Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











05.09.2018 S kopečka do kopečka

Místo Svatý Kopeček
Pořadatel TJ Olomouc Nové Sady
 
Start 17:00
Prezentace 15:30 - 16:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2017/10/kopecek2018.pdf
 
Výsledky https://www.liga100.cz/wp-content/uploads/2018/09/kopecek2018.xlsx
 
Popis 41. ročník S kopečka do kopečka

Závod se běží formou 2 km okruhů po lesních cestách v prostoru vedle ZOO Svatý Kopeček.
Hlavní závod běží 4 okruhy, kratší trať 2 okruhy.
Prezentace: ZOO Svatý Kopeček, hřiště u parkoviště ZOO

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
A10108202Dvořák Pavel29:1220Biatlon Prostějov
A20118002Lachnit Jan30:2119Liga 100 Olomouc
A30118301Krajca Stanislav30:2718Liga 100 Olomouc
A4STE9202Doležel Ondřej30:3617SK SKI-OB Šternberk
A50507901Polák Radek31:0616TJ Tršice
A60380101Gogela Martin31:3115AK Olomouc
A70118201Otrusina Jiří32:1214Liga 100 Olomouc
A80198800Cekl Martin32:2913Trisk Olomouc
A90098802Blažek Jaroslav33:3712Fortex Moravský Beroun
A100158902Langer Tomáš34:4111Olomouc
A110157901Rašner Tomáš35:1910Olomouc
A120118602Krejčí Tomáš35:519Liga 100 Olomouc
A130978001Šustr Jiří36:088Silný team Uničov
A140078001Gotwald Jan36:287Šternberk
A150898000Protivánek Jindřich39:196SDH Vojnice
A160150000Holubík Jakub42:095Olomouc
A17CEL8200Špičák Jan43:024TJ Sokol Čelechovice na Hané
A180118000Ondryáš Petr44:533Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
B10097701Kovář Roman30:0020Fortex Moravský Beroun
B21237500Kučera Petr30:2319SK Salix Grymov
B30196904Martínek Jaroslav30:5118Trisk Olomouc
B40207204Štěpán Marek32:3817TJ Sokol Týn n.B.
B5STE7400Lubrich Marek33:0716SK SKI-OB Šternberk
B60157502Lorenc Martin34:4515Olomouc
B70157301Vích Petr35:5714Olomouc
B80077400Hyka Jiří 36:1513Olomouc
B90157700Navrátil Roman36:3112Olomouc
B100156900Sedláček Gamba36:4011Olomouc
B110117501Fritscher Adam36:4410Liga 100 Olomouc
B120897600Kuchař Jan38:549SDH Vojnice
B130117601Ingr Jiří39:188Liga 100 Olomouc
B140617200Tvarůžka Tomáš40:097Kroměříž
B150497101Slavík Luděk41:426Dalov
B160157600Lapáček Marek42:225Olomouc
B170626900Polívka Vladimír43:144TJ Sokol Náklo
B180157701Gildein Belo43:383Olomouc
B191557000Ambrozek Michal44:022Psychiatrická léčebna Šternberk
B200627501Peřina Jiří45:001TJ Sokol Náklo
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
C10116202Jína Pavel33:4320Liga 100 Olomouc
C20396801Frank Pavel34:1219TJ Granitol Moravský Beroun
C30526401Matějík Petr34:1618TJ Olomouc Nove Sady
C40156400Škola Ivo37:5617Olomouc
C50556501Zatloukal Marek37:5816Kopečkáři Hlubočky
C60156800Vodička Jan39:4815Olomouc
C7STE6100Doseděl Emil39:5714SK SKI-OB Šternberk
C80115902Písek Tomáš43:0613Liga 100 Olomouc
C9STE6501Skyva PetrDNF0SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
D10715700Němec Ondřej36:2620AK Kroměříž
D20095400Svak Václav38:5219Fortex Moravský Beroun
D30285501Špacír Ladislav39:2018Loko Břeclav
D40315701Kobliha Milan42:2717LRS Vyškov
D51345800Kosztyn Peter45:3816TJ Hana Prostejov
D60805401Mraček Rostislav48:3715Rokytnice
D70115201Fančovič Marián53:0214Liga 100 Olomouc
D8CEL5628Špičák František55:4713TJ Sokol Čelechovice na Hané
D90274901Pikal Karel63:2312KVS Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
E10114501Jašek Pavel46:2420Liga 100 Olomouc
E20114801Vaněk Jaromír47:5019Liga 100 Olomouc
E30114701Morávek Jiří51:2518Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
F10718850Nonotná Martina35:4220AK Kroměříž
F20119051Fritsherová Jana38:3519Liga 100 Olomouc
F30158850Losertová Alena38:4818Olomouc
F40118955Vaclavkova Jana39:0917Liga 100 Olomouc
F50389551Belfínová Lucie39:3216AK Olomouc
F60158451Švarcová Lucie41:4315Olomouc
F70117950Doleželová Blanka42:5114Liga 100 Olomouc
F80158250Piňosová Lenka44:4513Olomouc
F90218750Hubáčková Zuzana45:2812AK Drnovice
F100078150Vodičková Iva50:2711Šternberk
F11PLU0453Lubrichová Veronika52:4010SK SKI-OB Šternberk
F120118351Šlahařová Jaroslava54:379Liga 100 Olomouc
F130158050Smékalová Ladislava55:168Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
G10097651Delingerová Marie34:4220Fortex Moravský Beroun
G20857451Podjuklová Iva38:4419SK Hranice
G30157751Krappmannová Marie40:3518Olomouc
G40157352Jaklová Simona44:4217Olomouc
G50117351Nečesaná Markéta51:1416Liga 100 Olomouc
G60277150Římská Zuzana52:3915KVS Olomouc
G7STE7556Lubrichová Eva 56:1614SK SKI-OB Šternberk
G80157850Rozmanová Kateřina69:3213Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
H1UOL6451Poklopová Ivana39:3520SK UP Olomouc
H20105551Dvořáková Eva43:4719Biatlon Prostějov
H30116651Písková Ludmila44:4318Liga 100 Olomouc
H40116151Živělová Vladimíra69:3117Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
PM1STE0202Lukašák Šimon15:1420SK SKI-OB Šternberk
PM2STE0208Doležal Matyáš15:2419SK SKI-OB Šternberk
PM3TUR0202Svoboda Radek16:4318SK SKI-OB Šternberk
PM4STE0101Neumann David 17:4117SK SKI-OB Šternberk
PM50710800Tvarůžka Tomáš38:5716AK Kroměříž
PM6STE0404Janků MartinDNF0SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
PZ1STE0952Gottwaldová Amálie29:2920SK SKI-OB Šternberk
PZ1STE0954Hanáková Dorota29:2920SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
A10108202Dvořák Pavel29:1220Biatlon Prostějov
B10097701Kovář Roman30:0020Fortex Moravský Beroun
A20118002Lachnit Jan30:2119Liga 100 Olomouc
B21237500Kučera Petr30:2319SK Salix Grymov
A30118301Krajca Stanislav30:2718Liga 100 Olomouc
A4STE9202Doležel Ondřej30:3617SK SKI-OB Šternberk
B30196904Martínek Jaroslav30:5118Trisk Olomouc
A50507901Polák Radek31:0616TJ Tršice
A60380101Gogela Martin31:3115AK Olomouc
A70118201Otrusina Jiří32:1214Liga 100 Olomouc
A80198800Cekl Martin32:2913Trisk Olomouc
B40207204Štěpán Marek32:3817TJ Sokol Týn n.B.
B5STE7400Lubrich Marek33:0716SK SKI-OB Šternberk
A90098802Blažek Jaroslav33:3712Fortex Moravský Beroun
C10116202Jína Pavel33:4320Liga 100 Olomouc
C20396801Frank Pavel34:1219TJ Granitol Moravský Beroun
C30526401Matějík Petr34:1618TJ Olomouc Nove Sady
A100158902Langer Tomáš34:4111Olomouc
B60157502Lorenc Martin34:4515Olomouc
A110157901Rašner Tomáš35:1910Olomouc
A120118602Krejčí Tomáš35:519Liga 100 Olomouc
B70157301Vích Petr35:5714Olomouc
A130978001Šustr Jiří36:088Silný team Uničov
B80077400Hyka Jiří 36:1513Olomouc
D10715700Němec Ondřej36:2620AK Kroměříž
A140078001Gotwald Jan36:287Šternberk
B90157700Navrátil Roman36:3112Olomouc
B100156900Sedláček Gamba36:4011Olomouc
B110117501Fritscher Adam36:4410Liga 100 Olomouc
C40156400Škola Ivo37:5617Olomouc
C50556501Zatloukal Marek37:5816Kopečkáři Hlubočky
D20095400Svak Václav38:5219Fortex Moravský Beroun
B120897600Kuchař Jan38:549SDH Vojnice
B130117601Ingr Jiří39:188Liga 100 Olomouc
A150898000Protivánek Jindřich39:196SDH Vojnice
D30285501Špacír Ladislav39:2018Loko Břeclav
C60156800Vodička Jan39:4815Olomouc
C7STE6100Doseděl Emil39:5714SK SKI-OB Šternberk
B140617200Tvarůžka Tomáš40:097Kroměříž
B150497101Slavík Luděk41:426Dalov
A160150000Holubík Jakub42:095Olomouc
B160157600Lapáček Marek42:225Olomouc
D40315701Kobliha Milan42:2717LRS Vyškov
A17CEL8200Špičák Jan43:024TJ Sokol Čelechovice na Hané
C80115902Písek Tomáš43:0613Liga 100 Olomouc
B170626900Polívka Vladimír43:144TJ Sokol Náklo
B180157701Gildein Belo43:383Olomouc
B191557000Ambrozek Michal44:022Psychiatrická léčebna Šternberk
A180118000Ondryáš Petr44:533Liga 100 Olomouc
B200627501Peřina Jiří45:001TJ Sokol Náklo
D51345800Kosztyn Peter45:3816TJ Hana Prostejov
E10114501Jašek Pavel46:2420Liga 100 Olomouc
E20114801Vaněk Jaromír47:5019Liga 100 Olomouc
D60805401Mraček Rostislav48:3715Rokytnice
E30114701Morávek Jiří51:2518Liga 100 Olomouc
D70115201Fančovič Marián53:0214Liga 100 Olomouc
D8CEL5628Špičák František55:4713TJ Sokol Čelechovice na Hané
D90274901Pikal Karel63:2312KVS Olomouc
C9STE6501Skyva PetrDNF0SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
G10097651Delingerová Marie34:4220Fortex Moravský Beroun
F10718850Nonotná Martina35:4220AK Kroměříž
F20119051Fritsherová Jana38:3519Liga 100 Olomouc
G20857451Podjuklová Iva38:4419SK Hranice
F30158850Losertová Alena38:4818Olomouc
F40118955Vaclavkova Jana39:0917Liga 100 Olomouc
F50389551Belfínová Lucie39:3216AK Olomouc
H1UOL6451Poklopová Ivana39:3520SK UP Olomouc
G30157751Krappmannová Marie40:3518Olomouc
F60158451Švarcová Lucie41:4315Olomouc
F70117950Doleželová Blanka42:5114Liga 100 Olomouc
H20105551Dvořáková Eva43:4719Biatlon Prostějov
G40157352Jaklová Simona44:4217Olomouc
H30116651Písková Ludmila44:4318Liga 100 Olomouc
F80158250Piňosová Lenka44:4513Olomouc
F90218750Hubáčková Zuzana45:2812AK Drnovice
F100078150Vodičková Iva50:2711Šternberk
G50117351Nečesaná Markéta51:1416Liga 100 Olomouc
G60277150Římská Zuzana52:3915KVS Olomouc
F11PLU0453Lubrichová Veronika52:4010SK SKI-OB Šternberk
F120118351Šlahařová Jaroslava54:379Liga 100 Olomouc
F130158050Smékalová Ladislava55:168Olomouc
G7STE7556Lubrichová Eva 56:1614SK SKI-OB Šternberk
H40116151Živělová Vladimíra69:3117Liga 100 Olomouc
G80157850Rozmanová Kateřina69:3213Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJménoČasBodyOddíl
PM1STE0202Lukašák Šimon15:1420SK SKI-OB Šternberk
PM2STE0208Doležal Matyáš15:2419SK SKI-OB Šternberk
PM3TUR0202Svoboda Radek16:4318SK SKI-OB Šternberk
PM4STE0101Neumann David 17:4117SK SKI-OB Šternberk
PZ1STE0952Gottwaldová Amálie29:2920SK SKI-OB Šternberk
PZ1STE0954Hanáková Dorota29:2920SK SKI-OB Šternberk
PM50710800Tvarůžka Tomáš38:5716AK Kroměříž
PM6STE0404Janků MartinDNF0SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1208124
Týden: 6373