Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











13.04.2016 Běh kolem tankodromu

Místo Šternberk, hostinec Lhota
Pořadatel Václav Filip
 
Start 17:30
Prezentace 16:30 - 17:15
 
Kontakt Vašek Filip (+420 702 973 711)
E-mail
WWW http://ste.eso9.cz/Dokumenty/PDF/Rozpisy/160413_SBP_Tankodrom.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/160413_Tankodrom/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 3. ročník Běhu kolem tankodromu

Místo startu je na začátku cesty mezi areálem psychiatrické léčebny a autobazarem Nešpor (cca 300 m od místa prezentace). Místo startu je i místo cíle.
Hlavní trať měří 8,15 km a vede převážně po lesních cestách.
Kratší "kondiční" trať pro příchozí a mládež měří 2 km a vede po asfaltu a polních cestách
Prezentace: hostinec Lhota (Šternberk, část Lhota), hostinec Lhota

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100).
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0858300Krajča Stanislav 32:58 20 Králová
A 2 VSP0007Bořánek Michal 33:11 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0108202Dvořák Pavel 33:17 18 Biatlon Prostijov
A 4 STE9202Doležel Ondřej 33:29 17 SK SKI-OB Šternberk
A 5 0118201Otrusina Jiří 34:29 16 Liga 100 Olomouc
A 6 TBM9919Horčička Vít 34:40 15 SK UP Olomouc
A 7 0138300Kubeša Tomáš 34:53 14 SK Vyhlídka
A 8 0118002Lachnit Jan 34:59 13 Liga 100 Olomouc
A 9 0758101Czmero Jaromír 35:37 12 Hanácký vitre
A 10 0108001Večeřa Roman 36:06 11 Biatlon Prostijov
A 11 STE9700Poštulka Tomáš 36:17 10 SK SKI-OB Šternberk
A 12 0079102Bargl Bořivoj 36:22 9 Šternberk
A 13 0727701Máčala Marcel 37:05 8 Hlásnice
A 14 0138400Šindler Jan 37:50 7 Šternberk
A 15 0078401Macháček Petr 38:57 6 Šternberk
A 16 0907700Doležal Martin 40:01 5 Tri-X-team Šternberk
A 17 0078003Zatloukal Oldřich 40:23 4 Šternberk
A 18 0078001Gotwald Jan 40:57 3 Šternberk
A 19 0078002Tomášek Tomáš 42:06 2 Šternberk
A 20 0158901Machala Jan 50:56 1 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0207204Štěpán Marek 34:45 20 TJ Sokol Týn n.B.
B 2 0147502Kašpařík Tomáš 35:05 19 Poerov
B 3 0077404Anděl Zbyněk 35:16 18 Šternberk
B 4 0457501Nový Zdeněk 35:26 17 SK K2 Prostijov
B 5 0117501Fritscher Adam 35:51 16 Liga 100 Olomouc
B 6 1357201Grycman Kazimir 36:36 15 Ciechowice
B 7 STE7501Marek Antonín 36:54 14 SK SKI-OB Šternberk
B 8 0947501Chmelař Jan 37:13 13 SK Slatinky
B 9 1237501Vymazal Petr 37:43 12 SK Salix Grymov
B 10 0117606Koupil Petra 41:56 11 Liga 100 Olomouc
B 11 0136701Bureš Daniel 42:22 10 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0075801Mojzík Jaroslav 35:44 20 Šternberk
C 2 STE6501Skyva Petr 37:17 19 SK SKI-OB Šternberk
C 3 0116301Jelínek Zbyněk 37:25 18 Liga 100 Olomouc
C 4 0116507Zatloukal Marek 37:29 17 Liga 100 Olomouc
C 5 STE6100Doseděl Emil 37:39 16 SK SKI-OB Šternberk
C 6 0276001Filip Václav 37:59 15 KVS Olomouc
C 7 0116601Adámek Oldřich 39:24 14 Liga 100 Olomouc
C 8 0116400Dostál Jioí 39:58 13 Liga 100 Olomouc
C 9 0076601Kliment Pavel 40:15 12 Šternberk
C 10 0616301Kozel Dušan 42:05 11 Kromioíž
C 11 0315701Kobliha Milan 43:14 10 LRS Vyškov
C 12 0046501Gatial Milan 43:21 9 JTM-GA Šternberk
C 13 STE6600Poštulka Zdenek 43:56 8 SK SKI-OB Šternberk
C 14 0115901Barbořák Bohuš 49:20 7 Liga 100 Olomouc
C 15 1346401Trnkal Martin 132:36 6 TJ Hana Prostejov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0155201Vynikal Bedřich 38:33 20 Olomouc
D 2 1335601Hutar Zdenek 47:38 19 Fitness Sokolovna Šternberk
D 3 0114801Vaněk Jaromír 48:22 18 Liga 100 Olomouc
D 4 0155202Kolmaš Oldřich 85:45 17 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 47:55 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0373901Tomíšek Jindřich DNF 0 Orel Horní Moštinice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0118752Fojtková Jitka 37:41 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0118751Otevřelová Kristýna 39:40 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0088351Ondrušík Kateřina 42:46 18 AK Šternberk
F 4 0117751Urbánková Helena 53:44 17 Liga 100 Olomouc
F 5 0079151Žebroková Barbora 61:45 16 Šternberk
F 6 0077751Flejbarkova Marie Anna 85:41 15 Šternberk
F 7 1368151Čtvrtliková Jana 85:43 14 Belkovice-Lastany
F 8 0078055Vojkuvkova Alena DNF 0 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7550Marková Eva 51:24 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 1347052Nemcikova Daniela 132:38 19 TJ Hana Prostejov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE6450Václavková Zdenka 43:07 20 SK SKI-OB Šternberk
H 2 0656551Konečná Luba 43:24 19 Ludvíkov
H 3 0105551Dvořáková Eva 48:06 18 Biatlon Prostijov
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0208Doležal Matyáš 8:20 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0204Světnický František 8:21 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0104Poštulka Lukáš 10:06 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 STE0908Zatloukal Vojtech 12:56 17 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 9:00 20 AK Šternberk
PZ 2 SSU0252Marková Ema 9:32 19 SK SKI-OB Šternberk
PZ 3 0078051Gottwaldová Petra 10:30 18 Šternberk
PZ 4 0080552Mólerová Natálie 10:36 17 AK Šternberk
PZ 5 0080553Černocká Kateřina 10:47 16 AK Šternberk
PZ 6 0078052Tomášková Veronika 10:50 15 Šternberk
PZ 7 STE0253Pospíšilová Helena 11:45 14 SK SKI-OB Šternberk
PZ 8 STE0650Zatloukalová Julie 12:09 13 SK SKI-OB Šternberk
PZ 9 STE0952Gottwaldová Amálie 12:46 12 Šternberk
PZ 10 1346551Trnkalova Marie 16:05 11 TJ Hana Prostejov
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0858300Krajča Stanislav 32:58 20 Králová
MA 2 VSP0007Bořánek Michal 33:11 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 0108202Dvořák Pavel 33:17 18 Biatlon Prostijov
MA 4 STE9202Doležel Ondřej 33:29 17 SK SKI-OB Šternberk
MA 5 0118201Otrusina Jiří 34:29 16 Liga 100 Olomouc
MA 6 TBM9919Horčička Vít 34:40 15 SK UP Olomouc
MB 7 0207204Štěpán Marek 34:45 14 TJ Sokol Týn n.B.
MA 8 0138300Kubeša Tomáš 34:53 13 SK Vyhlídka
MA 9 0118002Lachnit Jan 34:59 12 Liga 100 Olomouc
MB 10 0147502Kašpařík Tomáš 35:05 11 Poerov
MB 11 0077404Anděl Zbyněk 35:16 10 Šternberk
MB 12 0457501Nový Zdeněk 35:26 9 SK K2 Prostijov
MA 13 0758101Czmero Jaromír 35:37 8 Hanácký vitre
MC 14 0075801Mojzík Jaroslav 35:44 7 Šternberk
MB 15 0117501Fritscher Adam 35:51 6 Liga 100 Olomouc
MA 16 0108001Večeřa Roman 36:06 5 Biatlon Prostijov
MA 17 STE9700Poštulka Tomáš 36:17 4 SK SKI-OB Šternberk
MA 18 0079102Bargl Bořivoj 36:22 3 Šternberk
MB 19 1357201Grycman Kazimir 36:36 2 Ciechowice
MB 20 STE7501Marek Antonín 36:54 1 SK SKI-OB Šternberk
MA 21 0727701Máčala Marcel 37:05 0 Hlásnice
MB 22 0947501Chmelař Jan 37:13 0 SK Slatinky
MC 23 STE6501Skyva Petr 37:17 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 24 0116301Jelínek Zbyněk 37:25 0 Liga 100 Olomouc
MC 25 0116507Zatloukal Marek 37:29 0 Liga 100 Olomouc
MC 26 STE6100Doseděl Emil 37:39 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 27 1237501Vymazal Petr 37:43 0 SK Salix Grymov
MA 28 0138400Šindler Jan 37:50 0 Šternberk
MC 29 0276001Filip Václav 37:59 0 KVS Olomouc
MD 30 0155201Vynikal Bedřich 38:33 0 Olomouc
MA 31 0078401Macháček Petr 38:57 0 Šternberk
MC 32 0116601Adámek Oldřich 39:24 0 Liga 100 Olomouc
MC 33 0116400Dostál Jioí 39:58 0 Liga 100 Olomouc
MA 34 0907700Doležal Martin 40:01 0 Tri-X-team Šternberk
MC 35 0076601Kliment Pavel 40:15 0 Šternberk
MA 36 0078003Zatloukal Oldřich 40:23 0 Šternberk
MA 37 0078001Gotwald Jan 40:57 0 Šternberk
MB 38 0117606Koupil Petra 41:56 0 Liga 100 Olomouc
MC 39 0616301Kozel Dušan 42:05 0 Kromioíž
MA 40 0078002Tomášek Tomáš 42:06 0 Šternberk
MB 41 0136701Bureš Daniel 42:22 0 SK Vyhlídka
MC 42 0315701Kobliha Milan 43:14 0 LRS Vyškov
MC 43 0046501Gatial Milan 43:21 0 JTM-GA Šternberk
MC 44 STE6600Poštulka Zdenek 43:56 0 SK SKI-OB Šternberk
MD 45 1335601Hutar Zdenek 47:38 0 Fitness Sokolovna Šternberk
ME 46 0114501Jašek Pavel 47:55 0 Liga 100 Olomouc
MD 47 0114801Vaněk Jaromír 48:22 0 Liga 100 Olomouc
MC 48 0115901Barbořák Bohuš 49:20 0 Liga 100 Olomouc
MA 49 0158901Machala Jan 50:56 0 Olomouc
MD 50 0155202Kolmaš Oldřich 85:45 0 Olomouc
MC 51 1346401Trnkal Martin 132:36 0 TJ Hana Prostejov
ME 52 0373901Tomíšek Jindřich DNF 0 Orel Horní Moštinice
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0118752Fojtková Jitka 37:41 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0118751Otevřelová Kristýna 39:40 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 0088351Ondrušík Kateřina 42:46 18 AK Šternberk
ZH 4 STE6450Václavková Zdenka 43:07 17 SK SKI-OB Šternberk
ZH 5 0656551Konečná Luba 43:24 16 Ludvíkov
ZH 6 0105551Dvořáková Eva 48:06 15 Biatlon Prostijov
ZG 7 STE7550Marková Eva 51:24 14 SK SKI-OB Šternberk
ZF 8 0117751Urbánková Helena 53:44 13 Liga 100 Olomouc
ZF 9 0079151Žebroková Barbora 61:45 12 Šternberk
ZF 10 0077751Flejbarkova Marie Anna 85:41 11 Šternberk
ZF 11 1368151Čtvrtliková Jana 85:43 10 Belkovice-Lastany
ZG 12 1347052Nemcikova Daniela 132:38 9 TJ Hana Prostejov
ZF 13 0078055Vojkuvkova Alena DNF 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0208Doležal Matyáš 8:20 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0204Světnický František 8:21 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 0080551Klimentová Ema 9:00 18 AK Šternberk
PPZ 4 SSU0252Marková Ema 9:32 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 5 STE0104Poštulka Lukáš 10:06 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 0078051Gottwaldová Petra 10:30 15 Šternberk
PPZ 7 0080552Mólerová Natálie 10:36 14 AK Šternberk
PPZ 8 0080553Černocká Kateřina 10:47 13 AK Šternberk
PPZ 9 0078052Tomášková Veronika 10:50 12 Šternberk
PPZ 10 STE0253Pospíšilová Helena 11:45 11 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 11 STE0650Zatloukalová Julie 12:09 10 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 12 STE0952Gottwaldová Amálie 12:46 9 Šternberk
PPM 13 STE0908Zatloukal Vojtech 12:56 8 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 14 1346551Trnkalova Marie 16:05 7 TJ Hana Prostejov

Počet přístupů
Celkem: 1179220
Týden: 9158