Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











19.03.2017 Jarní Kiosk

Místo Šternberk, Kiosk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 9:45 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://skvyhlidka.cz/soubory/jarni%CC%81%20kiosk2017_2017-02-25_09-16-29.jpg
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/170319_KioskJarni/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 45. ročník Jarního Kiosku je prvním závodem běžeckého seriálu Šternberské běhání.
Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Prezentace: na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STH9202Uvizl Marek 25:31 20 SK Studenec
A 2 0119301Ambrož Radek 25:37 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0118301Krajca Stanislav 27:14 18 Liga 100 Olomouc
A 4 0118001Dokulil Zdeněk 27:28 17 Liga 100 Olomouc
A 5 0389901Smetana Jakub 27:55 16 AK Olomouc
A 6 0118801Krejčí Zdeněk 28:14 15 Liga 100 Olomouc
A 7 0198800Cekl Martin 28:31 14 Trisk Olomouc
A 8 0380101Gogela Martin 28:53 13 AK Olomouc
A 9 0277801Skopalík Zbyněk 29:34 12 KVS Olomouc
A 10 0079501Svoboda Marek 29:58 11 Šternberk
A 11 1519401Žlutíř Matěj 30:22 10 Jívová
A 12 0118602Krejčí Tomáš 30:55 9 Liga 100 Olomouc
A 13 0138400Šindler Jan 31:19 8 Šternberk
A 14 0778101Ondráček Petr 32:05 7 Slatinice
A 15 0159300Žabíček Václav 32:40 6 Olomouc
A 16 0078205Martinka Pavel 32:44 5 Šternberk
A 17 0079104Válek František 32:46 4 Šternberk
A 18 0079203Horák Jaromír 32:52 3 Šternberk
A 19 0089201Malý Pavel 33:03 2 AK Šternberk
A 20 STE8000Tomášek Tomáš 33:28 1 SK SKI-OB Šternberk
A 21 0078001Gotwald Jan 33:30 0 Šternberk
A 22 0380100Žluříř Marek 33:40 0 AK Olomouc
A 23 0079102Bargl Bořivoj 33:41 0 Šternberk
A 24 0078003Zatloukal Oldřich 33:47 0 Šternberk
A 25 0079500Mazal Jan 34:03 0 Šternberk
A 26 1528300Dohnal Jan 37:04 0 Chomoutov
A 27 1468200Galle Jiří 38:34 0 Vrbno pod Pradědem
A 28 0078101Peřina Jan 38:40 0 Šternberk
A 29 0078800Horalík Dan 40:15 0 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0196904Martínek Jaroslav 27:23 20 Trisk Olomouc
B 2 0097701Kovář Roman 27:34 19 Fortex Moravský Beroun
B 3 1467101Zahrádka Tomáš 27:56 18 Vrbno pod Pradědem
B 4 1237501Vymazal Petr 28:49 17 SK Salix Grymov
B 5 0207204Štěpán Marek 29:01 16 TJ Sokol Týn n.B.
B 6 1487601Přidal Marek 30:05 15 Těšíkov
B 7 0117501Fritscher Adam 30:26 14 Liga 100 Olomouc
B 8 0897600Kuchař Jan 32:31 13 SDH Vojnice
B 9 0077402Škarabela Michal 32:42 12 Šternberk
B 10 0257301Dvořák Miroslav 33:31 11 Horka nad Moravou
B 11 1317400Hnát Petr 33:38 10 CK Stará Ves
B 12 1387401Šuba Viktor 35:39 9 Náměšť na Hané
B 13 0137201Sedláček Marek 36:24 8 SK Vyhlídka
B 14 0527401Lah Robert 36:32 7 CykloRacing
B 15 0497101Slavík Luděk 37:51 6 Dalov
B 16 0276801Teplíček Libor 38:12 5 KVS Olomouc
B 17 1557000Ambrozek Michal 47:20 4 Pňovice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0526401Matějík Petr 30:14 20 CykloRacing
C 2 0856700Žabíček Václav 31:11 19 SK Hranice
C 3 0116202Jína Pavel 31:32 18 Liga 100 Olomouc
C 4 0116203Trojan Jaroslav 32:25 17 Liga 100 Olomouc
C 5 0596201Bezucha Jiří 34:54 16 0S pohyb a zdraví
C 6 0076400Suška Pavel 36:56 15 Šternberk
C 7 0056102Šnýdr Záboj 38:16 14 KUBOJ Šternberk
C 8 1316400Stržínek Karel 39:07 13 CK Stará Ves
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0155201Vynikal Bedřich 34:10 20 Olomouc
D 2 1395701Zdražil Petr 34:58 19 IS Kojetín
D 3 0115201Fančovič Marián 47:28 18 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 18:46 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0994501Vodička Jan 19:55 19 MK Radslavice
E 3 KON4617Skácel Jaroslav 20:40 18 KOB Konice
E 4 0114701Morávek Jiří 22:47 17 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 SJC8665Uvizlová Martina 14:33 20 TJ Sportcentrum Jičín
F 2 0119051Fritsherová Jana 15:19 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0089951Janulíková Sarah 15:47 18 AK Šternberk
F 4 0080551Klimentová Ema 15:56 17 AK Šternberk
F 5 0118955Vaclavkova Jana 15:59 16 Liga 100 Olomouc
F 6 0159151Jelínková Andrea 16:03 15 Olomouc
F 7 0608551Drtilová Veronika 16:50 14 Litovel
F 8 0088351Ondrušík Kateřina 17:42 13 AK Šternberk
F 9 0078351Gottwaldová Radka 17:47 12 Šternberk
F 10 0117950Doleželová Blanka 18:22 11 Liga 100 Olomouc
F 11 0158351Hanušová Zuzana 18:53 10 Olomouc
F 12 0078950Preisová Ivana 19:12 9 Šternberk
F 13 0078052Tomášková Veronika 19:13 8 Šternberk
F 14 0079051Krňávková Michaela 20:03 7 Šternberk
F 15 0078150Vodičková Iva 22:41 6 Šternberk
F 16 0078250Pospíšilová Eva 24:08 5 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0727450Vondráčková Laďka 19:43 20 Hlásnice
G 2 0157350Žlutířová Vladimíra 19:47 19 Olomouc
G 3 0277150Římská Zuzana 20:12 18 KVS Olomouc
G 4 1517050Balogová Renáta 22:55 17 Jívová
G 5 0117351Nečesaná Markéta 23:55 16 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0656551Konečná Luba 16:17 20 Ludvíkov
H 2 0076651Krňávková Blanka 23:12 19 Šternberk
H 3 STE6751Neumannová Kamila 23:14 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 1480400Přidal Tomáš 15:32 20 Těšíkov
PM 2 1480500Přidal Tobiáš 17:22 19 Těšíkov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0950750Hradilová Dagmar 19:03 20 FBC Orel Kelč
PZ 2 STE0250Smolková Sabina 19:35 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 STE0551Pospíšilová Stella 21:08 18 SK SKI-OB Šternberk
PZ 4 STE0253Pospíšilová Helena 21:19 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0451Lubrichová Veronika 23:01 16 SK SKI-OB Šternberk
PZ 6 STE0952Gottwaldová Amálie 26:18 15 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STH9202Uvizl Marek 25:31 20 SK Studenec
MA 2 0119301Ambrož Radek 25:37 19 Liga 100 Olomouc
MA 3 0118301Krajca Stanislav 27:14 18 Liga 100 Olomouc
MB 4 0196904Martínek Jaroslav 27:23 17 Trisk Olomouc
MA 5 0118001Dokulil Zdeněk 27:28 16 Liga 100 Olomouc
MB 6 0097701Kovář Roman 27:34 15 Fortex Moravský Beroun
MA 7 0389901Smetana Jakub 27:55 14 AK Olomouc
MB 8 1467101Zahrádka Tomáš 27:56 13 Vrbno pod Pradědem
MA 9 0118801Krejčí Zdeněk 28:14 12 Liga 100 Olomouc
MA 10 0198800Cekl Martin 28:31 11 Trisk Olomouc
MB 11 1237501Vymazal Petr 28:49 10 SK Salix Grymov
MA 12 0380101Gogela Martin 28:53 9 AK Olomouc
MB 13 0207204Štěpán Marek 29:01 8 TJ Sokol Týn n.B.
MA 14 0277801Skopalík Zbyněk 29:34 7 KVS Olomouc
MA 15 0079501Svoboda Marek 29:58 6 Šternberk
MB 16 1487601Přidal Marek 30:05 5 Těšíkov
MC 17 0526401Matějík Petr 30:14 4 CykloRacing
MA 18 1519401Žlutíř Matěj 30:22 3 Jívová
MB 19 0117501Fritscher Adam 30:26 2 Liga 100 Olomouc
MA 20 0118602Krejčí Tomáš 30:55 1 Liga 100 Olomouc
MC 21 0856700Žabíček Václav 31:11 0 SK Hranice
MA 22 0138400Šindler Jan 31:19 0 Šternberk
MC 23 0116202Jína Pavel 31:32 0 Liga 100 Olomouc
MA 24 0778101Ondráček Petr 32:05 0 Slatinice
MC 25 0116203Trojan Jaroslav 32:25 0 Liga 100 Olomouc
MB 26 0897600Kuchař Jan 32:31 0 SDH Vojnice
MA 27 0159300Žabíček Václav 32:40 0 Olomouc
MB 28 0077402Škarabela Michal 32:42 0 Šternberk
MA 29 0078205Martinka Pavel 32:44 0 Šternberk
MA 30 0079104Válek František 32:46 0 Šternberk
MA 31 0079203Horák Jaromír 32:52 0 Šternberk
MA 32 0089201Malý Pavel 33:03 0 AK Šternberk
MA 33 STE8000Tomášek Tomáš 33:28 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 34 0078001Gotwald Jan 33:30 0 Šternberk
MB 35 0257301Dvořák Miroslav 33:31 0 Horka nad Moravou
MB 36 1317400Hnát Petr 33:38 0 CK Stará Ves
MA 37 0380100Žluříř Marek 33:40 0 AK Olomouc
MA 38 0079102Bargl Bořivoj 33:41 0 Šternberk
MA 39 0078003Zatloukal Oldřich 33:47 0 Šternberk
MA 40 0079500Mazal Jan 34:03 0 Šternberk
MD 41 0155201Vynikal Bedřich 34:10 0 Olomouc
MC 42 0596201Bezucha Jiří 34:54 0 0S pohyb a zdraví
MD 43 1395701Zdražil Petr 34:58 0 IS Kojetín
MB 44 1387401Šuba Viktor 35:39 0 Náměšť na Hané
MB 45 0137201Sedláček Marek 36:24 0 SK Vyhlídka
MB 46 0527401Lah Robert 36:32 0 CykloRacing
MC 47 0076400Suška Pavel 36:56 0 Šternberk
MA 48 1528300Dohnal Jan 37:04 0 Chomoutov
MB 49 0497101Slavík Luděk 37:51 0 Dalov
MB 50 0276801Teplíček Libor 38:12 0 KVS Olomouc
MC 51 0056102Šnýdr Záboj 38:16 0 KUBOJ Šternberk
MA 52 1468200Galle Jiří 38:34 0 Vrbno pod Pradědem
MA 53 0078101Peřina Jan 38:40 0 Šternberk
MC 54 1316400Stržínek Karel 39:07 0 CK Stará Ves
MA 55 0078800Horalík Dan 40:15 0 Šternberk
MB 56 1557000Ambrozek Michal 47:20 0 Pňovice
MD 57 0115201Fančovič Marián 47:28 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 SJC8665Uvizlová Martina 14:33 20 TJ Sportcentrum Jičín
ZF 2 0119051Fritsherová Jana 15:19 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 0089951Janulíková Sarah 15:47 18 AK Šternberk
ZF 4 0080551Klimentová Ema 15:56 17 AK Šternberk
ZF 5 0118955Vaclavkova Jana 15:59 16 Liga 100 Olomouc
ZF 6 0159151Jelínková Andrea 16:03 15 Olomouc
ZH 7 0656551Konečná Luba 16:17 14 Ludvíkov
ZF 8 0608551Drtilová Veronika 16:50 13 Litovel
ZF 9 0088351Ondrušík Kateřina 17:42 12 AK Šternberk
ZF 10 0078351Gottwaldová Radka 17:47 11 Šternberk
ZF 11 0117950Doleželová Blanka 18:22 10 Liga 100 Olomouc
ZF 12 0158351Hanušová Zuzana 18:53 9 Olomouc
ZF 13 0078950Preisová Ivana 19:12 8 Šternberk
ZF 14 0078052Tomášková Veronika 19:13 7 Šternberk
ZG 15 0727450Vondráčková Laďka 19:43 6 Hlásnice
ZG 16 0157350Žlutířová Vladimíra 19:47 5 Olomouc
ZF 17 0079051Krňávková Michaela 20:03 4 Šternberk
ZG 18 0277150Římská Zuzana 20:12 3 KVS Olomouc
ZF 19 0078150Vodičková Iva 22:41 2 Šternberk
ZG 20 1517050Balogová Renáta 22:55 1 Jívová
ZH 21 0076651Krňávková Blanka 23:12 0 Šternberk
ZH 22 STE6751Neumannová Kamila 23:14 0 SK SKI-OB Šternberk
ZG 23 0117351Nečesaná Markéta 23:55 0 Liga 100 Olomouc
ZF 24 0078250Pospíšilová Eva 24:08 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 1480400Přidal Tomáš 15:32 20 Těšíkov
PPM 2 1480500Přidal Tobiáš 17:22 19 Těšíkov
PPZ 3 0950750Hradilová Dagmar 19:03 18 FBC Orel Kelč
PPZ 4 STE0250Smolková Sabina 19:35 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 STE0551Pospíšilová Stella 21:08 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 STE0253Pospíšilová Helena 21:19 15 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 7 STE0451Lubrichová Veronika 23:01 14 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 8 STE0952Gottwaldová Amálie 26:18 13 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1092271
Týden: 11353