Uživatel: Host
Přihlásit


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links











22.03.2015 Jarní Kiosk

Místo Šternberk, Kiosk
Pořadatel SK Vyhlídka
 
Start 11:00
Prezentace
 
Kontakt Lukáš Václavík ( +420 606 721 191)
E-mail Lekeso@seznam.cz
WWW http://skvyhlidka.cz/soubory/IMG_20919702629979_2015-03-02_22-01-50.jpeg
 
Výsledky http://ste.eso9.cz/SBP/Vysledky/150322_JarniKiosk/VYSLEDKY.HTM
 
Popis Závody Ligy 100 - propozice 2015
 

 



Výsledky
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
A 1 0108202Dvořák Pavel 26:42 20 Biatlon Prostějov
A 2 0118002Lachnit Jan 27:37 19 Liga 100 Olomouc
A 3 0118201Otrusina Jiří 27:41 18 Liga 100 Olomouc
A 4 0118801Krejčí Zdeněk 28:04 17 Liga 100 Olomouc
A 5 0858300Krajča Stanislav 28:41 16 Králová
A 6 0389000Kadula Adam 28:50 15 AK Olomouc
A 7 STE8500Zapletal Martin 29:03 14 SK Vyhlídka
A 8 0389400Morávek Radek 29:04 13 AK Olomouc
A 9 0108001Večeřa Roman 29:06 12 Biatlon Prostějov
A 10 0868100Lux Bronislav 29:42 11 Krnov
A 11 0158500Bednář Richard 29:44 10 Olomouc
A 12 0158300Sklenář Jakub 29:45 9 Olomouc
A 13 STE9700Poštulka Tomáš 29:49 8 SK SKI-OB Šternberk
A 14 0078700Jiroušek Jakub 29:54 7 Šternberk
A 15 0079200Dočkálek Michal 29:59 6 Šternberk
A 16 0139401Václavík Lukáš 30:37 5 SK Vyhlídka
A 17 0118601Jedlička Miloslav 30:58 4 Liga 100 Olomouc
A 18 0878500Schmidt Milan 31:14 3 Tefi-Tex
A 19 0888200Chum Michal 31:29 2 Tucet tým
A 20 0727701Máčala Marcel 31:39 1 Hlásnice
A 21 0148501Látal Václav 32:35 0 Přerov
A 22 0827600Šmída Milan 32:38 0 Protivanov
A 23 0157801Hospodarčik Michal 33:17 0 Olomouc
A 24 0078500Pilát Lukáš 33:43 0 Šternberk
A 25 0078501Blaha Libor 33:46 0 Šternberk
A 26 0897600Kuchař Jan 34:33 0 SDH Vojnice
A 27 0907700Doležal Martin 34:48 0 Tri-X-team Šternberk
A 28 0178501Slavík Pavel 36:02 0 HZS Přerov
A 28 0138400Šindler Jan 36:02 0 Šternberk
A 30 0248400Chromec David 36:17 0 Loučany
A 31 0130001Mareš Libor jr. 36:36 0 SK Vyhlídka
A 32 0077800Vrba Pavel 39:11 0 Šternberk
A 33 0079100Petřek Jiří 44:17 0 Šternberk
A 34 0079800Petřek Zdeněk 46:27 0 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
B 1 0207204Štěpán Marek 28:13 20 TJ Sokol Týn n.B.
B 2 0117501Fritscher Adam 29:58 19 Liga 100 Olomouc
B 3 0137202Sás Ladislav 31:40 18 SK Vyhlídka
B 4 0237402Karger Luděk 31:43 17 Moravia Olomouc
B 5 0116601Adámek Oldřich 31:44 16 Liga 100 Olomouc
B 6 0247001Nakládal Břetislav 32:01 15 Loučany
B 7 0076601Kliment Pavel 32:14 14 Šternberk
B 8 0157301Vích Petr 32:45 13 Olomouc
B 9 0247201Hlavinka Pavel 33:26 12 Loučany
B 10 0117203Stolička Pavel 34:13 11 Liga 100 Olomouc
B 11 0136903Mareš Libor 34:59 10 SK Vyhlídka
B 12 STE6600Poštulka Zdenek 35:39 9 SK SKI-OB Šternberk
B 13 0627501Peřina Jiří 37:06 8 TJ Sokol Náklo
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
C 1 0116202Jína Pavel 29:25 20 Liga 100 Olomouc
C 2 0276001Filip Václav 29:52 19 KVS Náměšť na Hané
C 3 0116203Trojan Jaroslav 30:39 18 Liga 100 Olomouc
C 4 0116501Havlík Roman 31:03 17 Liga 100 Olomouc
C 5 0075801Mojzík Jaroslav 31:08 16 Šternberk
C 6 0116301Jelínek Zbyněk 31:21 15 Liga 100 Olomouc
C 7 SSU6504Souček Jan 31:26 14 SK Severka Šumperk
C 8 STE6100Doseděl Emil 31:50 13 SK SKI-OB Šternberk
C 9 0556501Zatloukal Marek 32:18 12 Kopečkáři Hlubočky
C 10 0075900Blaha Václav 42:29 11 Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
D 1 0285501Špacír Ladislav 31:23 20 Loko Břeclav
D 2 0115501Raclavský Vlastimil 36:27 19 Liga 100 Olomouc
D 3 0114801Vaněk Jaromír 39:08 18 Liga 100 Olomouc
D 4 0404601Vychodil Alois 39:36 17 AB Šternberk
D 5 0115201Fančovič Marián 43:40 16 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
E 1 0114501Jašek Pavel 17:46 20 Liga 100 Olomouc
E 2 0373901Tomíšek Jindřich 22:36 19 Orel Horní Moštěnice
E 3 0843500Merta Jaroslav 23:25 18 Iscarex Česká Třebová
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
F 1 0119051Fritsherová Jana 15:45 20 Liga 100 Olomouc
F 2 0089851Sásová Katrin 16:25 19 AK Šternberk
F 3 0389551Belfínová Lucie 16:29 18 AK Olomouc
F 4 0078851Coufalíková Hana 19:43 17 Šternberk
F 5 STE9751Dosedělová Klára 21:17 16 SK SKI-OB Šternberk
F 6 0089852Janošíková Veronika 22:43 15 AK Šternberk
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
G 1 0117751Urbánková Helena 18:03 20 Liga 100 Olomouc
G 2 0837651Šmídová Erika 20:28 19 Trojka tým
G 3 0117351Nečesaná Markéta 23:16 18 Liga 100 Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
H 1 0656551Konečná Luba 16:33 20 Ludvíkov
H 2 0076951Procházková Silva 16:52 19 Šternberk
H 3 0105551Dvořáková Eva 17:57 18 Biatlon Prostějov
H 4 0116151Živělová Vladimíra 18:15 17 Liga 100 Olomouc
H 5 0675251Svačinová Božena 18:27 16 Pampeliška Olomouc
Kat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PM 1 0829900Šmída Jan 14:59 20 Protivanov
PM 2 0820100Šmída Michal 15:02 19 Protivanov
PM 3 0315701Kobliha Milan 17:57 18 LRS Vyškov
PM 4 STE0208Doležal Matyáš 18:20 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 4 STE0204Světnický František 18:20 17 SK SKI-OB Šternberk
PM 6 STE0206Doseděl Štěpán 21:08 15 SK SKI-OB Šternberk
PM 7 STE0104Poštulka Lukáš 22:19 14 SK SKI-OB Šternberk
Celkové výsledky
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
MA 1 0108202Dvořák Pavel 26:42 20 Biatlon Prostějov
MA 2 0118002Lachnit Jan 27:37 19 Liga 100 Olomouc
MA 3 0118201Otrusina Jiří 27:41 18 Liga 100 Olomouc
MA 4 0118801Krejčí Zdeněk 28:04 17 Liga 100 Olomouc
MB 5 0207204Štěpán Marek 28:13 16 TJ Sokol Týn n.B.
MA 6 0858300Krajča Stanislav 28:41 15 Králová
MA 7 0389000Kadula Adam 28:50 14 AK Olomouc
MA 8 STE8500Zapletal Martin 29:03 13 SK Vyhlídka
MA 9 0389400Morávek Radek 29:04 12 AK Olomouc
MA 10 0108001Večeřa Roman 29:06 11 Biatlon Prostějov
MC 11 0116202Jína Pavel 29:25 10 Liga 100 Olomouc
MA 12 0868100Lux Bronislav 29:42 9 Krnov
MA 13 0158500Bednář Richard 29:44 8 Olomouc
MA 14 0158300Sklenář Jakub 29:45 7 Olomouc
MA 15 STE9700Poštulka Tomáš 29:49 6 SK SKI-OB Šternberk
MC 16 0276001Filip Václav 29:52 5 KVS Náměšť na Hané
MA 17 0078700Jiroušek Jakub 29:54 4 Šternberk
MB 18 0117501Fritscher Adam 29:58 3 Liga 100 Olomouc
MA 19 0079200Dočkálek Michal 29:59 2 Šternberk
MA 20 0139401Václavík Lukáš 30:37 1 SK Vyhlídka
MC 21 0116203Trojan Jaroslav 30:39 0 Liga 100 Olomouc
MA 22 0118601Jedlička Miloslav 30:58 0 Liga 100 Olomouc
MC 23 0116501Havlík Roman 31:03 0 Liga 100 Olomouc
MC 24 0075801Mojzík Jaroslav 31:08 0 Šternberk
MA 25 0878500Schmidt Milan 31:14 0 Tefi-Tex
MC 26 0116301Jelínek Zbyněk 31:21 0 Liga 100 Olomouc
MD 27 0285501Špacír Ladislav 31:23 0 Loko Břeclav
MC 28 SSU6504Souček Jan 31:26 0 SK Severka Šumperk
MA 29 0888200Chum Michal 31:29 0 Tucet tým
MA 30 0727701Máčala Marcel 31:39 0 Hlásnice
MB 31 0137202Sás Ladislav 31:40 0 SK Vyhlídka
MB 32 0237402Karger Luděk 31:43 0 Moravia Olomouc
MB 33 0116601Adámek Oldřich 31:44 0 Liga 100 Olomouc
MC 34 STE6100Doseděl Emil 31:50 0 SK SKI-OB Šternberk
MB 35 0247001Nakládal Břetislav 32:01 0 Loučany
MB 36 0076601Kliment Pavel 32:14 0 Šternberk
MC 37 0556501Zatloukal Marek 32:18 0 Kopečkáři Hlubočky
MA 38 0148501Látal Václav 32:35 0 Přerov
MA 39 0827600Šmída Milan 32:38 0 Protivanov
MB 40 0157301Vích Petr 32:45 0 Olomouc
MA 41 0157801Hospodarčik Michal 33:17 0 Olomouc
MB 42 0247201Hlavinka Pavel 33:26 0 Loučany
MA 43 0078500Pilát Lukáš 33:43 0 Šternberk
MA 44 0078501Blaha Libor 33:46 0 Šternberk
MB 45 0117203Stolička Pavel 34:13 0 Liga 100 Olomouc
MA 46 0897600Kuchař Jan 34:33 0 SDH Vojnice
MA 47 0907700Doležal Martin 34:48 0 Tri-X-team Šternberk
MB 48 0136903Mareš Libor 34:59 0 SK Vyhlídka
MB 49 STE6600Poštulka Zdenek 35:39 0 SK SKI-OB Šternberk
MA 50 0178501Slavík Pavel 36:02 0 HZS Přerov
MA 50 0138400Šindler Jan 36:02 0 Šternberk
MA 52 0248400Chromec David 36:17 0 Loučany
MD 53 0115501Raclavský Vlastimil 36:27 0 Liga 100 Olomouc
MA 54 0130001Mareš Libor jr. 36:36 0 SK Vyhlídka
MB 55 0627501Peřina Jiří 37:06 0 TJ Sokol Náklo
MD 56 0114801Vaněk Jaromír 39:08 0 Liga 100 Olomouc
MA 57 0077800Vrba Pavel 39:11 0 Šternberk
MD 58 0404601Vychodil Alois 39:36 0 AB Šternberk
MC 59 0075900Blaha Václav 42:29 0 Šternberk
MD 60 0115201Fančovič Marián 43:40 0 Liga 100 Olomouc
MA 61 0079100Petřek Jiří 44:17 0 Šternberk
MA 62 0079800Petřek Zdeněk 46:27 0 Šternberk
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
ZF 1 0119051Fritsherová Jana 15:45 20 Liga 100 Olomouc
ZF 2 0089851Sásová Katrin 16:25 19 AK Šternberk
ZF 3 0389551Belfínová Lucie 16:29 18 AK Olomouc
ZH 4 0656551Konečná Luba 16:33 17 Ludvíkov
ZH 5 0076951Procházková Silva 16:52 16 Šternberk
ZH 6 0105551Dvořáková Eva 17:57 15 Biatlon Prostějov
ZG 7 0117751Urbánková Helena 18:03 14 Liga 100 Olomouc
ZH 8 0116151Živělová Vladimíra 18:15 13 Liga 100 Olomouc
ZH 9 0675251Svačinová Božena 18:27 12 Pampeliška Olomouc
ZF 10 0078851Coufalíková Hana 19:43 11 Šternberk
ZG 11 0837651Šmídová Erika 20:28 10 Trojka tým
ZF 12 STE9751Dosedělová Klára 21:17 9 SK SKI-OB Šternberk
ZF 13 0089852Janošíková Veronika 22:43 8 AK Šternberk
ZG 14 0117351Nečesaná Markéta 23:16 7 Liga 100 Olomouc
Kat.CKat.Poř.Reg.čísloJméno                           ČasBodyOddíl                                     
PPM 1 0829900Šmída Jan 14:59 20 Protivanov
PPM 2 0820100Šmída Michal 15:02 19 Protivanov
PPM 3 0315701Kobliha Milan 17:57 18 LRS Vyškov
PPM 4 STE0208Doležal Matyáš 18:20 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 4 STE0204Světnický František 18:20 17 SK SKI-OB Šternberk
PPM 6 STE0206Doseděl Štěpán 21:08 15 SK SKI-OB Šternberk
PPM 7 STE0104Poštulka Lukáš 22:19 14 SK SKI-OB Šternberk

Počet přístupů
Celkem: 1179135
Týden: 9153