Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











07.09.2016 S kopečka do kopečka

Místo Svatý Kopeček
Pořadatel TJ Olomouc Nové Sady
 
Start 17:00
Prezentace 15:30 - 16:45
 
Kontakt Jarda Pudel (+420 736 535 330)
E-mail pudel@vhs-sitka.cz
WWW http://www.liga100.cz/images/propozice_zavody/kopecek2016.pdf
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/160907_Kopecek/vysledky.htm
 
Popis 40. ročník S kopečka do kopečka

Závod se běží formou 2 km okruhů po lesních cestách v prostoru vedle ZOO Svatý Kopeček.
Hlavní závod běží 4 okruhy, kratší trať 2 okruhy.
Prezentace: ZOO Svatý Kopeček, hřiště u parkoviště ZOO

Závod se počítá do soutěže Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (Liga 100)
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE8303Axman Karel 27:37 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 VSP0007Bořánek Michal 27:45 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 TBM9919Horčička Vít 28:35 18 SK UP Olomouc
A 4 0858300Krajča Stanislav 28:44 17 Králová
A 5 JPV8235Perknovský Radim 29:02 16 Oddíl OS SK Prostějov
A 6 0118201Otrusina Jiří 29:35 15 Liga 100 Olomouc
A 7 0138300Kubeša Tomáš 30:19 14 SK Vyhlídka
A 8 STE0000Jirka Mikuláš 30:33 13 SK SKI-OB Šternberk
A 9 STE8500Zapletal Martin 30:55 12 SK Vyhlídka
A 10 0389901Smetana Jakub 31:09 11 AK Olomouc
A 11 0198800Cekl Martin 31:16 10 Trisk Olomouc
A 12 0149101Derka Radim 31:37 9 Přerov
A 12 0158202Regec Vojtech 31:37 9 Olomouc
A 14 0159301Špička Martin 31:51 7 Olomouc
A 15 STE9700Poštulka Tomáš 31:56 6 SK SKI-OB Šternberk
A 16 0118501Krátký Tomáš 31:58 5 Liga 100 Olomouc
A 17 0159201Schwarz Julian 32:04 4 Olomouc
A 18 0118602Krejčí Tomáš 32:10 3 Liga 100 Olomouc
A 19 0727701Máčala Marcel 32:23 2 Hlásnice
A 20 0159801Michalec Ondřej 33:15 1 Olomouc
A 21 0078001Gotwald Jan 36:20 0 Šternberk
A 22 0619401Palíšek Tomáš 36:35 0 Kroměříž
A 23 0158402Hekele Marcel 36:53 0 Olomouc
A 24 0159802Konečný Filip 37:31 0 Olomouc
A 25 0150100Meister Michal 38:02 0 Olomouc
A 26 0158003Růžička Michal 38:53 0 Olomouc
A 27 0158501Večeřa Ondřej 39:38 0 Olomouc
A 28 1418301Rosta Michal 47:39 0 SMART team
A 29 0159202Matějík Ondřej 49:56 0 Olomouc
A 30 STE9202Doležel Ondřej 999999 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0717001Sedláček Josef 27:34 20 AK Kroměříž
B 2 0207204Štěpán Marek 29:41 19 TJ Sokol Týn n.B.
B 3 STE7501Marek Antonín 31:53 18 SK SKI-OB Šternberk
B 4 0947501Chmelař Jan 32:02 17 SK Slatinky
B 5 0157501Lesczynski Radek 32:32 16 Olomouc
B 6 0117501Fritscher Adam 32:42 15 Liga 100 Olomouc
B 7 0396801Frank Pavel 32:59 14 TJ Granitol Moravský Beroun
B 8 1377301Javorský Martin 33:17 13 Los Rapidos
B 9 0117601Ingr Jiří 33:51 12 Liga 100 Olomouc
B 10 0627501Peřina Jiří 33:53 11 TJ Sokol Náklo
B 11 0157201Černý Max 34:41 10 Olomouc
B 12 0117602Koupil Petr 35:29 9 Liga 100 Olomouc
B 13 STE7200Silnoušek Jiří 37:08 8 SK SKI-OB Šternberk
B 14 1387401Šuba Viktor 37:22 7 Náměšť na Hané
B 15 0036701Janošík Jiří 37:42 6 Volejbal Šternberk
B 16 0276901Rašner Tomáš 38:01 5 KVS Olomouc
B 17 0276801Teplíček Libor 39:02 4 KVS Olomouc
B 18 0157203Stolička Pavel 42:30 3 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0526401Matějík Petr 31:29 20 CykloRacing
C 2 0116202Jína Pavel 31:52 19 Liga 100 Olomouc
C 3 0116400Dostál Jioí 33:14 18 Liga 100 Olomouc
C 4 0116301Jelínek Zbyněk 33:33 17 Liga 100 Olomouc
C 5 0556501Zatloukal Marek 33:35 16 Kopečkáři Hlubočky
C 6 SSU6504Souček Jan 33:52 15 SK Severka Šumperk
C 7 0116601Adámek Oldřich 34:10 14 Liga 100 Olomouc
C 8 0096401Roubalík Radovan 34:21 13 Fortex Moravský Beroun
C 9 STE6501Skyva Petr 34:37 12 SK SKI-OB Šternberk
C 10 0596201Bezucha Jiří 36:45 11 0S pohyb a zdraví
C 11 1395701Zdražil Petr 37:45 10 IS Kojetín
C 12 0616301Kozel Dušan 37:55 9 Kroměříž
C 13 1316400Stržínek Karel 38:19 8 CK Stará Ves
C 14 0076601Kliment Pavel 40:01 7 Šternberk
C 15 0115901Barbořák Bohuš 44:20 6 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0585601Gromus Petr 34:45 20 Vivat sport
D 2 0155201Vynikal Bedřich 35:14 19 Olomouc
D 3 0154900Čižmar Petr 37:32 18 Olomouc
D 4 0114801Vaněk Jaromír 42:07 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0115201Fančovič Marián 45:28 16 Liga 100 Olomouc
D 6 0114701Morávek Jiří 47:42 15 Liga 100 Olomouc
D 7 0115102Král Jaromír 48:54 14 Liga 100 Olomouc
D 8 0274901Pikal Karel 50:12 13 KVS Olomouc
D 9 0155202Kolmaš Oldřich 53:38 12 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 40:47 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0994501Vodička Jan 41:45 19 MK Radslavice
E 3 0373901Tomíšek Jindřich 51:04 18 Orel Horní Moštěnice
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 SSU9953Janošíková Tereza 32:14 20 SK UP Olomouc
F 2 0119051Fritsherová Jana 35:10 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0118955Vaclavkova Jana 35:15 18 Liga 100 Olomouc
F 4 0159151Jelínková Andrea 35:21 17 Klatovy
F 5 0118951Dřímalová Martina 37:06 16 Liga 100 Olomouc
F 6 0627951Zdráhalová Magda 38:36 15 TJ Sokol Náklo
F 7 0089852Janošíková Veronika 39:42 14 AK Šternberk
F 8 0117751Urbánková Helena 39:58 13 Liga 100 Olomouc
F 9 0080551Klimentová Ema 40:00 12 AK Šternberk
F 10 0078052Tomášková Veronika 41:46 11 Šternberk
F 11 0158552Bazgerová Eva 42:54 10 Olomouc
F 12 0158951Peterková Veronika 45:01 9 Olomouc
F 13 1419051Jedličková Karolína 45:56 8 SMART team
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 STE7352Zbraňková Magda 37:32 20 SK SKI-OB Šternberk
G 2 0857451Podjuklová Iva 40:14 19 SK Hranice
G 3 STE7054Skyvová Kristýna 41:01 18 SK SKI-OB Šternberk
G 4 1396751Jancková Petra 48:01 17 IS Kojetín
G 5 0157151Gartnerová Marta 55:12 16 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0656551Konečná Luba 35:25 20 Ludvíkov
H 2 STE6450Václavková Zdenka 38:30 19 SK SKI-OB Šternberk
H 3 0636251Gromusová Alexandra 44:20 18 Vsacan Tour Vsetín
H 4 0116652Minaříková Jana 45:38 17 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0204Světnický František 15:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0208Doležal Matyáš 15:51 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0202Lukašák Šimon 16:05 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 STE0207Svoboda Radek 17:00 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 5 STE0104Poštulka Lukáš 18:47 16 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 STE0101Neumann David 19:00 15 SK SKI-OB Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 SSU0252Marková Ema 18:31 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0078051Gottwaldová Petra 19:55 19 Šternberk
PZ 3 0089951Janulíková Sarah 20:18 18 AK Šternberk
PZ 4 STE0152Skoupá Vendula 21:21 17 SK SKI-OB Šternberk
PZ 5 STE0952Gottwaldová Amálie 27:17 16 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MB 1 0717001Sedláček Josef 27:34 20 AK Kroměříž
MA 2 STE8303Axman Karel 27:37 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 VSP0007Bořánek Michal 27:45 18 SK SKI-OB Šternberk
MA 4 TBM9919Horčička Vít 28:35 17 SK UP Olomouc
MA 5 0858300Krajča Stanislav 28:44 16 Králová
MA 6 JPV8235Perknovský Radim 29:02 15 Oddíl OS SK Prostějov
MA 7 0118201Otrusina Jiří 29:35 14 Liga 100 Olomouc
MB 8 0207204Štěpán Marek 29:41 13 TJ Sokol Týn n.B.
MA 9 0138300Kubeša Tomáš 30:19 12 SK Vyhlídka
MA 10 STE0000Jirka Mikuláš 30:33 11 SK SKI-OB Šternberk
MA 11 STE8500Zapletal Martin 30:55 10 SK Vyhlídka
MA 12 0389901Smetana Jakub 31:09 9 AK Olomouc
MA 13 0198800Cekl Martin 31:16 8 Trisk Olomouc
MC 14 0526401Matějík Petr 31:29 7 CykloRacing
MA 15 0149101Derka Radim 31:37 6 Přerov
MA 15 0158202Regec Vojtech 31:37 6 Olomouc
MA 17 0159301Špička Martin 31:51 4 Olomouc
MC 18 0116202Jína Pavel 31:52 3 Liga 100 Olomouc
MB 19 STE7501Marek Antonín 31:53 2 SK SKI-OB Šternberk
MA 20 STE9700Poštulka Tomáš 31:56 1 SK SKI-OB Šternberk
MA 21 0118501Krátký Tomáš 31:58 0 Liga 100 Olomouc
MB 22 0947501Chmelař Jan 32:02 0 SK Slatinky
MA 23 0159201Schwarz Julian 32:04 0 Olomouc
MA 24 0118602Krejčí Tomáš 32:10 0 Liga 100 Olomouc
MA 25 0727701Máčala Marcel 32:23 0 Hlásnice
MB 26 0157501Lesczynski Radek 32:32 0 Olomouc
MB 27 0117501Fritscher Adam 32:42 0 Liga 100 Olomouc
MB 28 0396801Frank Pavel 32:59 0 TJ Granitol Moravský Beroun
MC 29 0116400Dostál Jioí 33:14 0 Liga 100 Olomouc
MA 30 0159801Michalec Ondřej 33:15 0 Olomouc
MB 31 1377301Javorský Martin 33:17 0 Los Rapidos
MC 32 0116301Jelínek Zbyněk 33:33 0 Liga 100 Olomouc
MC 33 0556501Zatloukal Marek 33:35 0 Kopečkáři Hlubočky
MB 34 0117601Ingr Jiří 33:51 0 Liga 100 Olomouc
MC 35 SSU6504Souček Jan 33:52 0 SK Severka Šumperk
MB 36 0627501Peřina Jiří 33:53 0 TJ Sokol Náklo
MC 37 0116601Adámek Oldřich 34:10 0 Liga 100 Olomouc
MC 38 0096401Roubalík Radovan 34:21 0 Fortex Moravský Beroun
MC 39 STE6501Skyva Petr 34:37 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 40 0157201Černý Max 34:41 0 Olomouc
MD 41 0585601Gromus Petr 34:45 0 Vivat sport
MD 42 0155201Vynikal Bedřich 35:14 0 Olomouc
MB 43 0117602Koupil Petr 35:29 0 Liga 100 Olomouc
MA 44 0078001Gotwald Jan 36:20 0 Šternberk
MA 45 0619401Palíšek Tomáš 36:35 0 Kroměříž
MC 46 0596201Bezucha Jiří 36:45 0 0S pohyb a zdraví
MA 47 0158402Hekele Marcel 36:53 0 Olomouc
MB 48 STE7200Silnoušek Jiří 37:08 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 49 1387401Šuba Viktor 37:22 0 Náměšť na Hané
MA 50 0159802Konečný Filip 37:31 0 Olomouc
MD 51 0154900Čižmar Petr 37:32 0 Olomouc
MB 52 0036701Janošík Jiří 37:42 0 Volejbal Šternberk
MC 53 1395701Zdražil Petr 37:45 0 IS Kojetín
MC 54 0616301Kozel Dušan 37:55 0 Kroměříž
MB 55 0276901Rašner Tomáš 38:01 0 KVS Olomouc
MA 56 0150100Meister Michal 38:02 0 Olomouc
MC 57 1316400Stržínek Karel 38:19 0 CK Stará Ves
MA 58 0158003Růžička Michal 38:53 0 Olomouc
MB 59 0276801Teplíček Libor 39:02 0 KVS Olomouc
MA 60 0158501Večeřa Ondřej 39:38 0 Olomouc
MC 61 0076601Kliment Pavel 40:01 0 Šternberk
ME 62 0114501Jašek Pavel 40:47 0 Liga 100 Olomouc
ME 63 0994501Vodička Jan 41:45 0 MK Radslavice
MD 64 0114801Vaněk Jaromír 42:07 0 Liga 100 Olomouc
MB 65 0157203Stolička Pavel 42:30 0 Olomouc
MC 66 0115901Barbořák Bohuš 44:20 0 Liga 100 Olomouc
MD 67 0115201Fančovič Marián 45:28 0 Liga 100 Olomouc
MA 68 1418301Rosta Michal 47:39 0 SMART team
MD 69 0114701Morávek Jiří 47:42 0 Liga 100 Olomouc
MD 70 0115102Král Jaromír 48:54 0 Liga 100 Olomouc
MA 71 0159202Matějík Ondřej 49:56 0 Olomouc
MD 72 0274901Pikal Karel 50:12 0 KVS Olomouc
ME 73 0373901Tomíšek Jindřich 51:04 0 Orel Horní Moštěnice
MD 74 0155202Kolmaš Oldřich 53:38 0 Olomouc
MA 75 STE9202Doležel Ondřej 999999 0 SK SKI-OB Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 SSU9953Janošíková Tereza 32:14 20 SK UP Olomouc
ZF 2 0119051Fritsherová Jana 35:10 19 Liga 100 Olomouc
ZF 3 0118955Vaclavkova Jana 35:15 18 Liga 100 Olomouc
ZF 4 0159151Jelínková Andrea 35:21 17 Klatovy
ZH 5 0656551Konečná Luba 35:25 16 Ludvíkov
ZF 6 0118951Dřímalová Martina 37:06 15 Liga 100 Olomouc
ZG 7 STE7352Zbraňková Magda 37:32 14 SK SKI-OB Šternberk
ZH 8 STE6450Václavková Zdenka 38:30 13 SK SKI-OB Šternberk
ZF 9 0627951Zdráhalová Magda 38:36 12 TJ Sokol Náklo
ZF 10 0089852Janošíková Veronika 39:42 11 AK Šternberk
ZF 11 0117751Urbánková Helena 39:58 10 Liga 100 Olomouc
ZF 12 0080551Klimentová Ema 40:00 9 AK Šternberk
ZG 13 0857451Podjuklová Iva 40:14 8 SK Hranice
ZG 14 STE7054Skyvová Kristýna 41:01 7 SK SKI-OB Šternberk
ZF 15 0078052Tomášková Veronika 41:46 6 Šternberk
ZF 16 0158552Bazgerová Eva 42:54 5 Olomouc
ZH 17 0636251Gromusová Alexandra 44:20 4 Vsacan Tour Vsetín
ZF 18 0158951Peterková Veronika 45:01 3 Olomouc
ZH 19 0116652Minaříková Jana 45:38 2 Liga 100 Olomouc
ZF 20 1419051Jedličková Karolína 45:56 1 SMART team
ZG 21 1396751Jancková Petra 48:01 0 IS Kojetín
ZG 22 0157151Gartnerová Marta 55:12 0 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0204Světnický František 15:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PPM 2 STE0208Doležal Matyáš 15:51 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 STE0202Lukašák Šimon 16:05 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 STE0207Svoboda Radek 17:00 17 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 5 SSU0252Marková Ema 18:31 16 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0104Poštulka Lukáš 18:47 15 SK SKI-OB Šternberk
PPM 7 STE0101Neumann David 19:00 14 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 8 0078051Gottwaldová Petra 19:55 13 Šternberk
PPZ 9 0089951Janulíková Sarah 20:18 12 AK Šternberk
PPZ 10 STE0152Skoupá Vendula 21:21 11 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 11 STE0952Gottwaldová Amálie 27:17 10 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179224
Týden: 9160