Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











16.10.2016 Podzimní Kiosk

Místo Šternberk, Kiosk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 9:45 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW https://skvyhlidka.cz/soubory/PODZIMNÍ-KIOSK%202016_2016-09-18_20-39-22.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/161016_KioskPodzimni/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 40. ročník Podzimního Kiosku
Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Prezentace: na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0108202Dvořák Pavel 26:29 20 Biatlon Prostějov
A 2 0858300Krajča Stanislav 26:37 19 Králová
A 3 0158001Dokulil Zdeněk 26:49 18 Olomouc
A 4 STE8303Axman Karel 27:01 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 1248501Boleček Libor 27:35 16 VREL Brno
A 6 0138300Kubeša Tomáš 28:27 15 SK Vyhlídka
A 6 0118201Otrusina Jiří 28:27 15 Liga 100 Olomouc
A 8 0380101Gogela Martin 28:36 13 AK Olomouc
A 9 0118801Krejčí Zdeněk 28:49 12 Liga 100 Olomouc
A 10 STE8500Zapletal Martin 29:09 11 SK Vyhlídka
A 11 0079501Svoboda Marek 29:12 10 Šternberk
A 12 1479001Stloukal Radim 29:18 9 Brno
A 13 0727701Máčala Marcel 30:16 8 Hlásnice
A 14 0159001Macháček Ondřej 31:03 7 Olomouc
A 15 0138400Šindler Jan 31:12 6 Šternberk
A 16 STE9700Poštulka Tomáš 31:15 5 SK SKI-OB Šternberk
A 17 STE0208Doležal Matyáš 31:26 4 SK SKI-OB Šternberk
A 17 0118602Krejčí Tomáš 31:26 4 Liga 100 Olomouc
A 19 0078501Blaha Libor 31:36 2 Šternberk
A 20 0078301Mašlík Michal 31:46 1 Šternberk
A 21 0079102Bargl Bořivoj 32:00 0 Šternberk
A 22 0078401Macháček Petr 32:34 0 Šternberk
A 23 0078002Tomášek Tomáš 32:42 0 Šternberk
A 24 0079201Malý Pavel 33:30 0 Šternberk
A 25 STE7900Novák Jan 33:40 0 SK SKI-OB Šternberk
A 26 0158103Popelka Ondřej 34:29 0 Olomouc
A 27 0078500Pilát Lukáš 34:44 0 Šternberk
A 28 0078202Ondrušík Míra 38:27 0 Šternberk
A 29 0150201Raclavský Erik 42:38 0 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 1467101Zahrádka Tomáš 27:44 20 Vrbno pod Pradědem
B 2 0207204Štěpán Marek 28:11 19 TJ Sokol Týn n.B.
B 3 0196901Kachyňa Mirek 29:05 18 Trisk Olomouc
B 4 0077404Anděl Zbyněk 29:22 17 Šternberk
B 5 1487601Přidal Marek 29:57 16 Těšíkov
B 6 0117501Fritscher Adam 30:27 15 Liga 100 Olomouc
B 7 0396801Frank Pavel 30:42 14 TJ Granitol Moravský Beroun
B 8 1317400Hnát Petr 31:33 13 CK Stará Ves
B 9 0157301Vích Petr 32:19 12 Olomouc
B 10 0777500Ambrož Jiří 32:38 11 Slatinice
B 11 0077402Škarabela Michal 33:08 10 Šternberk
B 12 0117602Koupil Petr 33:23 9 Liga 100 Olomouc
B 13 0136903Mareš Libor 34:24 8 SK Vyhlídka
B 14 1496701Němec Vladan 35:55 7 Bohuňovice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0116202Jína Pavel 29:36 20 Liga 100 Olomouc
C 2 0526401Matějík Petr 30:06 19 CykloRacing
C 3 0556501Zatloukal Marek 31:18 18 Kopečkáři Hlubočky
C 4 0116301Jelínek Zbyněk 31:30 17 Liga 100 Olomouc
C 5 0075801Mojzík Jaroslav 31:43 16 Šternberk
C 6 0116400Dostál Jioí 31:47 15 Liga 100 Olomouc
C 7 STE6100Doseděl Emil 32:48 14 SK SKI-OB Šternberk
C 8 0116601Adámek Oldřich 32:56 13 Liga 100 Olomouc
C 9 1395701Zdražil Petr 34:50 12 IS Kojetín
C 10 0116502Kachyňa Lubomír 35:38 11 Liga 100 Olomouc
C 11 1316400Stržínek Karel 38:34 10 CK Stará Ves
C 12 0115902Písek Tomáš 39:07 9 Liga 100 Olomouc
C 13 0075900Blaha Václav 39:40 8 Šternberk
C 14 0315701Kobliha Milan 42:10 7 LRS Vyškov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 33:06 20 Loko Břeclav
D 2 0115501Raclavský Vlastimil 35:00 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0155301Kytka Zdeněk 42:41 18 Olomouc
D 4 0114701Morávek Jiří 45:01 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0665601Němeček Jiří 48:27 16 Lipina
D 6 0115201Fančovič Marián 50:49 15 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 18:45 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0994501Vodička Jan 19:39 19 MK Radslavice
E 3 0314401Bubeník Jiří 21:18 18 LRS Vyškov
E 4 0373901Tomíšek Jindřich 21:26 17 Orel Horní Moštěnice
E 5 0843500Merta Jaroslav 30:17 16 Iscarex Česká Třebová
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0119051Fritsherová Jana 15:19 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0118752Fojtková Jitka 15:20 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0089951Janulíková Sarah 16:23 18 AK Šternberk
F 4 0118955Vaclavkova Jana 16:41 17 Liga 100 Olomouc
F 5 0088351Ondrušík Kateřina 16:54 16 AK Šternberk
F 6 0078052Tomášková Veronika 18:54 15 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0197551Krňávková Eva 17:04 20 Trisk Olomouc
G 2 0857451Podjuklová Iva 17:29 19 SK Hranice
G 3 0197251Křížková Katka 19:26 18 Trisk Olomouc
G 4 1396751Jancková Petra 21:10 17 IS Kojetín
G 5 0117351Nečesaná Markéta 21:41 16 Liga 100 Olomouc
G 6 0077550Tomaštíková Jiřina 21:51 15 Šternberk
G 7 0157351Raclavská Petra 25:01 14 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0656551Konečná Luba 15:59 20 Ludvíkov
H 2 STE6450Václavková Zdenka 17:33 19 SK SKI-OB Šternberk
H 3 0105551Dvořáková Eva 18:08 18 Biatlon Prostějov
H 4 0116651Písková Ludmila 20:32 17 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0207Svoboda Radek 15:21 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0101Neumann David 17:00 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0104Poštulka Lukáš 17:41 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 0309901Máčala Ladislav 19:29 17 Prostějov
PM 5 0660301Pudl Tobiáš 21:23 16 Lipina
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080450Máčalová Veronika 17:34 20 AK Šternberk
PZ 2 STE0253Pospíšilová Helena 21:41 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 STE0952Gottwaldová Amálie 26:50 18 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0108202Dvořák Pavel 26:29 20 Biatlon Prostějov
MA 2 0858300Krajča Stanislav 26:37 19 Králová
MA 3 0158001Dokulil Zdeněk 26:49 18 Olomouc
MA 4 STE8303Axman Karel 27:01 17 SK SKI-OB Šternberk
MA 5 1248501Boleček Libor 27:35 16 VREL Brno
MB 6 1467101Zahrádka Tomáš 27:44 15 Vrbno pod Pradědem
MB 7 0207204Štěpán Marek 28:11 14 TJ Sokol Týn n.B.
MA 8 0138300Kubeša Tomáš 28:27 13 SK Vyhlídka
MA 8 0118201Otrusina Jiří 28:27 13 Liga 100 Olomouc
MA 10 0380101Gogela Martin 28:36 11 AK Olomouc
MA 11 0118801Krejčí Zdeněk 28:49 10 Liga 100 Olomouc
MB 12 0196901Kachyňa Mirek 29:05 9 Trisk Olomouc
MA 13 STE8500Zapletal Martin 29:09 8 SK Vyhlídka
MA 14 0079501Svoboda Marek 29:12 7 Šternberk
MA 15 1479001Stloukal Radim 29:18 6 Brno
MB 16 0077404Anděl Zbyněk 29:22 5 Šternberk
MC 17 0116202Jína Pavel 29:36 4 Liga 100 Olomouc
MB 18 1487601Přidal Marek 29:57 3 Těšíkov
MC 19 0526401Matějík Petr 30:06 2 CykloRacing
MA 20 0727701Máčala Marcel 30:16 1 Hlásnice
MB 21 0117501Fritscher Adam 30:27 0 Liga 100 Olomouc
MB 22 0396801Frank Pavel 30:42 0 TJ Granitol Moravský Beroun
MA 23 0159001Macháček Ondřej 31:03 0 Olomouc
MA 24 0138400Šindler Jan 31:12 0 Šternberk
MA 25 STE9700Poštulka Tomáš 31:15 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 26 0556501Zatloukal Marek 31:18 0 Kopečkáři Hlubočky
MA 27 STE0208Doležal Matyáš 31:26 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 27 0118602Krejčí Tomáš 31:26 0 Liga 100 Olomouc
MC 29 0116301Jelínek Zbyněk 31:30 0 Liga 100 Olomouc
MB 30 1317400Hnát Petr 31:33 0 CK Stará Ves
MA 31 0078501Blaha Libor 31:36 0 Šternberk
MC 32 0075801Mojzík Jaroslav 31:43 0 Šternberk
MA 33 0078301Mašlík Michal 31:46 0 Šternberk
MC 34 0116400Dostál Jioí 31:47 0 Liga 100 Olomouc
MA 35 0079102Bargl Bořivoj 32:00 0 Šternberk
MB 36 0157301Vích Petr 32:19 0 Olomouc
MA 37 0078401Macháček Petr 32:34 0 Šternberk
MB 38 0777500Ambrož Jiří 32:38 0 Slatinice
MA 39 0078002Tomášek Tomáš 32:42 0 Šternberk
MC 40 STE6100Doseděl Emil 32:48 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 41 0116601Adámek Oldřich 32:56 0 Liga 100 Olomouc
MD 42 0285501Špacír Ladislav 33:06 0 Loko Břeclav
MB 43 0077402Škarabela Michal 33:08 0 Šternberk
MB 44 0117602Koupil Petr 33:23 0 Liga 100 Olomouc
MA 45 0079201Malý Pavel 33:30 0 Šternberk
MA 46 STE7900Novák Jan 33:40 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 47 0136903Mareš Libor 34:24 0 SK Vyhlídka
MA 48 0158103Popelka Ondřej 34:29 0 Olomouc
MA 49 0078500Pilát Lukáš 34:44 0 Šternberk
MC 50 1395701Zdražil Petr 34:50 0 IS Kojetín
MD 51 0115501Raclavský Vlastimil 35:00 0 Liga 100 Olomouc
MC 52 0116502Kachyňa Lubomír 35:38 0 Liga 100 Olomouc
MB 53 1496701Němec Vladan 35:55 0 Bohuňovice
MA 54 0078202Ondrušík Míra 38:27 0 Šternberk
MC 55 1316400Stržínek Karel 38:34 0 CK Stará Ves
MC 56 0115902Písek Tomáš 39:07 0 Liga 100 Olomouc
MC 57 0075900Blaha Václav 39:40 0 Šternberk
MC 58 0315701Kobliha Milan 42:10 0 LRS Vyškov
MA 59 0150201Raclavský Erik 42:38 0 Olomouc
MD 60 0155301Kytka Zdeněk 42:41 0 Olomouc
MD 61 0114701Morávek Jiří 45:01 0 Liga 100 Olomouc
MD 62 0665601Němeček Jiří 48:27 0 Lipina
MD 63 0115201Fančovič Marián 50:49 0 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0119051Fritsherová Jana 15:19 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0118752Fojtková Jitka 15:20 19 Liga 100 Olomouc
ZH 3 0656551Konečná Luba 15:59 18 Ludvíkov
ZF 4 0089951Janulíková Sarah 16:23 17 AK Šternberk
ZF 5 0118955Vaclavkova Jana 16:41 16 Liga 100 Olomouc
ZF 6 0088351Ondrušík Kateřina 16:54 15 AK Šternberk
ZG 7 0197551Krňávková Eva 17:04 14 Trisk Olomouc
ZG 8 0857451Podjuklová Iva 17:29 13 SK Hranice
ZH 9 STE6450Václavková Zdenka 17:33 12 SK SKI-OB Šternberk
ZH 10 0105551Dvořáková Eva 18:08 11 Biatlon Prostějov
ZF 11 0078052Tomášková Veronika 18:54 10 Šternberk
ZG 12 0197251Křížková Katka 19:26 9 Trisk Olomouc
ZH 13 0116651Písková Ludmila 20:32 8 Liga 100 Olomouc
ZG 14 1396751Jancková Petra 21:10 7 IS Kojetín
ZG 15 0117351Nečesaná Markéta 21:41 6 Liga 100 Olomouc
ZG 16 0077550Tomaštíková Jiřina 21:51 5 Šternberk
ZG 17 0157351Raclavská Petra 25:01 4 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0207Svoboda Radek 15:21 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0101Neumann David 17:00 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 0080450Máčalová Veronika 17:34 18 AK Šternberk
PPM 4 STE0104Poštulka Lukáš 17:41 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 5 0309901Máčala Ladislav 19:29 16 Prostějov
PPM 6 0660301Pudl Tobiáš 21:23 15 Lipina
PPZ 7 STE0253Pospíšilová Helena 21:41 14 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 8 STE0952Gottwaldová Amálie 26:50 13 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179283
Týden: 9134