Uživatel: Host
Přihlásit


Poděkování za finanční příspěvek


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links















Seznam přihlášených na akce, které se budou konat
.
8.-9.10.2022 SCD - Mistrovství ČR štafet a oblastních výběrů žactva - vybraní závodníci - Dvůr Králové Přihláška do: 02.10.2022
     STE0909 -neurčeno- Matoušek Jan
     STE1051 -neurčeno- Tomášková Anna
.
08.10.2022 PHK - Mistrovství ČR štafet, Veteraniáda ČR štafet - Štafety - Výšinka, Hajnice Přihláška do: 27.09.2022
     STE7550 D135 Marková Eva
     STE7951 D135 Matoušková Jana
     STE7054 D135 Skyvová Kristýna
     STE0751 D18 Matoušková Johana
     STE7607 H135 Fendrych Michal
     STE7504 H135 Matoušek Jiří
     STE6501 H165 Skyva Petr
     STE0204 MIX Světnický František
     STE0207 MIX Svoboda Radek
     STE8500 MIX Zapletal Martin Pokud bude chybět člen tak bych si něco zaběhl
.
09.10.2022 PHK - Mistrovství ČR klubů, Veteraniáda ČR klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva - Družstva - Výšinka, Hajnice Přihláška do: 27.09.2022
     STE0909 DH18 Matoušek Jan
     STE0751 DH18 Matoušková Johana
     STE7607 DH225 Fendrych Michal
     STE7550 DH225 Marková Eva
     STE7504 DH225 Matoušek Jiří
     STE7951 DH225 Matoušková Jana
     STE6501 DH225 Skyva Petr
     STE7054 DH225 Skyvová Kristýna
     STE0204 MIX Světnický František
     STE0207 MIX Svoboda Radek
.
10.10.2022 OBJEDNÁVKA: běžecký dres - vršek - Přihláška do: 10.10.2022
     STE0852 M Burdová Hana dámský obyčejný
     STE9572 M Vlachová Eliška Dámský
     STE7600 XXL Burda Tomáš 1x obyčejný + 1x dírkovaný
.
10.10.2022 OBJEDNÁVKA: běžecký dres - kalhoty - Přihláška do: 10.10.2022
     STE7505 M Pudel Jarda Dederonové
.
10.10.2022 OBJEDNÁVKA: overal - bunda - Přihláška do: 10.10.2022
     STE9700 M Poštulka Tomáš Dámská bunda velikost M pro mamku
     STE7505 M Pudel Jarda
.
10.10.2022 OBJEDNÁVKA: overal - kalhoty - Přihláška do: 10.10.2022
     STE7505 M Pudel Jarda
     STE9456 S Neumannová Anna
     STE8000 XXL Tomášek Tomáš
.
15.10.2022 KSU - Oblastní žebříček - Krátká trať - Bludov Přihláška do: 05.10.2022
     STE0852 D14C Burdová Hana
     STE0653 D16C Burdová Helena
     STE0450 D18C Lukašáková Sára
     STE7550 D35C Marková Eva
     STE7251 D45C Janků Renata
     STE7150 D45C Mikošková Iveta
     STE1100 H12C Marek Martin
     STE0810 H14C Kropáček Matěj
     STE0811 H14C Máčala Antonín
     STE7607 H21C Fendrych Michal
     STE7501 H21C Marek Antonín
     STE7505 H21C Pudel Jarda
     STE7200 H21C Silnoušek Jiří
     STE0204 H21C Světnický František
     STE8500 H21C Zapletal Martin
     STE7600 H45C Burda Tomáš
     STE7603 H45C Kropáček Ivo
     STE7103 H45C Mikoška Eman
     STE1400 HDR Kropáček Šimon
.
22.10.2022 ASU - Oblastní žebříček - Klasická trať - Pobučí Přihláška do: 13.10.2022
     STE1350 D10C Tomášková Lucie
     STE1051 D12C Tomášková Anna
     STE0852 D14C Burdová Hana
     STE0853 D14C Kučerová Klaudie
     STE0808 D14C Tomášek Josef
     STE0653 D16C Burdová Helena
     STE0751 D16C Matoušková Johana
     STE0451 D18C Lubrichová Veronika
     STE0450 D18C Lukašáková Sára
     STE7951 D35C Matoušková Jana
     STE8250 D35C Tomášková Petra
     STE7556 D45C Lubrichová Eva
     STE7150 D45C Mikošková Iveta
     STE6751 D55C Neumannová Kamila
     STE0811 H14C Máčala Antonín
     STE0909 H14C Matoušek Jan
     STE7607 H21C Fendrych Michal
     STE7504 H21C Matoušek Jiří
     STE7505 H21C Pudel Jarda
     STE7200 H21C Silnoušek Jiří
     STE8001 H21C Tomášek Petr
     STE8000 H21C Tomášek Tomáš
     STE7600 H45C Burda Tomáš
     STE7103 H45C Mikoška Eman
     STE6307 H55C Hepnar Luboš
     STE7602 P Kučera Martin
.
26.-29.10.2022 SCM, SCD - Podzimní soustředění - Plumlov, kemp Žralok Přihláška do: 17.10.2022
     STE0909 -neurčeno- Matoušek Jan
     STE7200 -neurčeno- Silnoušek Jiří
     STE6501 -neurčeno- Skyva Petr
.
28.10.2022 KON - Oblastní žebříček - Krátká trať - Přihláška do:
     STE0909 -neurčeno- Matoušek Jan
     STE7504 -neurčeno- Matoušek Jiří
     STE7951 -neurčeno- Matoušková Jana
     STE0751 -neurčeno- Matoušková Johana
.
29.10.2022 PLU - Oblastní žebříček - Krátká trať - Přihláška do:
     STE0909 -neurčeno- Matoušek Jan
     STE7504 -neurčeno- Matoušek Jiří
     STE7951 -neurčeno- Matoušková Jana
     STE0751 -neurčeno- Matoušková Johana
.
16.-22.7.23 Swiss O-week - Švýcarsko, Flims Laax Přihláška do: 30.09.2022
     STE7200 -neurčeno- Silnoušek Jiří
     STE6501 -neurčeno- Skyva Petr
.
11.-18.8.23 Veteránské MS - WMOC 2023 - Slovensko, Košice Přihláška do: 30.09.2022
     STE8001 M40 Tomášek Petr přihlášen 2020, chci společné ubytování, pro 6osob, diky!
     STE7103 M50 Mikoška Eman Přihlášen 2020
     STE6600 M50 Poštulka Zdenek Přihlášen 2020
     STE7200 M50 Silnoušek Jiří přihlášen 2020, chci společné ubytování
     STE6501 M55 Skyva Petr přihlášen 2020, chci společné ubytování
     STE6100 M60 Doseděl Emil Přihlášen 2020; prosím o zápočet slevy Štěpa a Klárka 2020
     STE7556 W45 Lubrichová Eva přihlášena 2020, chci společné ubytování + Verča (doprovodný závod)
     STE7251 W50 Janků Renata chci společné ubytování
     STE7150 W50 Mikošková Iveta Přihlášena 2020
     STE6850 W50 Poštulková Milada Přihlášena 2020
     STE7054 W50 Skyvová Kristýna přihlášena 2020, chci společné ubytování

Počet přístupů
Celkem: 1092280
Týden: 11357