Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











06.09.2017 S kopečka do kopečka

Místo Svatý Kopeček
Pořadatel TJ Olomouc Nové Sady
 
Start 17:00
Prezentace 15:30 - 16:45
 
Kontakt Jarda Pudel (+420 736 535 330)
E-mail pudel@vhs-sitka.cz
WWW http://www.liga100.cz/images/propozice_zavody/kopecek2017.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/170906_Kopecek/vysledky.htm
 
Popis 41. ročník S kopečka do kopečka

Závod se běží formou 2 km okruhů po lesních cestách v prostoru vedle ZOO Svatý Kopeček.
Hlavní závod běží 4 okruhy, kratší trať 2 okruhy.
Prezentace: ZOO Svatý Kopeček, hřiště u parkoviště ZOO

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 28:08 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 0108202Dvořák Pavel 28:27 19 Biatlon Prostějov
A 3 0118002Lachnit Jan 29:05 18 Liga 100 Olomouc
A 4 0118301Krajca Stanislav 29:09 17 Liga 100 Olomouc
A 5 0118501Krátký Tomáš 29:59 16 Liga 100 Olomouc
A 6 0507901Polák Radek 30:21 15 TJ Tršice
A 7 0118201Otrusina Jiří 30:33 14 Liga 100 Olomouc
A 8 0198800Cekl Martin 30:55 13 Trisk Olomouc
A 9 0118801Krejčí Zdeněk 31:16 12 Liga 100 Olomouc
A 10 0159700Gallo Jiri 31:38 11 Olomouc
A 11 0099301Roubalík Štěpán 32:23 10 Fortex Moravský Beroun
A 12 0277801Skopalík Zbyněk 33:02 9 KVS Olomouc
A 13 0158200Musil Tomáš 33:07 8 Olomouc
A 14 0157901Rašner Tomáš 33:26 7 Olomouc
A 15 0758101Czmero Jaromír 33:49 6 Hanácký větre
A 16 0118601Jedlička Miloslav 34:06 5 Liga 100 Olomouc
A 17 0118602Krejčí Tomáš 34:12 4 Liga 100 Olomouc
A 18 0078401Macháček Petr 34:21 3 Šternberk
A 19 0157902Jančík Zdeněk 34:40 2 Olomouc
A 20 0627800Matura Petr 34:57 1 TJ Sokol Náklo
A 21 0078001Gotwald Jan 35:36 0 Šternberk
A 22 0368000Gremlica Martin 36:59 0 MK Prostějov
A 23 0157900Sekanina Milan 37:39 0 Olomouc
A 24 0089951Janulíková Sarah 38:15 0 AK Šternberk
A 25 0158001Dokulil Zdeněk 38:27 0 Olomouc
A 26 0158203Humenný Marián 41:04 0 Olomouc
A 27 1418301Rosta Michal 41:06 0 SMART team
A 28 STE0000Jirka Mikuláš DNF 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0717601Blaha Tomáš 27:47 20 AK Kroměříž
B 2 1237500Kučera Petr 28:49 19 SK Salix Grymov
B 3 0717001Sedláček Josef 29:03 18 AK Kroměříž
B 4 0196904Martínek Jaroslav 30:11 17 Trisk Olomouc
B 5 0147502Kašpařík Tomáš 31:02 16 Přerov
B 6 0207204Štěpán Marek 31:33 15 TJ Sokol Týn n.B.
B 7 0157501Lesczynski Radek 33:05 14 Olomouc
B 8 STE7501Marek Antonín 33:40 13 SK SKI-OB Šternberk
B 9 0157301Vích Petr 34:07 12 Olomouc
B 10 0117501Fritscher Adam 34:16 11 Liga 100 Olomouc
B 11 0117400Škarabela Michal 35:22 10 Liga 100 Olomouc
B 12 0087202Sás Ladislav 35:33 9 AK Šternberk
B 13 0117700Dospěl Ivo 35:43 8 Liga 100 Olomouc
B 14 1237501Vymazal Petr 35:52 7 SK Salix Grymov
B 15 0527401Lah Robert 36:14 6 TJ Olomouc Nove Sady
B 16 0117401Janků Petr 36:29 5 Liga 100 Olomouc
B 17 0497101Slavík Luděk 40:01 4 Dalov
B 18 0276801Teplíček Libor 40:49 3 KVS Olomouc
B 19 1557000Ambrozek Michal 44:48 2 Psychiatrická léčebna Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0116202Jína Pavel 31:32 20 Liga 100 Olomouc
C 2 0116601Adámek Oldřich 34:14 19 Liga 100 Olomouc
C 3 0556501Zatloukal Marek 34:46 18 Kopečkáři Hlubočky
C 4 0156400Škola Ivo 36:10 17 Olomouc
C 5 0116203Trojan Jaroslav 36:24 16 Liga 100 Olomouc
C 6 0156000Kovařík Oldřich 37:24 15 Olomouc
C 7 STE6100Doseděl Emil 37:50 14 SK SKI-OB Šternberk
C 8 0246603Stejskal Pavel 38:36 13 Loučany
C 9 0156401Geschwinder Roman 38:49 12 Olomouc
C 10 0076601Kliment Pavel 39:07 11 Šternberk
C 11 0616301Kozel Dušan 39:24 10 Kroměříž
C 12 0115901Barbořák Bohuš 45:22 9 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 36:46 20 Loko Břeclav
D 2 1395701Zdražil Petr 36:48 19 IS Kojetín
D 3 0114801Vaněk Jaromír 43:10 18 Liga 100 Olomouc
D 4 CEL5628Špičák František 44:59 17 TJ Sokol Čelechovice na Hané
D 5 0115201Fančovič Marián 51:42 16 Liga 100 Olomouc
D 6 0115601Němeček Jiří 55:42 15 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 KON4617Skácel Jaroslav 50:18 20 KOB Konice
E 2 0114600Sedláček Jan 60:02 19 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0119051Fritsherová Jana 34:08 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0118752Fojtková Jitka 34:48 19 Liga 100 Olomouc
F 3 KAM9550Bořánková Karolína 34:51 18 SK Kamenice
F 4 0118955Vaclavkova Jana 35:52 17 Liga 100 Olomouc
F 5 0218151Svobodová Zuzana 39:27 16 AK Drnovice
F 6 0089851Sásová Katrin 40:11 15 AK Šternberk
F 7 0159051Jedličková Karolína 40:38 14 Olomouc
F 8 0117950Doleželová Blanka 42:05 13 Liga 100 Olomouc
F 9 0079150Žebroková Barbora 42:42 12 Šternberk
F 10 0118150Zadorožna Pavlína 45:22 11 Liga 100 Olomouc
F 11 0158351Hanušová Zuzana 45:37 10 Olomouc
F 12 0118650Fritscherová Alena 46:04 9 Liga 100 Olomouc
F 13 0158450Čevorová Alena 49:48 8 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0157751Krappmannová Marie 37:26 20 Olomouc
G 2 0277150Římská Zuzana 46:47 19 KVS Olomouc
G 3 STE7556Lubrichová Eva 57:11 18 SK SKI-OB Šternberk
G 4 0277450Vyskočilová Jana DNF 0 KVS Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0116151Živělová Vladimíra 42:25 20 Liga 100 Olomouc
H 2 0116652Minaříková Jana 45:52 19 Liga 100 Olomouc
H 3 1226151Tovaryšová Hana 46:26 18 SK Přerov
H 4 1396751Jancková Petra 47:02 17 IS Kojetín
H 5 0156450Polýnková Jana 50:06 16 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0208Doležal Matyáš 15:32 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0204Světnický František 15:33 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0202Lukašák Šimon 16:17 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 STE0207Svoboda Radek 17:12 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 SSU0252Marková Ema 19:22 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 STE0450Lukašáková Sára 21:59 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 STE0451Lubrichová Veronika 22:14 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0253Pospíšilová Helena 22:17 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 27:44 16 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MB 1 0717601Blaha Tomáš 27:47 20 AK Kroměříž
MA 2 STE9202Doležel Ondřej 28:08 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 0108202Dvořák Pavel 28:27 18 Biatlon Prostějov
MB 4 1237500Kučera Petr 28:49 17 SK Salix Grymov
MB 5 0717001Sedláček Josef 29:03 16 AK Kroměříž
MA 6 0118002Lachnit Jan 29:05 15 Liga 100 Olomouc
MA 7 0118301Krajca Stanislav 29:09 14 Liga 100 Olomouc
MA 8 0118501Krátký Tomáš 29:59 13 Liga 100 Olomouc
MB 9 0196904Martínek Jaroslav 30:11 12 Trisk Olomouc
MA 10 0507901Polák Radek 30:21 11 TJ Tršice
MA 11 0118201Otrusina Jiří 30:33 10 Liga 100 Olomouc
MA 12 0198800Cekl Martin 30:55 9 Trisk Olomouc
MB 13 0147502Kašpařík Tomáš 31:02 8 Přerov
MA 14 0118801Krejčí Zdeněk 31:16 7 Liga 100 Olomouc
MC 15 0116202Jína Pavel 31:32 6 Liga 100 Olomouc
MB 16 0207204Štěpán Marek 31:33 5 TJ Sokol Týn n.B.
MA 17 0159700Gallo Jiri 31:38 4 Olomouc
MA 18 0099301Roubalík Štěpán 32:23 3 Fortex Moravský Beroun
MA 19 0277801Skopalík Zbyněk 33:02 2 KVS Olomouc
MB 20 0157501Lesczynski Radek 33:05 1 Olomouc
MA 21 0158200Musil Tomáš 33:07 0 Olomouc
MA 22 0157901Rašner Tomáš 33:26 0 Olomouc
MB 23 STE7501Marek Antonín 33:40 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 24 0758101Czmero Jaromír 33:49 0 Hanácký větre
MA 25 0118601Jedlička Miloslav 34:06 0 Liga 100 Olomouc
MB 26 0157301Vích Petr 34:07 0 Olomouc
MA 27 0118602Krejčí Tomáš 34:12 0 Liga 100 Olomouc
MC 28 0116601Adámek Oldřich 34:14 0 Liga 100 Olomouc
MB 29 0117501Fritscher Adam 34:16 0 Liga 100 Olomouc
MA 30 0078401Macháček Petr 34:21 0 Šternberk
MA 31 0157902Jančík Zdeněk 34:40 0 Olomouc
MC 32 0556501Zatloukal Marek 34:46 0 Kopečkáři Hlubočky
MA 33 0627800Matura Petr 34:57 0 TJ Sokol Náklo
MB 34 0117400Škarabela Michal 35:22 0 Liga 100 Olomouc
MB 35 0087202Sás Ladislav 35:33 0 AK Šternberk
MA 36 0078001Gotwald Jan 35:36 0 Šternberk
MB 37 0117700Dospěl Ivo 35:43 0 Liga 100 Olomouc
MB 38 1237501Vymazal Petr 35:52 0 SK Salix Grymov
MC 39 0156400Škola Ivo 36:10 0 Olomouc
MB 40 0527401Lah Robert 36:14 0 TJ Olomouc Nove Sady
MC 41 0116203Trojan Jaroslav 36:24 0 Liga 100 Olomouc
MB 42 0117401Janků Petr 36:29 0 Liga 100 Olomouc
MD 43 0285501Špacír Ladislav 36:46 0 Loko Břeclav
MD 44 1395701Zdražil Petr 36:48 0 IS Kojetín
MA 45 0368000Gremlica Martin 36:59 0 MK Prostějov
MC 46 0156000Kovařík Oldřich 37:24 0 Olomouc
MA 47 0157900Sekanina Milan 37:39 0 Olomouc
MC 48 STE6100Doseděl Emil 37:50 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 49 0089951Janulíková Sarah 38:15 0 AK Šternberk
MA 50 0158001Dokulil Zdeněk 38:27 0 Olomouc
MC 51 0246603Stejskal Pavel 38:36 0 Loučany
MC 52 0156401Geschwinder Roman 38:49 0 Olomouc
MC 53 0076601Kliment Pavel 39:07 0 Šternberk
MC 54 0616301Kozel Dušan 39:24 0 Kroměříž
MB 55 0497101Slavík Luděk 40:01 0 Dalov
MB 56 0276801Teplíček Libor 40:49 0 KVS Olomouc
MA 57 0158203Humenný Marián 41:04 0 Olomouc
MA 58 1418301Rosta Michal 41:06 0 SMART team
MD 59 0114801Vaněk Jaromír 43:10 0 Liga 100 Olomouc
MB 60 1557000Ambrozek Michal 44:48 0 Psychiatrická léčebna Šternberk
MD 61 CEL5628Špičák František 44:59 0 TJ Sokol Čelechovice na Hané
MC 62 0115901Barbořák Bohuš 45:22 0 Liga 100 Olomouc
ME 63 KON4617Skácel Jaroslav 50:18 0 KOB Konice
MD 64 0115201Fančovič Marián 51:42 0 Liga 100 Olomouc
MD 65 0115601Němeček Jiří 55:42 0 Liga 100 Olomouc
ME 66 0114600Sedláček Jan 60:02 0 Liga 100 Olomouc
MA 67 STE0000Jirka Mikuláš DNF 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0119051Fritsherová Jana 34:08 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0118752Fojtková Jitka 34:48 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 KAM9550Bořánková Karolína 34:51 18 SK Kamenice
ZF 4 0118955Vaclavkova Jana 35:52 17 Liga 100 Olomouc
ZG 5 0157751Krappmannová Marie 37:26 16 Olomouc
ZF 6 0218151Svobodová Zuzana 39:27 15 AK Drnovice
ZF 7 0089851Sásová Katrin 40:11 14 AK Šternberk
ZF 8 0159051Jedličková Karolína 40:38 13 Olomouc
ZF 9 0117950Doleželová Blanka 42:05 12 Liga 100 Olomouc
ZH 10 0116151Živělová Vladimíra 42:25 11 Liga 100 Olomouc
ZF 11 0079150Žebroková Barbora 42:42 10 Šternberk
ZF 12 0118150Zadorožna Pavlína 45:22 9 Liga 100 Olomouc
ZF 13 0158351Hanušová Zuzana 45:37 8 Olomouc
ZH 14 0116652Minaříková Jana 45:52 7 Liga 100 Olomouc
ZF 15 0118650Fritscherová Alena 46:04 6 Liga 100 Olomouc
ZH 16 1226151Tovaryšová Hana 46:26 5 SK Přerov
ZG 17 0277150Římská Zuzana 46:47 4 KVS Olomouc
ZH 18 1396751Jancková Petra 47:02 3 IS Kojetín
ZF 19 0158450Čevorová Alena 49:48 2 Olomouc
ZH 20 0156450Polýnková Jana 50:06 1 Olomouc
ZG 21 STE7556Lubrichová Eva 57:11 0 SK SKI-OB Šternberk
ZG 22 0277450Vyskočilová Jana DNF 0 KVS Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0208Doležal Matyáš 15:32 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0204Světnický František 15:33 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 STE0202Lukašák Šimon 16:17 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 STE0207Svoboda Radek 17:12 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 SSU0252Marková Ema 19:22 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 STE0450Lukašáková Sára 21:59 15 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 7 STE0451Lubrichová Veronika 22:14 14 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 8 STE0253Pospíšilová Helena 22:17 13 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 9 STE0952Gottwaldová Amálie 27:44 12 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092329
Týden: 11392