Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











17.05.2017 Lojzovka

Místo Šternberk, Kiosk
Pořadatel SK SKI-OB Šternberk
 
Start 18:00
Prezentace 17:00 - 17:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/170517_SBP_Lojzovka.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/170517_Lojzovka/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 4. ročník Lojzovky

Trať Lojzovky zná každý - mladší se trať učí od starších. Ti co tuto trať ještě neznají, mají nejvyšší čas naučit se něco nového.

Hlavní trať vede v členitém terénu s různým povrchem a měří 9 km.
Kratší "kondiční" trať měří 3,5 km a vede po trati "kioskového" kolečka.
Prezentace: na Kiosku, Kiosk
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 33:07 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 STE9700Poštulka Tomáš 37:39 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0078401Macháček Petr 40:01 18 Šternberk
A 4 0079104Válek František 40:25 17 Šternberk
A 5 0078001Gotwald Jan 41:32 16 Šternberk
A 6 STE8000Tomášek Tomáš 43:45 15 SK SKI-OB Šternberk
A 7 STE0104Poštulka Lukáš 45:57 14 SK SKI-OB Šternberk
A 8 STE7900Novák Jan 47:04 13 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0077404Anděl Zbyněk 37:43 20 Šternberk
B 2 1237501Vymazal Petr 38:59 19 SK Salix Grymov
B 3 STE7501Marek Antonín 39:20 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 STE7100Smolka Martin 41:12 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0497101Slavík Luděk 47:29 16 Dalov
B 6 1547400Holý Martin 47:51 15 154
B 7 1557000Ambrozek Michal 54:17 14 Pňovice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0076601Kliment Pavel 45:18 20 Šternberk
C 2 0616301Kozel Dušan 45:34 19 Kroměříž
C 3 STE6100Doseděl Emil 47:39 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 0056102Šnýdr Záboj 47:54 17 KUBOJ Šternberk
C 5 STE6600Poštulka Zdenek 48:13 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118955Vaclavkova Jana 42:38 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0080551Klimentová Ema 45:00 19 AK Šternberk
F 3 0079150Žebroková Barbora 51:23 18 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0076651Krňávková Blanka 64:15 20 Šternberk
H 2 STE6751Neumannová Kamila 69:16 19 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080552Mólerová Natálie 18:24 20 AK Šternberk
PZ 2 STE0551Pospíšilová Stella 18:27 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 STE0253Pospíšilová Helena 19:16 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0650Zatloukalová Julie 22:09 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0451Lubrichová Veronika 22:56 16 SK SKI-OB Šternberk
PZ 6 STE0952Gottwaldová Amálie 28:55 15 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 33:07 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 STE9700Poštulka Tomáš 37:39 19 SK SKI-OB Šternberk
MB 3 0077404Anděl Zbyněk 37:43 18 Šternberk
MB 4 1237501Vymazal Petr 38:59 17 SK Salix Grymov
MB 5 STE7501Marek Antonín 39:20 16 SK SKI-OB Šternberk
MA 6 0078401Macháček Petr 40:01 15 Šternberk
MA 7 0079104Válek František 40:25 14 Šternberk
MB 8 STE7100Smolka Martin 41:12 13 SK SKI-OB Šternberk
MA 9 0078001Gotwald Jan 41:32 12 Šternberk
MA 10 STE8000Tomášek Tomáš 43:45 11 SK SKI-OB Šternberk
MC 11 0076601Kliment Pavel 45:18 10 Šternberk
MC 12 0616301Kozel Dušan 45:34 9 Kroměříž
MA 13 STE0104Poštulka Lukáš 45:57 8 SK SKI-OB Šternberk
MA 14 STE7900Novák Jan 47:04 7 SK SKI-OB Šternberk
MB 15 0497101Slavík Luděk 47:29 6 Dalov
MC 16 STE6100Doseděl Emil 47:39 5 SK SKI-OB Šternberk
MB 17 1547400Holý Martin 47:51 4 154
MC 18 0056102Šnýdr Záboj 47:54 3 KUBOJ Šternberk
MC 19 STE6600Poštulka Zdenek 48:13 2 SK SKI-OB Šternberk
MB 20 1557000Ambrozek Michal 54:17 1 Pňovice
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118955Vaclavkova Jana 42:38 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0080551Klimentová Ema 45:00 19 AK Šternberk
ZF 3 0079150Žebroková Barbora 51:23 18 Šternberk
ZH 4 0076651Krňávková Blanka 64:15 17 Šternberk
ZH 5 STE6751Neumannová Kamila 69:16 16 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPZ 1 0080552Mólerová Natálie 18:24 20 AK Šternberk
PPZ 2 STE0551Pospíšilová Stella 18:27 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 STE0253Pospíšilová Helena 19:16 18 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 4 STE0650Zatloukalová Julie 22:09 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0451Lubrichová Veronika 22:56 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 STE0952Gottwaldová Amálie 28:55 15 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092332
Týden: 11395