motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

WMOC 2024 - lesní disciplíny Krišpína - 12.08.2024 11:00:58

Do finále middlu, který se konal ve středu 7.8., se postupovalo z úterní lesní kvalifikace. Oba závody měly stejné shromaždiště, ale lišily se závodním prostorem. Pořád platí základní taktická poučka - opatrně na první kontrolu, hlídat směr a mapovat až do cíle. Tratě longu v prostoru západně od Turku měly dlouhé postupy a v terénu byly velké kamenné "plotny".
Dobrým pomocníkem k rozborům postupů je aplikace LIVELOX a na některé postupy obzvláště z kvalifikace se vyplatí podívat. :-)

MIDDLE 7.8.
V kategorii W55 vybojovala 2. místo Anička, Krišpína byla 36. v W50A, Peca 60. v M55C a Jirka 71. v M50C.
LONG 9.8.
Nejlepší výsledek měla opět Anička - 8.místo v W55A, Krišpína obsadila 33. místo v W50A, Peca byl 7. v M55C a Jirka 59. v M50C.