Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











18.10.2015 Podzimní Kiosk

Místo Šternberk, Kiosk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace
 
Kontakt
E-mail
WWW http://www.skvyhlidka.cz/
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/151018_KioskPodzimni/VYSLEDKY.HTM
 
Popis Závody Ligy 100 - propozice 2015
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 STE9202Doležel Ondřej 26:02 20 SK SKI-OB Šternberk
A 2 VSP0007Bořánek Michal 26:15 19 SK SKI-OB Šternberk
A 3 0097701Kovář Roman 26:51 18 Fortex Moravský Beroun
A 4 1248501Boleček Libor 28:09 17 VREL Brno
A 5 0738301Kubeša Tomáš 28:15 16 Triatlet Šternberk
A 6 0858300Krajča Stanislav 28:24 15 Králová
A 7 0380101Gogela Martin 29:23 14 AK Olomouc
A 8 0878500Schmidt Milan 29:35 13 Tefi-Tex
A 9 STE9700Poštulka Tomáš 30:01 12 SK SKI-OB Šternberk
A 10 0108001Večeřa Roman 30:06 11 Biatlon Prostějov
A 11 0079101Sklenář Filip 31:10 10 Šternberk
A 12 0118602Krejčí Tomáš 31:52 9 Liga 100 Olomouc
A 13 0907700Doležal Martin 32:48 8 Tri-X-team Šternberk
A 14 0078001Gotwald Jan 33:12 7 Šternberk
A 15 0148501Látal Václav 34:03 6 Přerov
A 16 0158901Machala Jan 35:30 5 Olomouc
A 17 0897600Kuchař Jan 35:33 4 SDH Vojnice
A 18 0178501Slavík Pavel 36:24 3 HZS Přerov
A 18 0138400Šindler Jan 36:24 3 Šternberk
A 20 STE7900Novák Jan 38:15 1 SK SKI-OB Šternberk
A 21 0980201Axmann Stanislav 40:04 0 TJ Uničov
A 22 0980301Vlček Radek 40:12 0 TJ Uničov
A 23 0877901Šebestík Ivo 41:20 0 Tefi-Tex
A 24 0077803Valenta Tomáš 42:43 0 Šternberk
A 25 1258801Piruch Ladislav 45:01 0 Újezd
A 26 0118801Krejčí Zdeněk DNF 0 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0717001Sedláček Josef 27:20 20 AK Kroměříž
B 2 0207204Štěpán Marek 28:11 19 TJ Sokol Týn n.B.
B 3 0077404Anděl Zbyněk 29:40 18 Šternberk
B 4 STE7501Marek Antonín 30:25 17 SK SKI-OB Šternberk
B 5 0137202Sás Ladislav 30:30 16 SK Vyhlídka
B 6 0237402Karger Luděk 30:34 15 Moravia Olomouc
B 7 0117501Fritscher Adam 31:05 14 Liga 100 Olomouc
B 8 0157101Masiar Josef 31:34 13 Olomouc
B 9 0116601Adámek Oldřich 31:56 12 Liga 100 Olomouc
B 10 STE6600Poštulka Zdenek 34:15 11 SK SKI-OB Šternberk
B 11 0136903Mareš Libor 35:24 10 SK Vyhlídka
B 12 0257301Dvořák Miroslav 35:56 9 Horka nad Moravou
B 13 0077501Kopečný Michal 38:34 8 Šternberk
B 14 0137201Sedláček Marek DNF 0 SK Vyhlídka
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0116202Jína Pavel 28:54 20 Liga 100 Olomouc
C 2 0116301Jelínek Zbyněk 31:11 19 Liga 100 Olomouc
C 3 STE6501Skyva Petr 31:12 18 SK SKI-OB Šternberk
C 4 0276001Filip Václav 31:18 17 KVS Olomouc
C 5 0116501Havlík Roman 31:40 16 Liga 100 Olomouc
C 6 STE6100Doseděl Emil 32:03 15 SK SKI-OB Šternberk
C 7 0046501Gatial Milan 35:00 14 JTM-GA Šternberk
C 8 0315701Kobliha Milan 36:55 13 LRS Vyškov
C 9 0115902Písek Tomáš 38:01 12 Liga 100 Olomouc
C 10 0115901Barbořák Bohuš 42:49 11 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0155201Vynikal Bedřich 32:16 20 Olomouc
D 2 0285501Špacír Ladislav 33:01 19 Loko Břeclav
D 3 0115501Raclavský Vlastimil 37:53 18 Liga 100 Olomouc
D 4 0114801Vaněk Jaromír 40:05 17 Liga 100 Olomouc
D 5 0404601Vychodil Alois 40:27 16 AB Šternberk
D 6 0115201Fančovič Marián 42:13 15 Liga 100 Olomouc
D 7 0114701Morávek Jiří 43:46 14 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 18:00 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0843500Merta Jaroslav 25:38 19 Iscarex Česká Třebová
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0388751Klímová Ivana 15:48 20 AK Olomouc
F 2 0118751Otevřelová Kristýna 16:17 19 Liga 100 Olomouc
F 3 0088351Ondrušík Kateřina 17:39 18 AK Šternberk
F 4 0158351Hanušová Zuzana 19:19 17 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0117751Urbánková Helena 17:12 20 Liga 100 Olomouc
G 2 1267351Králová Hana 17:32 19 Jeseník
G 3 0078051Gottwaldová Petra 18:19 18 Šternberk
G 4 0077550Tomaštíková Jiřina 22:33 17 Šternberk
G 5 0117351Nečesaná Markéta 23:51 16 Liga 100 Olomouc
G 6 0157351Raclavská Petra 28:04 15 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0656551Konečná Luba 16:31 20 Ludvíkov
H 2 0076951Procházková Silva 16:45 19 Šternberk
H 3 0105551Dvořáková Eva 18:34 18 Biatlon Prostějov
H 4 STE7054Skyvová Kristýna 18:52 17 SK SKI-OB Šternberk
H 5 0116651Písková Ludmila 19:28 16 Liga 100 Olomouc
H 6 0157051Petříková Zuzana 23:34 15 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 STE0204Světnický František 16:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PM 2 STE0104Poštulka Lukáš 18:52 19 SK SKI-OB Šternberk
PM 3 STE0206Doseděl Štěpán 21:20 18 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 0150201Raclavský Erik 21:56 17 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PZ 1 SSU0252Marková Ema 18:21 20 SK SKI-OB Šternberk
PZ 2 0070751Valentová Johana 24:36 19 Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 STE9202Doležel Ondřej 26:02 20 SK SKI-OB Šternberk
MA 2 VSP0007Bořánek Michal 26:15 19 SK SKI-OB Šternberk
MA 3 0097701Kovář Roman 26:51 18 Fortex Moravský Beroun
MB 4 0717001Sedláček Josef 27:20 17 AK Kroměříž
MA 5 1248501Boleček Libor 28:09 16 VREL Brno
MB 6 0207204Štěpán Marek 28:11 15 TJ Sokol Týn n.B.
MA 7 0738301Kubeša Tomáš 28:15 14 Triatlet Šternberk
MA 8 0858300Krajča Stanislav 28:24 13 Králová
MC 9 0116202Jína Pavel 28:54 12 Liga 100 Olomouc
MA 10 0380101Gogela Martin 29:23 11 AK Olomouc
MA 11 0878500Schmidt Milan 29:35 10 Tefi-Tex
MB 12 0077404Anděl Zbyněk 29:40 9 Šternberk
MA 13 STE9700Poštulka Tomáš 30:01 8 SK SKI-OB Šternberk
MA 14 0108001Večeřa Roman 30:06 7 Biatlon Prostějov
MB 15 STE7501Marek Antonín 30:25 6 SK SKI-OB Šternberk
MB 16 0137202Sás Ladislav 30:30 5 SK Vyhlídka
MB 17 0237402Karger Luděk 30:34 4 Moravia Olomouc
MB 18 0117501Fritscher Adam 31:05 3 Liga 100 Olomouc
MA 19 0079101Sklenář Filip 31:10 2 Šternberk
MC 20 0116301Jelínek Zbyněk 31:11 1 Liga 100 Olomouc
MC 21 STE6501Skyva Petr 31:12 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 22 0276001Filip Václav 31:18 0 KVS Olomouc
MB 23 0157101Masiar Josef 31:34 0 Olomouc
MC 24 0116501Havlík Roman 31:40 0 Liga 100 Olomouc
MA 25 0118602Krejčí Tomáš 31:52 0 Liga 100 Olomouc
MB 26 0116601Adámek Oldřich 31:56 0 Liga 100 Olomouc
MC 27 STE6100Doseděl Emil 32:03 0 SK SKI-OB Šternberk
MD 28 0155201Vynikal Bedřich 32:16 0 Olomouc
MA 29 0907700Doležal Martin 32:48 0 Tri-X-team Šternberk
MD 30 0285501Špacír Ladislav 33:01 0 Loko Břeclav
MA 31 0078001Gotwald Jan 33:12 0 Šternberk
MA 32 0148501Látal Václav 34:03 0 Přerov
MB 33 STE6600Poštulka Zdenek 34:15 0 SK SKI-OB Šternberk
MC 34 0046501Gatial Milan 35:00 0 JTM-GA Šternberk
MB 35 0136903Mareš Libor 35:24 0 SK Vyhlídka
MA 36 0158901Machala Jan 35:30 0 Olomouc
MA 37 0897600Kuchař Jan 35:33 0 SDH Vojnice
MB 38 0257301Dvořák Miroslav 35:56 0 Horka nad Moravou
MA 39 0178501Slavík Pavel 36:24 0 HZS Přerov
MA 39 0138400Šindler Jan 36:24 0 Šternberk
MC 41 0315701Kobliha Milan 36:55 0 LRS Vyškov
MD 42 0115501Raclavský Vlastimil 37:53 0 Liga 100 Olomouc
MC 43 0115902Písek Tomáš 38:01 0 Liga 100 Olomouc
MA 44 STE7900Novák Jan 38:15 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 45 0077501Kopečný Michal 38:34 0 Šternberk
MA 46 0980201Axmann Stanislav 40:04 0 TJ Uničov
MD 47 0114801Vaněk Jaromír 40:05 0 Liga 100 Olomouc
MA 48 0980301Vlček Radek 40:12 0 TJ Uničov
MD 49 0404601Vychodil Alois 40:27 0 AB Šternberk
MA 50 0877901Šebestík Ivo 41:20 0 Tefi-Tex
MD 51 0115201Fančovič Marián 42:13 0 Liga 100 Olomouc
MA 52 0077803Valenta Tomáš 42:43 0 Šternberk
MC 53 0115901Barbořák Bohuš 42:49 0 Liga 100 Olomouc
MD 54 0114701Morávek Jiří 43:46 0 Liga 100 Olomouc
MA 55 1258801Piruch Ladislav 45:01 0 Újezd
MA 56 0118801Krejčí Zdeněk DNF 0 Liga 100 Olomouc
MB 56 0137201Sedláček Marek DNF 0 SK Vyhlídka
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0388751Klímová Ivana 15:48 20 AK Olomouc
ZF 2 0118751Otevřelová Kristýna 16:17 19 Liga 100 Olomouc
ZH 3 0656551Konečná Luba 16:31 18 Ludvíkov
ZH 4 0076951Procházková Silva 16:45 17 Šternberk
ZG 5 0117751Urbánková Helena 17:12 16 Liga 100 Olomouc
ZG 6 1267351Králová Hana 17:32 15 Jeseník
ZF 7 0088351Ondrušík Kateřina 17:39 14 AK Šternberk
ZG 8 0078051Gottwaldová Petra 18:19 13 Šternberk
ZH 9 0105551Dvořáková Eva 18:34 12 Biatlon Prostějov
ZH 10 STE7054Skyvová Kristýna 18:52 11 SK SKI-OB Šternberk
ZF 11 0158351Hanušová Zuzana 19:19 10 Olomouc
ZH 12 0116651Písková Ludmila 19:28 9 Liga 100 Olomouc
ZG 13 0077550Tomaštíková Jiřina 22:33 8 Šternberk
ZH 14 0157051Petříková Zuzana 23:34 7 Olomouc
ZG 15 0117351Nečesaná Markéta 23:51 6 Liga 100 Olomouc
ZG 16 0157351Raclavská Petra 28:04 5 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 STE0204Světnický František 16:35 20 SK SKI-OB Šternberk
PPZ 2 SSU0252Marková Ema 18:21 19 SK SKI-OB Šternberk
PPM 3 STE0104Poštulka Lukáš 18:52 18 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 STE0206Doseděl Štěpán 21:20 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 5 0150201Raclavský Erik 21:56 16 Olomouc
PPZ 6 0070751Valentová Johana 24:36 15 Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179278
Týden: 9134