Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











11.11.2017 Vlachovka

Místo U Jardy Vlacha
Pořadatel Vlachovi
 
Start 11:00
Prezentace 10:00 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/Mapy/Vlachovka.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/171111_Vlachovka/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 41. ročník Vlachovky

Legendární závod Vlachovka prověří fyzičku i psychickou odolnost všech borců a borkyň.

V roce 2015 zaběhl Vojta Král nový traťový rekord, který má hodnotu 48 minut a 40 vteřin. Za kolik běháš Ty?

Prezentace jako vždy u Vlachů, start v 11:00 hod. na starém startu, mapka trati je zde. Letos bude trať vlastně nová - obzvláště v oblasti Dalova jsou nové paseky.
Pozor: připravena je pouze "velká" Vlachovka!!!
Dobrá zpráva pro ty, co nepoběží: povzbuzující diváci jsou na trati vítáni v jakémkoliv množství!!!
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 TBM9919Horčička Vít 52:23 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 ZBM8919Hájek Daniel 52:38 19 SK Žabovřesky Brno
A 3 STE9202Doležel Ondřej 53:34 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 STH9202Uvizl Marek 54:43 17 SK Studenec
A 5 STE9411Skoupý Jan 55:14 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 STE8303Axman Karel 56:00 15 SK SKI-OB Šternberk
A 7 0089401Sadil Martin 56:53 14 AK Šternberk
A 8 0608000Planička Jiří 58:16 13 Litovel
A 9 STE0208Doležal Matyáš 58:45 12 SK SKI-OB Šternberk
A 10 SSU8243Král Václav 59:00 11 SK Severka Šumperk
A 11 STE8500Zapletal Martin 62:17 10 SK Vyhlídka
A 12 SSU9303Schuster Marek 62:50 9 SK Severka Šumperk
A 13 ABM8908Vašíček Michal 62:51 8 KOB Moira Brno
A 14 0608001Šilberský Martin 63:27 7 Litovel
A 15 0138400Šindler Jan 64:07 6 Šternberk
A 16 STE0204Světnický František 64:14 5 SK SKI-OB Šternberk
A 17 0078401Macháček Petr 68:21 4 Šternberk
A 18 STE0202Lukašák Šimon 69:36 3 SK SKI-OB Šternberk
A 19 0078001Gotwald Jan 70:02 2 Šternberk
A 20 0448001Zatloukal Oldřich 71:25 1 Starhill
A 21 0078005Palica Michal 74:42 0 Šternberk
A 22 STE8000Tomášek Tomáš 76:53 0 SK SKI-OB Šternberk
A 23 STE7900Novák Jan 79:35 0 SK SKI-OB Šternberk
A 24 0078008Gregor Jaroslav 90:11 0 Šternberk
A 25 VIC8931Panovec Jan DNF 0 OB Vizovice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 1377001Kňáva Martin 58:51 20 Los Rapidos
B 2 STE7505Pudel Jarda 60:30 19 SK SKI-OB Šternberk
B 3 1237501Vymazal Petr 60:58 18 SK Salix Grymov
B 4 1487601Přidal Marek 61:00 17 Těšíkov
B 5 KSU7601Hecl Milos 61:09 16 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
B 6 0077404Anděl Zbyněk 62:52 15 Šternberk
B 7 STE6907Petřivalský Marek 63:04 14 SK SKI-OB Šternberk
B 8 STE7504Matoušek Jiří 63:16 13 SK SKI-OB Šternberk
B 9 STE7501Marek Antonín 65:23 12 SK SKI-OB Šternberk
B 10 1277400Studenovský Ondřej 66:13 11 Praha
B 11 STE7100Smolka Martin 69:24 10 SK SKI-OB Šternberk
B 12 0077700Doležal Martin 69:40 9 Šternberk
B 13 0497101Slavík Luděk 75:33 8 Dalov
B 14 0136903Mareš Libor 76:15 7 SK Vyhlídka
B 15 1557000Ambrozek Michal 91:59 6 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE6700Lukašák Štefan 60:38 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 0156701Minařík Martin 60:50 19 Olomouc
C 3 STE5809Václavek Tomáš 66:39 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STE6100Doseděl Emil 67:20 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 STE6501Skyva Petr 70:20 16 SK SKI-OB Šternberk
C 6 0276001Filip Václav 71:22 15 KVS Olomouc
C 7 0076701Vlach Daniel 72:40 14 Šternberk
C 8 0076700Grygar Milan 72:52 13 Šternberk
C 9 STH5801Uvizl Ivan 73:05 12 SK Studenec
C 10 0056101Adamík Jiří 73:25 11 KUBOJ Šternberk
C 11 0076601Kliment Pavel 74:07 10 Šternberk
C 12 0046501Gatial Milan 79:29 9 JTM-GA Šternberk
C 13 0036701Janošík Jiří 79:54 8 Volejbal Šternberk
C 14 0056102Šnýdr Záboj 80:21 7 KUBOJ Šternberk
C 15 0076705Gregor Jaroslav 90:11 6 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 1285500Brázda Rostislav 88:22 20 Fenix Odrlice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 LCE9155Čermáková Magdalena 70:05 20 OOB TJ Slovan Luhačovice
F 2 0118955Vaclavkova Jana 71:14 19 Liga 100 Olomouc
F 3 STH8451Uvizlová Radka 72:46 18 SK Studenec
F 4 STE7951Matoušková Jana 74:20 17 SK SKI-OB Šternberk
F 5 STE9150Václavková Barča 75:08 16 SK SKI-OB Šternberk
F 6 0077950Černíková Lenka 88:00 15 Šternberk
F 7 0089852Janošíková Veronika 90:17 14 AK Šternberk
F 7 0089851Sásová Katrin 90:17 14 AK Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE6450Václavková Zdenka 79:48 20 SK SKI-OB Šternberk
H 2 SSU6091Králová Zdenka 83:32 19 SK Severka Šumperk
H 3 0116652Minaříková Jana 87:58 18 Liga 100 Olomouc
H 4 0076651Krňávková Blanka 109:46 17 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 TBM9919Horčička Vít 52:23 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 ZBM8919Hájek Daniel 52:38 19 SK Žabovřesky Brno
MA 3 STE9202Doležel Ondřej 53:34 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 STH9202Uvizl Marek 54:43 17 SK Studenec
MA 5 STE9411Skoupý Jan 55:14 16 SK SKI-OB Šternberk
MA 6 STE8303Axman Karel 56:00 15 SK SKI-OB Šternberk
MA 7 0089401Sadil Martin 56:53 14 AK Šternberk
MA 8 0608000Planička Jiří 58:16 13 Litovel
MA 9 STE0208Doležal Matyáš 58:45 12 SK SKI-OB Šternberk
MB 10 1377001Kňáva Martin 58:51 11 Los Rapidos
MA 11 SSU8243Král Václav 59:00 10 SK Severka Šumperk
MB 12 STE7505Pudel Jarda 60:30 9 SK SKI-OB Šternberk
MC 13 STE6700Lukašák Štefan 60:38 8 SK SKI-OB Šternberk
MC 14 0156701Minařík Martin 60:50 7 Olomouc
MB 15 1237501Vymazal Petr 60:58 6 SK Salix Grymov
MB 16 1487601Přidal Marek 61:00 5 Těšíkov
MB 17 KSU7601Hecl Milos 61:09 4 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MA 18 STE8500Zapletal Martin 62:17 3 SK Vyhlídka
MA 19 SSU9303Schuster Marek 62:50 2 SK Severka Šumperk
MA 20 ABM8908Vašíček Michal 62:51 1 KOB Moira Brno
MB 21 0077404Anděl Zbyněk 62:52 0 Šternberk
MB 22 STE6907Petřivalský Marek 63:04 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 23 STE7504Matoušek Jiří 63:16 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 24 0608001Šilberský Martin 63:27 0 Litovel
MA 25 0138400Šindler Jan 64:07 0 Šternberk
MA 26 STE0204Světnický František 64:14 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 27 STE7501Marek Antonín 65:23 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 28 1277400Studenovský Ondřej 66:13 0 Praha
MC 29 STE5809Václavek Tomáš 66:39 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 30 STE6100Doseděl Emil 67:20 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 31 0078401Macháček Petr 68:21 0 Šternberk
MB 32 STE7100Smolka Martin 69:24 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 33 STE0202Lukašák Šimon 69:36 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 34 0077700Doležal Martin 69:40 0 Šternberk
MA 35 0078001Gotwald Jan 70:02 0 Šternberk
MC 36 STE6501Skyva Petr 70:20 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 37 0276001Filip Václav 71:22 0 KVS Olomouc
MA 38 0448001Zatloukal Oldřich 71:25 0 Starhill
MC 39 0076701Vlach Daniel 72:40 0 Šternberk
MC 40 0076700Grygar Milan 72:52 0 Šternberk
MC 41 STH5801Uvizl Ivan 73:05 0 SK Studenec
MC 42 0056101Adamík Jiří 73:25 0 KUBOJ Šternberk
MC 43 0076601Kliment Pavel 74:07 0 Šternberk
MA 44 0078005Palica Michal 74:42 0 Šternberk
MB 45 0497101Slavík Luděk 75:33 0 Dalov
MB 46 0136903Mareš Libor 76:15 0 SK Vyhlídka
MA 47 STE8000Tomášek Tomáš 76:53 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 48 0046501Gatial Milan 79:29 0 JTM-GA Šternberk
MA 49 STE7900Novák Jan 79:35 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 50 0036701Janošík Jiří 79:54 0 Volejbal Šternberk
MC 51 0056102Šnýdr Záboj 80:21 0 KUBOJ Šternberk
MD 52 1285500Brázda Rostislav 88:22 0 Fenix Odrlice
MC 53 0076705Gregor Jaroslav 90:11 0 Šternberk
MA 53 0078008Gregor Jaroslav 90:11 0 Šternberk
MB 55 1557000Ambrozek Michal 91:59 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MA 56 VIC8931Panovec Jan DNF 0 OB Vizovice
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 LCE9155Čermáková Magdalena 70:05 20 OOB TJ Slovan Luhačovice
ZF 2 0118955Vaclavkova Jana 71:14 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 STH8451Uvizlová Radka 72:46 18 SK Studenec
ZF 4 STE7951Matoušková Jana 74:20 17 SK SKI-OB Šternberk
ZF 5 STE9150Václavková Barča 75:08 16 SK SKI-OB Šternberk
ZH 6 STE6450Václavková Zdenka 79:48 15 SK SKI-OB Šternberk
ZH 7 SSU6091Králová Zdenka 83:32 14 SK Severka Šumperk
ZH 8 0116652Minaříková Jana 87:58 13 Liga 100 Olomouc
ZF 9 0077950Černíková Lenka 88:00 12 Šternberk
ZF 10 0089852Janošíková Veronika 90:17 11 AK Šternberk
ZF 10 0089851Sásová Katrin 90:17 11 AK Šternberk
ZH 12 0076651Krňávková Blanka 109:46 9 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092322
Týden: 11386