Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











05.09.2018 S kopečka do kopečka

Místo Svatý Kopeček
Pořadatel TJ Olomouc Nové Sady
 
Start 17:00
Prezentace 15:30 - 16:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2017/10/kopecek2018.pdf
 
Výsledky https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2018/09/kopecek2018.xlsx
 
Popis 41. ročník S kopečka do kopečka

Závod se běží formou 2 km okruhů po lesních cestách v prostoru vedle ZOO Svatý Kopeček.
Hlavní závod běží 4 okruhy, kratší trať 2 okruhy.
Prezentace: ZOO Svatý Kopeček, hřiště u parkoviště ZOO

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0108202Dvořák Pavel 29:12 20 Biatlon Prostějov
A 2 0118002Lachnit Jan 30:21 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0118301Krajca Stanislav 30:27 18 Liga 100 Olomouc
A 4 STE9202Doležel Ondřej 30:36 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 0507901Polák Radek 31:06 16 TJ Tršice
A 6 0380101Gogela Martin 31:31 15 AK Olomouc
A 7 0118201Otrusina Jiří 32:12 14 Liga 100 Olomouc
A 8 0198800Cekl Martin 32:29 13 Trisk Olomouc
A 9 0098802Blažek Jaroslav 33:37 12 Fortex Moravský Beroun
A 10 0158902Langer Tomáš 34:41 11 Olomouc
A 11 0157901Rašner Tomáš 35:19 10 Olomouc
A 12 0118602Krejčí Tomáš 35:51 9 Liga 100 Olomouc
A 13 0978001Šustr Jiří 36:08 8 Silný team Uničov
A 14 0078001Gotwald Jan 36:28 7 Šternberk
A 15 0898000Protivánek Jindřich 39:19 6 SDH Vojnice
A 16 0150000Holubík Jakub 42:09 5 Olomouc
A 17 CEL8200Špičák Jan 43:02 4 TJ Sokol Čelechovice na Hané
A 18 0118000Ondryáš Petr 44:53 3 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0097701Kovář Roman 30:00 20 Fortex Moravský Beroun
B 2 1237500Kučera Petr 30:23 19 SK Salix Grymov
B 3 0196904Martínek Jaroslav 30:51 18 Trisk Olomouc
B 4 0207204Štěpán Marek 32:38 17 TJ Sokol Týn n.B.
B 5 STE7400Lubrich Marek 33:07 16 SK SKI-OB Šternberk
B 6 0157502Lorenc Martin 34:45 15 Olomouc
B 7 0157301Vích Petr 35:57 14 Olomouc
B 8 0077400Hyka Jiří 36:15 13 Olomouc
B 9 0157700Navrátil Roman 36:31 12 Olomouc
B 10 0156900Sedláček Gamba 36:40 11 Olomouc
B 11 0117501Fritscher Adam 36:44 10 Liga 100 Olomouc
B 12 0897600Kuchař Jan 38:54 9 SDH Vojnice
B 13 0117601Ingr Jiří 39:18 8 Liga 100 Olomouc
B 14 0617200Tvarůžka Tomáš 40:09 7 Kroměříž
B 15 0497101Slavík Luděk 41:42 6 Dalov
B 16 0157600Lapáček Marek 42:22 5 Olomouc
B 17 0626900Polívka Vladimír 43:14 4 TJ Sokol Náklo
B 18 0157701Gildein Belo 43:38 3 Olomouc
B 19 1557000Ambrozek Michal 44:02 2 Psychiatrická léčebna Šternberk
B 20 0627501Peřina Jiří 45:00 1 TJ Sokol Náklo
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0116202Jína Pavel 33:43 20 Liga 100 Olomouc
C 2 0396801Frank Pavel 34:12 19 TJ Granitol Moravský Beroun
C 3 0526401Matějík Petr 34:16 18 TJ Olomouc Nove Sady
C 4 0156400Škola Ivo 37:56 17 Olomouc
C 5 0556501Zatloukal Marek 37:58 16 Kopečkáři Hlubočky
C 6 0156800Vodička Jan 39:48 15 Olomouc
C 7 STE6100Doseděl Emil 39:57 14 SK SKI-OB Šternberk
C 8 0115902Písek Tomáš 43:06 13 Liga 100 Olomouc
C 9 STE6501Skyva Petr DNF 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0715700Němec Ondřej 36:26 20 AK Kroměříž
D 2 0095400Svak Václav 38:52 19 Fortex Moravský Beroun
D 3 0285501Špacír Ladislav 39:20 18 Loko Břeclav
D 4 0315701Kobliha Milan 42:27 17 LRS Vyškov
D 5 1345800Kosztyn Peter 45:38 16 TJ Hana Prostejov
D 6 0805401Mraček Rostislav 48:37 15 Rokytnice
D 7 0115201Fančovič Marián 53:02 14 Liga 100 Olomouc
D 8 CEL5628Špičák František 55:47 13 TJ Sokol Čelechovice na Hané
D 9 0274901Pikal Karel 63:23 12 KVS Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 46:24 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0114801Vaněk Jaromír 47:50 19 Liga 100 Olomouc
E 3 0114701Morávek Jiří 51:25 18 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0718850Nonotná Martina 35:42 20 AK Kroměříž
F 2 0119051Fritsherová Jana 38:35 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0158850Losertová Alena 38:48 18 Olomouc
F 4 0118955Vaclavkova Jana 39:09 17 Liga 100 Olomouc
F 5 0389551Belfínová Lucie 39:32 16 AK Olomouc
F 6 0158451Švarcová Lucie 41:43 15 Olomouc
F 7 0117950Doleželová Blanka 42:51 14 Liga 100 Olomouc
F 8 0158250Piňosová Lenka 44:45 13 Olomouc
F 9 0218750Hubáčková Zuzana 45:28 12 AK Drnovice
F 10 0078150Vodičková Iva 50:27 11 Šternberk
F 11 STE0451Lubrichová Veronika 52:40 10 SK SKI-OB Šternberk
F 12 0118351Šlahařová Jaroslava 54:37 9 Liga 100 Olomouc
F 13 0158050Smékalová Ladislava 55:16 8 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0097651Delingerová Marie 34:42 20 Fortex Moravský Beroun
G 2 0857451Podjuklová Iva 38:44 19 SK Hranice
G 3 0157751Krappmannová Marie 40:35 18 Olomouc
G 4 0157352Jaklová Simona 44:42 17 Olomouc
G 5 0117351Nečesaná Markéta 51:14 16 Liga 100 Olomouc
G 6 0277150Římská Zuzana 52:39 15 KVS Olomouc
G 7 STE7556Lubrichová Eva 56:16 14 SK SKI-OB Šternberk
G 8 0157850Rozmanová Kateřina 69:32 13 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 UOL6451Poklopová Ivana 39:35 20 SK UP Olomouc
H 2 0105551Dvořáková Eva 43:47 19 Biatlon Prostějov
H 3 0116651Písková Ludmila 44:43 18 Liga 100 Olomouc
H 4 0116151Živělová Vladimíra 69:31 17 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0202Lukašák Šimon 15:14 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0208Doležal Matyáš 15:24 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0207Svoboda Radek 16:43 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 STE0101Neumann David 17:41 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 5 0710800Tvarůžka Tomáš 38:57 16 AK Kroměříž
PM 6 STE0404Janků Martin DNF 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 STE0952Gottwaldová Amálie 29:29 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 1 STE0954Hanáková Dorota 29:29 20 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0108202Dvořák Pavel 29:12 20 Biatlon Prostějov
MB 2 0097701Kovář Roman 30:00 19 Fortex Moravský Beroun
MA 3 0118002Lachnit Jan 30:21 18 Liga 100 Olomouc
MB 4 1237500Kučera Petr 30:23 17 SK Salix Grymov
MA 5 0118301Krajca Stanislav 30:27 16 Liga 100 Olomouc
MA 6 STE9202Doležel Ondřej 30:36 15 SK SKI-OB Šternberk
MB 7 0196904Martínek Jaroslav 30:51 14 Trisk Olomouc
MA 8 0507901Polák Radek 31:06 13 TJ Tršice
MA 9 0380101Gogela Martin 31:31 12 AK Olomouc
MA 10 0118201Otrusina Jiří 32:12 11 Liga 100 Olomouc
MA 11 0198800Cekl Martin 32:29 10 Trisk Olomouc
MB 12 0207204Štěpán Marek 32:38 9 TJ Sokol Týn n.B.
MB 13 STE7400Lubrich Marek 33:07 8 SK SKI-OB Šternberk
MA 14 0098802Blažek Jaroslav 33:37 7 Fortex Moravský Beroun
MC 15 0116202Jína Pavel 33:43 6 Liga 100 Olomouc
MC 16 0396801Frank Pavel 34:12 5 TJ Granitol Moravský Beroun
MC 17 0526401Matějík Petr 34:16 4 TJ Olomouc Nove Sady
MA 18 0158902Langer Tomáš 34:41 3 Olomouc
MB 19 0157502Lorenc Martin 34:45 2 Olomouc
MA 20 0157901Rašner Tomáš 35:19 1 Olomouc
MA 21 0118602Krejčí Tomáš 35:51 0 Liga 100 Olomouc
MB 22 0157301Vích Petr 35:57 0 Olomouc
MA 23 0978001Šustr Jiří 36:08 0 Silný team Uničov
MB 24 0077400Hyka Jiří 36:15 0 Olomouc
MD 25 0715700Němec Ondřej 36:26 0 AK Kroměříž
MA 26 0078001Gotwald Jan 36:28 0 Šternberk
MB 27 0157700Navrátil Roman 36:31 0 Olomouc
MB 28 0156900Sedláček Gamba 36:40 0 Olomouc
MB 29 0117501Fritscher Adam 36:44 0 Liga 100 Olomouc
MC 30 0156400Škola Ivo 37:56 0 Olomouc
MC 31 0556501Zatloukal Marek 37:58 0 Kopečkáři Hlubočky
MD 32 0095400Svak Václav 38:52 0 Fortex Moravský Beroun
MB 33 0897600Kuchař Jan 38:54 0 SDH Vojnice
MB 34 0117601Ingr Jiří 39:18 0 Liga 100 Olomouc
MA 35 0898000Protivánek Jindřich 39:19 0 SDH Vojnice
MD 36 0285501Špacír Ladislav 39:20 0 Loko Břeclav
MC 37 0156800Vodička Jan 39:48 0 Olomouc
MC 38 STE6100Doseděl Emil 39:57 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 39 0617200Tvarůžka Tomáš 40:09 0 Kroměříž
MB 40 0497101Slavík Luděk 41:42 0 Dalov
MA 41 0150000Holubík Jakub 42:09 0 Olomouc
MB 42 0157600Lapáček Marek 42:22 0 Olomouc
MD 43 0315701Kobliha Milan 42:27 0 LRS Vyškov
MA 44 CEL8200Špičák Jan 43:02 0 TJ Sokol Čelechovice na Hané
MC 45 0115902Písek Tomáš 43:06 0 Liga 100 Olomouc
MB 46 0626900Polívka Vladimír 43:14 0 TJ Sokol Náklo
MB 47 0157701Gildein Belo 43:38 0 Olomouc
MB 48 1557000Ambrozek Michal 44:02 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MA 49 0118000Ondryáš Petr 44:53 0 Liga 100 Olomouc
MB 50 0627501Peřina Jiří 45:00 0 TJ Sokol Náklo
MD 51 1345800Kosztyn Peter 45:38 0 TJ Hana Prostejov
ME 52 0114501Jašek Pavel 46:24 0 Liga 100 Olomouc
ME 53 0114801Vaněk Jaromír 47:50 0 Liga 100 Olomouc
MD 54 0805401Mraček Rostislav 48:37 0 Rokytnice
ME 55 0114701Morávek Jiří 51:25 0 Liga 100 Olomouc
MD 56 0115201Fančovič Marián 53:02 0 Liga 100 Olomouc
MD 57 CEL5628Špičák František 55:47 0 TJ Sokol Čelechovice na Hané
MD 58 0274901Pikal Karel 63:23 0 KVS Olomouc
MC 59 STE6501Skyva Petr DNF 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZG 1 0097651Delingerová Marie 34:42 20 Fortex Moravský Beroun
ZF 2 0718850Nonotná Martina 35:42 19 AK Kroměříž
ZF 3 0119051Fritsherová Jana 38:35 18 Liga 100 Olomouc
ZG 4 0857451Podjuklová Iva 38:44 17 SK Hranice
ZF 5 0158850Losertová Alena 38:48 16 Olomouc
ZF 6 0118955Vaclavkova Jana 39:09 15 Liga 100 Olomouc
ZF 7 0389551Belfínová Lucie 39:32 14 AK Olomouc
ZH 8 UOL6451Poklopová Ivana 39:35 13 SK UP Olomouc
ZG 9 0157751Krappmannová Marie 40:35 12 Olomouc
ZF 10 0158451Švarcová Lucie 41:43 11 Olomouc
ZF 11 0117950Doleželová Blanka 42:51 10 Liga 100 Olomouc
ZH 12 0105551Dvořáková Eva 43:47 9 Biatlon Prostějov
ZG 13 0157352Jaklová Simona 44:42 8 Olomouc
ZH 14 0116651Písková Ludmila 44:43 7 Liga 100 Olomouc
ZF 15 0158250Piňosová Lenka 44:45 6 Olomouc
ZF 16 0218750Hubáčková Zuzana 45:28 5 AK Drnovice
ZF 17 0078150Vodičková Iva 50:27 4 Šternberk
ZG 18 0117351Nečesaná Markéta 51:14 3 Liga 100 Olomouc
ZG 19 0277150Římská Zuzana 52:39 2 KVS Olomouc
ZF 20 STE0451Lubrichová Veronika 52:40 1 SK SKI-OB Šternberk
ZF 21 0118351Šlahařová Jaroslava 54:37 0 Liga 100 Olomouc
ZF 22 0158050Smékalová Ladislava 55:16 0 Olomouc
ZG 23 STE7556Lubrichová Eva 56:16 0 SK SKI-OB Šternberk
ZH 24 0116151Živělová Vladimíra 69:31 0 Liga 100 Olomouc
ZG 25 0157850Rozmanová Kateřina 69:32 0 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0202Lukašák Šimon 15:14 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0208Doležal Matyáš 15:24 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 STE0207Svoboda Radek 16:43 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 STE0101Neumann David 17:41 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 29:29 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0954Hanáková Dorota 29:29 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 7 0710800Tvarůžka Tomáš 38:57 14 AK Kroměříž
PPM 8 STE0404Janků Martin DNF 0 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179162
Týden: 9163