Uživatel: Host
Přihlásit


Poděkování za finanční příspěvek


motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links















Seznam přihlášených na akce, které se budou konat
.
27.04.2024 UOL - Oblastní žebříček - Krátká trať - Loučka u Litovle Přihláška do: 21.04.2024
     STE1051 D14C Tomášková Anna
     STE0852 D16C Burdová Hana
     STE0853 D16C Kučerová Klaudie
     STE7054 D21C Skyvová Kristýna
     STE7159 D35C Maťátková Marcela
     STE7450 D45C Glonková Martina
     STE7251 D45C Janků Renata
     STE7556 D45C Lubrichová Eva
     STE7550 D45C Marková Eva
     STE6751 D55C Neumannová Kamila
     STE1401 H10C Jiráček Ondřej
     STE1400 H10C Kropáček Šimon
     STE1201 H12C Binar Vít
     STE1100 H14C Marek Martin
     STE0909 H16C Matoušek Jan
     STE7607 H21C Fendrych Michal
     STE0104 H21C Poštulka Lukáš
     STE9700 H21C Poštulka Tomáš
     STE7505 H21C Pudel Jarda
     STE6501 H21C Skyva Petr
     STE6600 H35C Poštulka Zdenek
     STE7600 H45C Burda Tomáš
     STE7603 H45C Kropáček Ivo
     STE7501 H45C Marek Antonín
     STE6907 H45C Petřivalský Marek start co nejdříve
     STE7200 H45C Silnoušek Jiří
     STE7100 H45C Smolka Martin
     STE6901 H55C Gentric Marc
     STE6307 H55C Hepnar Luboš
     STE1600 HDR Jiráček Tomáš
     STE1601 HDR Kryl Richard
     STE7651 OPEN Burdová Olga
     STE8050 OPEN Kropáčková Lucie
     STE7602 OPEN Kučera Martin
     STE6850 OPEN Poštulková Milada
     STE6451 OPEN Smolková Dagmar
.
04.05.2024 VRB - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Klasická trať - Nové Heřminovy Přihláška do: 21.04.2024
     STE1251 D12C Dratvová Sára
     STE0852 D16B Burdová Hana Prosím start co nejdříve
     STE0952 D16B Gottwaldová Amálie
     STE7054 D21C Skyvová Kristýna
     STE0554 D21C Venusová Anna
     STE7556 D45B Lubrichová Eva
     STE7251 D50B Janků Renata
     STE1401 H10C Jiráček Ondřej
     STE1400 H10C Kropáček Šimon Velmi brzký start, domluveno e-mailem
     STE1100 H14B Marek Martin
     STE0811 H16B Máčala Antonín
     STE0810 H16C Kropáček Matěj Velmi brzký start, domluveno e-mailem
     STE7607 H21B Fendrych Michal
     STE7505 H21B Pudel Jarda
     STE6501 H21B Skyva Petr
     STE7600 H45B Burda Tomáš Prosím start co nejdříve
     STE7501 H45B Marek Antonín
     STE7603 H45C Kropáček Ivo Velmi brzký start, domluveno e-mailem
     STE7200 H50B Silnoušek Jiří
     STE6307 H55C Hepnar Luboš
     STE1600 HDR Jiráček Tomáš
     STE8050 P3 Kropáčková Lucie Velmi brzký start, domluveno e-mailem
     STE7800 P3 Venus Ctibor
.
05.05.2024 VRB - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Krátká trať - Nové Heřminovy Přihláška do: 21.04.2024
     STE1251 D12C Dratvová Sára
     STE0952 D16B Gottwaldová Amálie
     STE7054 D21B Skyvová Kristýna
     STE7556 D45B Lubrichová Eva
     STE7251 D50B Janků Renata
     STE1100 H14B Marek Martin
     STE0811 H16B Máčala Antonín
     STE7607 H21B Fendrych Michal
     STE7505 H21B Pudel Jarda
     STE6501 H21B Skyva Petr
     STE7501 H45B Marek Antonín
     STE7200 H50B Silnoušek Jiří
     STE6307 H60B Hepnar Luboš
     STE1601 HDR Kryl Richard
.
08.05.2024 JPV - Oblastní žebříček - Sprint - Prostějov Přihláška do: 24.04.2024
     STE1251 D12C Dratvová Sára
     STE0852 D16C Burdová Hana
     STE0952 D16C Gottwaldová Amálie
     STE7054 D21C Skyvová Kristýna
     STE9572 D21C Vlachová Eliška
     STE7556 D35C Lubrichová Eva
     STE7450 D45C Glonková Martina
     STE1100 H14C Marek Martin
     STE0813 H16C Dohnal Jan
     STE8400 H35C Zafiu Daniel
     STE7600 H45C Burda Tomáš
     STE7501 H45C Marek Antonín
     STE6901 H55C Gentric Marc
     STE6307 H55C Hepnar Luboš
     STE7651 OPEN Burdová Olga
.
11.05.2024 KON - Mistrovství oblasti na klasické trati - Klasická trať - Přihláška do:
     STE1251 D12 Dratvová Sára
     STE1051 D14 Tomášková Anna
     STE7159 D35 Maťátková Marcela
     STE6751 D55 Neumannová Kamila
     STE1100 H14 Marek Martin
     STE7505 H21 Pudel Jarda
     STE7501 H45 Marek Antonín
     STE6307 H55 Hepnar Luboš
.
11.05.2024 DKP - Český pohár, WRE, žebříček A - Sprint - Hořovice Přihláška do: 24.04.2024
     STE0952 D16A Gottwaldová Amálie
     STE0751 D18A Matoušková Johana
     STE7951 D35 Matoušková Jana
     STE0811 H16A Máčala Antonín
     STE0909 H16A Matoušek Jan
     STE7504 H35 Matoušek Jiří
.
11.05.2024 PGP - Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet - Štafety - Kařez-Bouchalka Přihláška do: 24.04.2024
     STE0811 H18 Máčala Antonín
     STE0909 H18 Matoušek Jan
     STE7504 MIX Matoušek Jiří
     STE7951 MIX Matoušková Jana
     STE7200 MIX Silnoušek Jiří
.
12.05.2024 PGP - Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet - Štafety - Kařez-Bouchalka Přihláška do: 24.04.2024
     STE0811 H18 Máčala Antonín
     STE0909 H18 Matoušek Jan
     STE7504 MIX Matoušek Jiří
     STE7951 MIX Matoušková Jana
     STE7200 MIX Silnoušek Jiří
.
18.05.2024 PBM - Mistrovství ČR ve sprintu - Sprint - Jemnice Přihláška do: 30.04.2024
     STE0952 D16 Gottwaldová Amálie
     STE0751 D18 Matoušková Johana
     STE7054 D21 Skyvová Kristýna
     STE0811 H16 Máčala Antonín
     STE0909 H16 Matoušek Jan
.
18.05.2024 PBM - Oblastní žebříček - Sprint - Jemnice Přihláška do:
     STE7951 D21 Matoušková Jana
     STE7504 H21 Matoušek Jiří
.
19.05.2024 PBM - Mistrovství ČR sprintových štafet - Sprintové štafety - Moravské Budějovice Přihláška do:
     STE0909 -neurčeno- Matoušek Jan
     STE7504 -neurčeno- Matoušek Jiří
     STE7951 -neurčeno- Matoušková Jana
.
22.05.2024 Přebor škol v OB - Olomoucký kraj - Olomouc Přihláška do:
     STE1352 D5 Zahradníková Hana ZŠ Řezníčkova, Olomouc
     STE0952 D9 Gottwaldová Amálie
     STE7200 doprovod Silnoušek Jiří
     STE7054 doprovod Skyvová Kristýna
     STE0852 DS Burdová Hana Gymnázium Šternberk
     STE1400 H3 Kropáček Šimon ZŠ Mladějovice
     STE1402 H3 Kryl Jan Matěj ZŠ Svatoplukova
     STE0909 H7 Matoušek Jan Gymnázium Šternberk
     STE0810 HS Kropáček Matěj Gymnázium Šternberk
     STE0811 HS Máčala Antonín Spše olomouc Božetěchova
.
25.05.2024 STE - Oblastní žebříček - Krátká trať - Mladějovice, fotbalové hřiště Přihláška do: 16.05.2024
     STE0952 D16C Gottwaldová Amálie
.
25.05.2024 Šternberská hvězda - POŘÁDÁNÍ - Přihláška do:
     STE7600 -neurčeno- Burda Tomáš parkování
     STE0852 -neurčeno- Burdová Hana shromaždiště, vyhlášení vítězů
     STE7651 -neurčeno- Burdová Olga prezentace + vyčítání
     STE6100 -neurčeno- Doseděl Emil parkování
     STE7607 -neurčeno- Fendrych Michal roznos a sběr kontrol
     STE6901 -neurčeno- Gentric Marc štítkování 18.-19.5.
     STE7450 -neurčeno- Glonková Martina cíl
     STE7251 -neurčeno- Janků Renata start
     STE1400 -neurčeno- Kropáček Šimon shromaždiště
     STE7750 -neurčeno- Krylová Daniela START
     STE7556 -neurčeno- Lubrichová Eva START
     STE0811 -neurčeno- Máčala Antonín Roznos-sběr
     STE7103 -neurčeno- Mikoška Eman start (2x přístřešek 3x3 m)
     STE5902 -neurčeno- Neumann Jaroslav roznos nebo co bude třeba
     STE7551 -neurčeno- Pospíšilová Lucie cíl (zdravotnice)
     STE6600 -neurčeno- Poštulka Zdenek bufet + ozvučení
     STE6850 -neurčeno- Poštulková Milada bufet
     STE7505 -neurčeno- Pudel Jarda start
     STE7200 -neurčeno- Silnoušek Jiří hlavní rozhodčí; start
     STE9411 -neurčeno- Skoupý Jan ředitel závodu; roznos a sběr kontrol
     STE6501 -neurčeno- Skyva Petr stavba tratí; roznos a sběr kontrol
     STE7054 -neurčeno- Skyvová Kristýna stavba tratí; prezentace + vyčítání
     STE8001 -neurčeno- Tomášek Petr roznos a sběr kontrol
     STE8250 -neurčeno- Tomášková Petra cíl
     STE7800 -neurčeno- Venus Ctibor parkování
     STE0554 -neurčeno- Venusová Anna co bude potřeba
.
01.06.2024 VIC - Žebříček B-Morava - Krátká trať - Lačnov - areál Muzea Vařákových pasek Přihláška do: 15.05.2024
     STE0811 H16B Máčala Antonín
.
02.06.2024 VIC - Žebříček B-Morava - Klasická trať - Lačnov - areál Muzea Vařákových pasek Přihláška do: 15.05.2024
     STE0811 H16B Máčala Antonín
.
8.-9.6.2024 Republikový festival žactva - Liberec Přihláška do: 20.05.2024
     STE1251 -neurčeno- Dratvová Sára
     STE1051 -neurčeno- Tomášková Anna
.
8.-9.6.2024 VSP - Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace + finále) - Krátká trať - Pastuchovice Přihláška do: 22.05.2024
     STE0852 D16 Burdová Hana včetně chatky
     STE0952 D16 Gottwaldová Amálie včetně chatky
     STE0751 D18 Matoušková Johana Vcetne chatky
     STE0811 H16 Máčala Antonín Včetně chatky
     STE0909 H16 Matoušek Jan Vcetne chatky
.
15.06.2024 CSOS - Český pohár, žebříček A - Krátká trať - Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole (https://mapy.cz/s/nejavekopo) Přihláška do: 29.05.2024
     STE0751 D18A Matoušková Johana
     STE7054 D21B Skyvová Kristýna
     STE0909 H16A Matoušek Jan
     STE6501 H20A Skyva Petr
.
16.06.2024 CSOS - Český pohár, žebříček A - Klasická trať - Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole Přihláška do: 29.05.2024
     STE0751 D18A Matoušková Johana
     STE7054 D21B Skyvová Kristýna
     STE0909 H16A Matoušek Jan
     STE6501 H21A Skyva Petr
.
22.06.2024 SKM - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Klasická trať - Roštín, koupaliště Přihláška do: 06.06.2024
     STE0811 H16B Máčala Antonín
     STE0909 H16B Matoušek Jan
.
23.06.2024 SKM - Žebříček B-Morava - Krátká trať - Roštín, koupaliště Přihláška do: 06.06.2024
     STE0811 H16B Máčala Antonín
     STE0909 H16B Matoušek Jan
.
28.06.2024 BOR - Veteraniáda ČR ve sprintu - Sprint - Česká Lípa Přihláška do: 12.06.2024
     STE7054 D50 Skyvová Kristýna
     STE6907 H55 Petřivalský Marek
     STE6501 H55 Skyva Petr
     STE6307 H60 Hepnar Luboš
.
29.06.2024 BOR - Veteraniáda ČR na klasické trati - Klasická trať - Okřešice Přihláška do: 12.06.2024
     STE7054 D50 Skyvová Kristýna
     STE6907 H55 Petřivalský Marek
     STE6501 H55 Skyva Petr
     STE6307 H60 Hepnar Luboš
.
30.06.2024 BOR - Veteraniáda ČR na krátké trati - Krátká trať - Okřešice Přihláška do: 12.06.2024
     STE7054 D50 Skyvová Kristýna
     STE6907 H55 Petřivalský Marek
     STE6501 H55 Skyva Petr
     STE6307 H60 Hepnar Luboš
.
12.-14.7.24 CHT - H.S.H. Vysočina cup - Etapový - Přihláška do:
     STE1251 D12B Dratvová Sára
     STE7054 D21B Skyvová Kristýna
     STE6307 H60B Hepnar Luboš
.
2.-9.8.2024 WMOC 2024 - Finsko, Turku Přihláška do: 15.01.2024
     STE7200 M50 Silnoušek Jiří
     STE6501 M55 Skyva Petr
     STE7054 W50 Skyvová Kristýna
.
16.-17.8.24 DOK - Sandstones | Pískovce 2024 - Etapový - Hradčany Přihláška do: 27.05.2024
     STE1251 D12C Dratvová Sára
     STE6307 H60 Hepnar Luboš
.
30.8.-1.9.24 LPU - Cena východních Čech - Etapový - Krouna Přihláška do: 17.07.2024
     STE1251 D12C Dratvová Sára
     STE6307 H55B Hepnar Luboš

Ples 2024

Počet přístupů
Celkem: 1208124
Týden: 6373