Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











20.03.2016 Jarní Kiosk

Místo Šternberk, Kiosk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace 10:00 - 10:45
 
Kontakt
E-mail
WWW http://skvyhlidka.cz/
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/160320_KioskJarni/VYSLEDKY.HTM
 
Popis 44. ročník Jarního Kiosku je prvním závodem běžeckého seriálu Šternberské běhání.
Trať vede po lesních cestách ve zvlněném terénu. Muži (A,B,C) běží 2 okruhy v délce 3,42 km, ostatní 1 okruh.
Prezentace: na Kiosku, Kiosk

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STH9202Uvizl Marek 25:54 20 SK Studenec
A 2 0108202Dvořák Pavel 26:11 19 Biatlon Prostijov
A 3 0858300Krajča Stanislav 27:32 18 Králová
A 4 1309600Raška Daniel 27:40 17 TJ Slezan Frýdek-Místek
A 5 0118801Krejčí Zdeněk 28:19 16 Liga 100 Olomouc
A 6 0118201Otrusina Jiří 28:24 15 Liga 100 Olomouc
A 7 0079200Dočkálek Michal 28:39 14 Šternberk
A 8 0138300Kubeša Tomáš 29:49 13 SK Vyhlídka
A 9 0758101Czmero Jaromír 29:53 12 Hanácký vitre
A 10 0118002Lachnit Jan 29:54 11 Liga 100 Olomouc
A 11 0079102Bargl Bořivoj 30:40 10 Šternberk
A 12 0080200Grégr Jakub 30:59 9 AK Šternberk
A 13 0158000Kundrt Petr 31:16 8 Olomouc
A 14 STE9700Poštulka Tomáš 31:20 7 SK SKI-OB Šternberk
A 15 0118602Krejčí Tomáš 31:27 6 Liga 100 Olomouc
A 16 0778101Ondráček Petr 31:30 5 Slatinice
A 17 0888200Chum Michal 31:43 4 Tucet tým
A 18 0158200Musil Tomáš 32:02 3 Olomouc
A 19 0727701Máčala Marcel 32:09 2 Hlásnice
A 20 0078501Blaha Libor 32:19 1 Šternberk
A 21 0078700Jiroušek Jakub 32:23 0 Šternberk
A 22 0078001Gotwald Jan 33:01 0 Šternberk
A 23 0078401Macháček Petr 33:26 0 Šternberk
A 24 0907700Doležal Martin 33:40 0 Tri-X-team Šternberk
A 25 0448001Zatloukal Oldřich 33:52 0 Starhill
A 26 0079201Malý Pavel 34:23 0 Šternberk
A 27 0138400Šindler Jan 34:54 0 Šternberk
A 28 0078500Pilát Lukáš 35:09 0 Šternberk
A 29 0078002Tomášek Tomáš 35:15 0 Šternberk
A 30 0148501Látal Václav 35:33 0 Poerov
A 31 STE7900Novák Jan 38:48 0 SK SKI-OB Šternberk
A 32 0130001Mareš Libor jr. 39:01 0 SK Vyhlídka
A 33 0178501Slavík Pavel 39:16 0 HZS Poerov
A 34 0150201Raclavský Erik 40:17 0 Olomouc
A 35 0088001Mondek Zdeněk 41:56 0 AK Šternberk
A 36 0198800Cekl Martin 999999 0 Trisk Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0207204Štěpán Marek 29:03 20 TJ Sokol Týn n.B.
B 2 1317400Hnát Petr 32:45 19 CK Stará Ves
B 3 0777500Ambrož Jiří 33:08 18 Slatinice
B 4 0797601Koupil Petr 35:01 17 Hluboeky
B 5 1317401Kožák Jozef 35:10 16 CK Stará Ves
B 6 0257301Dvořák Miroslav 38:17 15 Horka nad Moravou
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0075801Mojzík Jaroslav 30:12 20 Šternberk
C 2 0116301Jelínek Zbyněk 31:05 19 Liga 100 Olomouc
C 3 0556501Zatloukal Marek 31:33 18 Kopeekáoi Hluboeky
C 4 STE6100Doseděl Emil 31:41 17 SK SKI-OB Šternberk
C 5 0276001Filip Václav 32:10 16 KVS Olomouc
C 6 SSU6504Souček Jan 32:21 15 SK Severka Šumperk
C 7 0116400Dostál Jioí 32:39 14 Liga 100 Olomouc
C 8 0076601Kliment Pavel 33:56 13 Šternberk
C 9 0046501Gatial Milan 35:11 12 JTM-GA Šternberk
C 10 STE6600Poštulka Zdenek 35:21 11 SK SKI-OB Šternberk
C 11 0315701Kobliha Milan 35:34 10 LRS Vyškov
C 12 0116601Adámek Oldřich 36:57 9 Liga 100 Olomouc
C 13 1316400Stržínek Karel 37:25 8 CK Stará Ves
C 14 0075900Blaha Václav 39:17 7 Šternberk
C 15 0115901Barbořák Bohuš 40:27 6 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 33:19 20 Loko Boeclav
D 2 0115501Raclavský Vlastimil 35:49 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0114801Vaněk Jaromír 40:23 18 Liga 100 Olomouc
D 4 1324800Čepelka Oldřich 47:04 17 Hodkovice nad Mohelkou
D 5 0385101Kovář Rostislav 47:35 16 AK Olomouc
D 6 0115201Fančovič Marián 49:02 15 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 18:33 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0843500Merta Jaroslav 25:40 19 Iscarex Eeská Toebová
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0218151Svobodová Zuzana 15:01 20 AK Drnovice
F 2 1309851Rasková Iveta 15:06 19 TJ Slezan Frýdek-Místek
F 3 0118752Fojtková Jitka 15:13 18 Liga 100 Olomouc
F 4 0089951Janulíková Sarah 15:17 17 AK Šternberk
F 5 0118955Vaclavkova Jana 16:55 16 Liga 100 Olomouc
F 6 0088351Ondrušík Kateřina 17:13 15 AK Šternberk
F 7 0078351Gottwaldová Radka 17:38 14 Šternberk
F 8 0117751Urbánková Helena 17:46 13 Liga 100 Olomouc
F 9 0158951Peterková Veronika 19:25 12 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 STE6450Václavková Zdenka 17:21 20 SK SKI-OB Šternberk
H 2 0105551Dvořáková Eva 19:16 19 Biatlon Prostijov
H 3 0116652Minaříková Jana 20:42 18 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0208Doležal Matyáš 15:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0204Světnický František 15:54 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0104Poštulka Lukáš 19:17 18 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 0080551Klimentová Ema 17:07 20 AK Šternberk
PZ 2 0080451Grégrová Tereza 18:06 19 AK Šternberk
PZ 3 0080351Červená Michaela 21:46 18 AK Šternberk
PZ 4 0080552Mólerová Natálie 22:03 17 AK Šternberk
PZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 23:50 16 Šternberk
PZ 6 STE0253Pospíšilová Helena 24:07 15 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STH9202Uvizl Marek 25:54 20 SK Studenec
MA 2 0108202Dvořák Pavel 26:11 19 Biatlon Prostijov
MA 3 0858300Krajča Stanislav 27:32 18 Králová
MA 4 1309600Raška Daniel 27:40 17 TJ Slezan Frýdek-Místek
MA 5 0118801Krejčí Zdeněk 28:19 16 Liga 100 Olomouc
MA 6 0118201Otrusina Jiří 28:24 15 Liga 100 Olomouc
MA 7 0079200Dočkálek Michal 28:39 14 Šternberk
MB 8 0207204Štěpán Marek 29:03 13 TJ Sokol Týn n.B.
MA 9 0138300Kubeša Tomáš 29:49 12 SK Vyhlídka
MA 10 0758101Czmero Jaromír 29:53 11 Hanácký vitre
MA 11 0118002Lachnit Jan 29:54 10 Liga 100 Olomouc
MC 12 0075801Mojzík Jaroslav 30:12 9 Šternberk
MA 13 0079102Bargl Bořivoj 30:40 8 Šternberk
MA 14 0080200Grégr Jakub 30:59 7 AK Šternberk
MC 15 0116301Jelínek Zbyněk 31:05 6 Liga 100 Olomouc
MA 16 0158000Kundrt Petr 31:16 5 Olomouc
MA 17 STE9700Poštulka Tomáš 31:20 4 SK SKI-OB Šternberk
MA 18 0118602Krejčí Tomáš 31:27 3 Liga 100 Olomouc
MA 19 0778101Ondráček Petr 31:30 2 Slatinice
MC 20 0556501Zatloukal Marek 31:33 1 Kopeekáoi Hluboeky
MC 21 STE6100Doseděl Emil 31:41 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 22 0888200Chum Michal 31:43 0 Tucet tým
MA 23 0158200Musil Tomáš 32:02 0 Olomouc
MA 24 0727701Máčala Marcel 32:09 0 Hlásnice
MC 25 0276001Filip Václav 32:10 0 KVS Olomouc
MA 26 0078501Blaha Libor 32:19 0 Šternberk
MC 27 SSU6504Souček Jan 32:21 0 SK Severka Šumperk
MA 28 0078700Jiroušek Jakub 32:23 0 Šternberk
MC 29 0116400Dostál Jioí 32:39 0 Liga 100 Olomouc
MB 30 1317400Hnát Petr 32:45 0 CK Stará Ves
MA 31 0078001Gotwald Jan 33:01 0 Šternberk
MB 32 0777500Ambrož Jiří 33:08 0 Slatinice
MD 33 0285501Špacír Ladislav 33:19 0 Loko Boeclav
MA 34 0078401Macháček Petr 33:26 0 Šternberk
MA 35 0907700Doležal Martin 33:40 0 Tri-X-team Šternberk
MA 36 0448001Zatloukal Oldřich 33:52 0 Starhill
MC 37 0076601Kliment Pavel 33:56 0 Šternberk
MA 38 0079201Malý Pavel 34:23 0 Šternberk
MA 39 0138400Šindler Jan 34:54 0 Šternberk
MB 40 0797601Koupil Petr 35:01 0 Hluboeky
MA 41 0078500Pilát Lukáš 35:09 0 Šternberk
MB 42 1317401Kožák Jozef 35:10 0 CK Stará Ves
MC 43 0046501Gatial Milan 35:11 0 JTM-GA Šternberk
MA 44 0078002Tomášek Tomáš 35:15 0 Šternberk
MC 45 STE6600Poštulka Zdenek 35:21 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 46 0148501Látal Václav 35:33 0 Poerov
MC 47 0315701Kobliha Milan 35:34 0 LRS Vyškov
MD 48 0115501Raclavský Vlastimil 35:49 0 Liga 100 Olomouc
MC 49 0116601Adámek Oldřich 36:57 0 Liga 100 Olomouc
MC 50 1316400Stržínek Karel 37:25 0 CK Stará Ves
MB 51 0257301Dvořák Miroslav 38:17 0 Horka nad Moravou
MA 52 STE7900Novák Jan 38:48 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 53 0130001Mareš Libor jr. 39:01 0 SK Vyhlídka
MA 54 0178501Slavík Pavel 39:16 0 HZS Poerov
MC 55 0075900Blaha Václav 39:17 0 Šternberk
MA 56 0150201Raclavský Erik 40:17 0 Olomouc
MD 57 0114801Vaněk Jaromír 40:23 0 Liga 100 Olomouc
MC 58 0115901Barbořák Bohuš 40:27 0 Liga 100 Olomouc
MA 59 0088001Mondek Zdeněk 41:56 0 AK Šternberk
MD 60 1324800Čepelka Oldřich 47:04 0 Hodkovice nad Mohelkou
MD 61 0385101Kovář Rostislav 47:35 0 AK Olomouc
MD 62 0115201Fančovič Marián 49:02 0 Liga 100 Olomouc
MA 63 0198800Cekl Martin 999999 0 Trisk Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0218151Svobodová Zuzana 15:01 20 AK Drnovice
ZF 2 1309851Rasková Iveta 15:06 19 TJ Slezan Frýdek-Místek
ZF 3 0118752Fojtková Jitka 15:13 18 Liga 100 Olomouc
ZF 4 0089951Janulíková Sarah 15:17 17 AK Šternberk
ZF 5 0118955Vaclavkova Jana 16:55 16 Liga 100 Olomouc
ZF 6 0088351Ondrušík Kateřina 17:13 15 AK Šternberk
ZH 7 STE6450Václavková Zdenka 17:21 14 SK SKI-OB Šternberk
ZF 8 0078351Gottwaldová Radka 17:38 13 Šternberk
ZF 9 0117751Urbánková Helena 17:46 12 Liga 100 Olomouc
ZH 10 0105551Dvořáková Eva 19:16 11 Biatlon Prostijov
ZF 11 0158951Peterková Veronika 19:25 10 Olomouc
ZH 12 0116652Minaříková Jana 20:42 9 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0208Doležal Matyáš 15:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0204Světnický František 15:54 19 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 3 0080551Klimentová Ema 17:07 18 AK Šternberk
PPZ 4 0080451Grégrová Tereza 18:06 17 AK Šternberk
PPM 5 STE0104Poštulka Lukáš 19:17 16 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 6 0080351Červená Michaela 21:46 15 AK Šternberk
PPZ 7 0080552Mólerová Natálie 22:03 14 AK Šternberk
PPZ 8 STE0952Gottwaldová Amálie 23:50 13 Šternberk
PPZ 9 STE0253Pospíšilová Helena 24:07 12 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179222
Týden: 9159