4 0118301Krajca Stanislav 27:52 17 Liga 100 Olomouc
MA 5 0119500Stanco Marek 28:12 16 Liga 100 Olomouc
MA 6 0098802Blažek Jaroslav 28:16 15 Fortex Moravský Beroun
MA 7 0608000Planička Jiří 28:31 14 Litovel
MA 8 0158902Langer Tomáš 29:09 13 Olomouc
MB 9 0207204Štěpán Marek 29:17 12 TJ Sokol Týn n.B.
MC 10 0116202Jína Pavel 29:25 11 Liga 100 Olomouc
MB 11 0097100Šesták Radim 29:33 10 Fortex Moravský Beroun
MB 12 STE7400Lubrich Marek 29:40 9 SK SKI-OB Šternberk
MA 13 STE8500Zapletal Martin 29:49 8 SK SKI-OB Šternberk
MC 14 0076801Klimek Tomáš 30:14 7 Šternberk
MA 15 0158103Popelka Ondřej 30:36 6 Olomouc
MC 16 0396801Frank Pavel 30:51 5 TJ Granitol Moravský Beroun
MC 17 0526401Matějík Petr 31:08 4 TJ Olomouc Nove Sady
MB 18 0087202Sás Ladislav 31:24 3 AK Šternberk
MB 19 STE7501Marek Antonín 31:36 2 SK SKI-OB Šternberk
MA 20 0078001Gotwald Jan 31:51 1 Šternberk
MB 21 0117501Fritscher Adam 32:02 0 Liga 100 Olomouc
MA 22 0118602Krejčí Tomáš 32:10 0 Liga 100 Olomouc
MA 23 SRK9802Locker Tomáš 32:13 0 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
MA 24 0077900Mašlík Miroslav 32:26 0 Šternberk
MC 25 0116203Trojan Jaroslav 32:34 0 Liga 100 Olomouc
MB 26 0897600Kuchař Jan 33:01 0 SDH Vojnice
MB 27 0077400Hyka Jiří 33:15 0 Olomouc
MA 28 0078205Martinka Pavel 33:20 0 Šternberk
MD 29 0285501Špacír Ladislav 33:25 0 Loko Břeclav
MA 30 STE8000Tomášek Tomáš 33:35 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 31 0078003Zatloukal Oldřich 33:36 0 Šternberk
MC 32 STE6100Doseděl Emil 33:46 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 33 0077800Vrba Pavel 35:57 0 Šternberk
MD 34 0095400Svak Václav 36:05 0 Fortex Moravský Beroun
MC 35 0076401Lichnovský Radomír 36:15 0 Šternberk
MB 35 1407600Ručka Jakub 36:15 0 SK Hranice
MB 37 0497101Slavík Luděk 36:26 0 Dalov
MA 38 0150000Holubík Jakub 37:05 0 Olomouc
MA 39 0178501Slavík Pavel 37:22 0 HZS Přerov
MA 39 0138400Šindler Jan 37:22 0 Šternberk
MB 41 0617200Tvarůžka Tomáš 37:58 0 Kroměříž
MB 42 0136903Mareš Libor 38:44 0 SK Vyhlídka
MD 43 1345800Kosztyn Peter 38:57 0 TJ Hana Prostejov
MD 44 0315701Kobliha Milan 40:10 0 LRS Vyškov
MB 45 1557000Ambrozek Michal 40:29 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MB 46 0157700Navrátil Roman 43:13 0 Olomouc
MB 47 0157502Lorenc Martin 45:03 0 Olomouc
MD 48 0115201Fančovič Marián 52:25 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0119051Fritsherová Jana 15:42 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0380250Belaníková Anna 16:07 19 AK Olomouc
ZH 3 0656551Konečná Luba 16:12 18 Ludvíkov
ZG 4 0857451Podjuklová Iva 16:20 17 SK Hranice
ZF 5 0158850Losertová Alena 16:48 16 Olomouc
ZF 6 0088351Ondrušík Kateřina 17:09 15 AK Šternberk
ZG 7 0117751Urbánková Helena 17:56 14 Liga 100 Olomouc
ZF 8 0117950Doleželová Blanka 17:57 13 Liga 100 Olomouc
ZF 8 0218750Hubáčková Zuzana 17:57 13 AK Drnovice
ZH 10 0105551Dvořáková Eva 18:45 11 Biatlon Prostějov
ZH 11 0116651Písková Ludmila 19:01 10 Liga 100 Olomouc
ZF 12 0078052Tomášková Veronika 19:22 9 Šternberk
ZG 13 STE7550Marková Eva 19:52 8 SK SKI-OB Šternberk
ZF 14 0158951Peterková Veronika 19:53 7 Olomouc
ZG 15 0117351Nečesaná Markéta 20:01 6 Liga 100 Olomouc
ZF 16 STE0451Lubrichová Veronika 20:34 5 SK SKI-OB Šternberk
ZG 17 0277150Římská Zuzana 21:39 4 KVS Olomouc
ZF 18 0150450Smýkalová Barbora 22:14 3 Olomouc
ZF 19 0079450Jurajdová Alžběta 23:02 2 Šternberk
ZG 20 STE7556Lubrichová Eva 23:36 1 SK SKI-OB Šternberk
ZH 21 0076651Krňávková Blanka 25:35 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 0080552Mólerová Natálie 18:25 20 AK Šternberk
PPM 2 0080900Móler Petr 18:39 19 AK Šternberk
PPZ 3 0080950Slintáková Karolína 19:06 18 AK Šternberk
PPZ 4 STE0952Gottwaldová Amálie 21:27 17 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179156
Týden: 9158