Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











12.11.2016 Vlachovka

Místo U Jardy Vlacha
Pořadatel Vlachovi
 
Start 11:00
Prezentace 10:00 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/Mapy/Vlachovka.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/161112_Vlachovka/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 40. ročník Vlachovky

Legendární závod Vlachovka prověří fyzičku i psychickou odolnost všech borců a borkyň.

V roce 2015 zaběhl Vojta Král nový traťový rekord, který má hodnotu 48 minut a 40 vteřin. Za kolik běháš Ty?

Prezentace jako vždy u Vlachů, start v 11:00 hod. na starém startu, mapka trati je zde.
Pozor: připravena je pouze "velká" Vlachovka!!!
Dobrá zpráva pro ty, co nepoběží: povzbuzující diváci jsou na trati vítáni v jakémkoliv množství!!!
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 SSU8841Král Vojtěch 52:09 20 SK Severka Šumperk
A 2 STE8303Axman Karel 53:43 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 STE9411Skoupý Jan 54:20 18 SK SKI-OB Šternberk
A 4 STH9202Uvizl Marek 54:50 17 SK Studenec
A 5 STE9202Doležel Ondřej 54:55 16 SK SKI-OB Šternberk
A 6 TBM9919Horčička Vít 55:26 15 SK UP Olomouc
A 7 1439201Skalický Pavel 56:00 14 Cykloteam KOLáRNA
A 8 AOP9303Schuster Marek 58:21 13 Přátelé orientačního běhu Opava
A 9 0138300Kubeša Tomáš 59:04 12 SK Vyhlídka
A 10 0089601Sadil Jan 59:19 11 AK Šternberk
A 11 0080200Grégr Jakub 59:20 10 AK Šternberk
A 12 SSU8243Král Václav 59:53 9 SK Severka Šumperk
A 13 STE8500Zapletal Martin 60:22 8 SK Vyhlídka
A 14 STE0000Jirka Mikuláš 60:40 7 SK SKI-OB Šternberk
A 15 0727701Máčala Marcel 63:06 6 Hlásnice
A 16 0138400Šindler Jan 65:02 5 Šternberk
A 17 0080100Janošík Adam 66:11 4 AK Šternberk
A 18 0078002Tomášek Tomáš 67:16 3 Šternberk
A 19 0078401Macháček Petr 68:33 2 Šternberk
A 20 0080201Lenhart Ondřej 69:16 1 AK Šternberk
A 21 0079201Malý Pavel 69:41 0 Šternberk
A 22 0448001Zatloukal Oldřich 71:12 0 Starhill
A 23 0070201Grégr Lukáš 74:11 0 Šternberk
A 24 OOL8700Šnyrch Marek 74:44 0 SK Haná orienteering
A 25 KSU0005Matoušek Matěj 74:48 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
A 26 0079103Podolský Ondřej 77:44 0 Šternberk
A 27 0078001Gotwald Jan 87:33 0 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0157401Šnobl Martin 53:26 20 Olomouc
B 2 1487601Přidal Marek 59:51 19 Těšíkov
B 3 1377001Kňáva Martin 60:21 18 Los Rapidos
B 4 STE6700Lukašák Štefan 60:48 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 STE7100Smolka Martin 61:03 16 SK SKI-OB Šternberk
B 6 STE7505Pudel Jarda 61:19 15 SK SKI-OB Šternberk
B 7 0156701Minařík Martin 61:34 14 Olomouc
B 8 0077404Anděl Zbyněk 61:43 13 Šternberk
B 9 STE7504Matoušek Jiří 62:21 12 SK Severka Šumperk
B 10 STE7501Marek Antonín 64:01 11 SK SKI-OB Šternberk
B 11 0076801Klimek Tomáš 64:19 10 Šternberk
B 12 KSU6701Matoušek Milan 65:10 9 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
B 13 1237501Vymazal Petr 66:41 8 SK Salix Grymov
B 14 1277400Studenovský Ondřej 66:57 7 Praha
B 15 0136903Mareš Libor 71:33 6 SK Vyhlídka
B 16 1426700Vlach Daniel 74:10 5 TJ Slovácko
B 17 0137201Sedláček Marek 77:18 4 SK Vyhlídka
B 18 0036701Janošík Jiří 77:26 3 Volejbal Šternberk
B 19 0497101Slavík Luděk 78:02 2 Dalov
B 20 0137400Ivanov Trojan 83:57 1 SK Vyhlídka
B 21 0077601Novák Radim 98:49 0 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 STE5809Václavek Tomáš 63:44 20 SK SKI-OB Šternberk
C 2 0075801Mojzík Jaroslav 65:35 19 Šternberk
C 3 STE6100Doseděl Emil 66:55 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 STH5801Uvizl Ivan 70:34 17 SK Studenec
C 5 0046501Gatial Milan 71:13 16 JTM-GA Šternberk
C 6 STE5701Václavek Jiří 71:37 15 SK SKI-OB Šternberk
C 7 0076601Kliment Pavel 73:30 14 Šternberk
C 8 0056101Adamík Jiří 73:42 13 KUBOJ Šternberk
C 9 0056102Šnýdr Záboj 79:08 12 KUBOJ Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 84:19 20 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 SJC8665Uvizlová Martina 69:13 20 TJ Sportcentrum Jičín
F 2 0118955Vaclavkova Jana 70:24 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0089852Janošíková Veronika 77:43 18 AK Šternberk
F 4 0089953Furišová Barbora 79:58 17 AK Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7054Skyvová Kristýna 81:01 20 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE6450Václavková Zdenka 77:14 20 SK SKI-OB Šternberk
H 2 0116652Minaříková Jana 93:43 19 Liga 100 Olomouc
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 SSU8841Král Vojtěch 52:09 20 SK Severka Šumperk
MB 2 0157401Šnobl Martin 53:26 19 Olomouc
MA 3 STE8303Axman Karel 53:43 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 STE9411Skoupý Jan 54:20 17 SK SKI-OB Šternberk
MA 5 STH9202Uvizl Marek 54:50 16 SK Studenec
MA 6 STE9202Doležel Ondřej 54:55 15 SK SKI-OB Šternberk
MA 7 TBM9919Horčička Vít 55:26 14 SK UP Olomouc
MA 8 1439201Skalický Pavel 56:00 13 Cykloteam KOLáRNA
MA 9 AOP9303Schuster Marek 58:21 12 Přátelé orientačního běhu Opava
MA 10 0138300Kubeša Tomáš 59:04 11 SK Vyhlídka
MA 11 0089601Sadil Jan 59:19 10 AK Šternberk
MA 12 0080200Grégr Jakub 59:20 9 AK Šternberk
MB 13 1487601Přidal Marek 59:51 8 Těšíkov
MA 14 SSU8243Král Václav 59:53 7 SK Severka Šumperk
MB 15 1377001Kňáva Martin 60:21 6 Los Rapidos
MA 16 STE8500Zapletal Martin 60:22 5 SK Vyhlídka
MA 17 STE0000Jirka Mikuláš 60:40 4 SK SKI-OB Šternberk
MB 18 STE6700Lukašák Štefan 60:48 3 SK SKI-OB Šternberk
MB 19 STE7100Smolka Martin 61:03 2 SK SKI-OB Šternberk
MB 20 STE7505Pudel Jarda 61:19 1 SK SKI-OB Šternberk
MB 21 0156701Minařík Martin 61:34 0 Olomouc
MB 22 0077404Anděl Zbyněk 61:43 0 Šternberk
MB 23 STE7504Matoušek Jiří 62:21 0 SK Severka Šumperk
MA 24 0727701Máčala Marcel 63:06 0 Hlásnice
MC 25 STE5809Václavek Tomáš 63:44 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 26 STE7501Marek Antonín 64:01 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 27 0076801Klimek Tomáš 64:19 0 Šternberk
MA 28 0138400Šindler Jan 65:02 0 Šternberk
MB 29 KSU6701Matoušek Milan 65:10 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MC 30 0075801Mojzík Jaroslav 65:35 0 Šternberk
MA 31 0080100Janošík Adam 66:11 0 AK Šternberk
MB 32 1237501Vymazal Petr 66:41 0 SK Salix Grymov
MC 33 STE6100Doseděl Emil 66:55 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 34 1277400Studenovský Ondřej 66:57 0 Praha
MA 35 0078002Tomášek Tomáš 67:16 0 Šternberk
MA 36 0078401Macháček Petr 68:33 0 Šternberk
MA 37 0080201Lenhart Ondřej 69:16 0 AK Šternberk
MA 38 0079201Malý Pavel 69:41 0 Šternberk
MC 39 STH5801Uvizl Ivan 70:34 0 SK Studenec
MA 40 0448001Zatloukal Oldřich 71:12 0 Starhill
MC 41 0046501Gatial Milan 71:13 0 JTM-GA Šternberk
MB 42 0136903Mareš Libor 71:33 0 SK Vyhlídka
MC 43 STE5701Václavek Jiří 71:37 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 44 0076601Kliment Pavel 73:30 0 Šternberk
MC 45 0056101Adamík Jiří 73:42 0 KUBOJ Šternberk
MB 46 1426700Vlach Daniel 74:10 0 TJ Slovácko
MA 47 0070201Grégr Lukáš 74:11 0 Šternberk
MA 48 OOL8700Šnyrch Marek 74:44 0 SK Haná orienteering
MA 49 KSU0005Matoušek Matěj 74:48 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
MB 50 0137201Sedláček Marek 77:18 0 SK Vyhlídka
MB 51 0036701Janošík Jiří 77:26 0 Volejbal Šternberk
MA 52 0079103Podolský Ondřej 77:44 0 Šternberk
MB 53 0497101Slavík Luděk 78:02 0 Dalov
MC 54 0056102Šnýdr Záboj 79:08 0 KUBOJ Šternberk
MB 55 0137400Ivanov Trojan 83:57 0 SK Vyhlídka
ME 56 0114501Jašek Pavel 84:19 0 Liga 100 Olomouc
MA 57 0078001Gotwald Jan 87:33 0 Šternberk
MB 58 0077601Novák Radim 98:49 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 SJC8665Uvizlová Martina 69:13 20 TJ Sportcentrum Jičín
ZF 2 0118955Vaclavkova Jana 70:24 19 Liga 100 Olomouc
ZH 3 STE6450Václavková Zdenka 77:14 18 SK SKI-OB Šternberk
ZF 4 0089852Janošíková Veronika 77:43 17 AK Šternberk
ZF 5 0089953Furišová Barbora 79:58 16 AK Šternberk
ZG 6 STE7054Skyvová Kristýna 81:01 15 SK SKI-OB Šternberk
ZH 7 0116652Minaříková Jana 93:43 14 Liga 100 Olomouc

Počet přístupů
Celkem: 1179281
Týden: 9133