motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

MČR štafet a družstev Krišpína - 07.10.2024 09:00:42

První říjnový víkend 5.-6. října patřil Mistrovství České republiky štafet a družstev, které uspořádali členové SKOB Zlín (TZL) ve Vacenovicích - klobouk dolů za perfektní organizaci!

V sobotní závodě štafet měl Šternberk zastoupení v kategorii dorostu. H18: Štafeta ve složení Honza Ma, hostující Matouš Lip. a Tonda Máč. vybojovali 27. místo a v konečném pořadí Českého poháru štafet jim patří 26. pozice z 50 hodnocených. D18: Johanka Ma hostující za UOL obsadila 15. místo (ČPŠ 7. místo), Amča v dresu JPV obsadila 39. místo (ČPŠ 44. místo).
Na startu nechyběli ani zkušení borci STE. V kategorii H135 skončili na 18. místě Matuš-Ferda-Jašík, v kategorii H165 se probojovali Perko-Peca-Mára Pe 6. místem na velkou bednu a v kategorii D135 vybojovaly Janča-Krišpína-Anička parádní 3. místo!!!

Nedělní družstva "přilákala na start" přes 300 pěti-sedmi-osmi členných týmů, což je téměř 2000 závodníků. Všichni se mohli těšit na výbornou atmosféru, rychlé tratě a napínavé souboje. Šternberáci byli opět vidět na stupních vítězů, protože Perko-Krišpína-Peca-Anička-Mára vybojovali fantastické 2. místo v kategorii DH275.

Premiéru v pozici trenéra měl Jirka S., který do bojů oblastních výběrů žactva koučoval 3 týmy Hanácké oblasti.