HHO - štafety
Start: 15:00

Skip Navigation Links

Poděkování Krišpína - 04.05.2023 21:55:28
Děkujeme všem závodníkům za bezproblémový průběh závodů a našim partnerům za pomoc při zajištění celé akce.

OB POSTUPY Krišpína - 04.05.2023 21:55:03
Tratě závodu jednotlivců na krátké trati byly přidány na OB POSTUPY.

Výsledky Krišpína - 04.05.2023 21:54:43
V systému ORIS byly nahrány výsledky závodu jednotlivců na krátké trati i závodu tříčlenných štafet.

V průběhu závodu jednotlivců se zranili závodníci Jana Gebauerová (SSU6450) a Antonín Karásek (PLU0503), kteří byli odvezeni na ošetření do nemocnice přivolanou sanitkou. Velké poděkování patří Danielu Wichterle (DKP0822), Janu Dohnalovi (STE0813), Dominuku Vostálovi (UOL9901), a Evě Kubíčkové (UOL7752), kteří přerušili svůj závod a poskytli první pomoc zraněným závodníkům.
... celá zpráva

Informace před závodem Krišpína - 27.04.2023 9:13:05
V systému ORIS byla zveřejněna STARTOVKA. Dohlášky jsou možné do kategorií DH10N, HDR a P.

Byly zveřejněny POKYNY. Dodržujte prosím pokyny k parkování.

Z důvodu členitosti terénu mají kategorie DH10N a HDR vedenou trať po linii, která je zakreslena v mapě a která je v terénu vyznačena oranžovými fáborky.

Přihlášky uzavřeny Krišpína - 26.04.2023 13:53:27
V řádném termínu se na závod přihlásilo 356 závodníků z 30 klubů registrovaných a 7 neregistrovaných v Českém svazu orientačních sportů. Do závodu štafet je přihlášeno 59 štafet. Oba závody jsou kvalifikační na Mistrovství ČR.

Mapy jsou vytištěny, připravuje se startovní listina a pokyny.

Parametry tratí Krišpína - 17.04.2023 15:22:16
K dispozici jsou PARAMETRY TRATÍ závodu jednotlivců i závodu štafet.

Hlavním stavitelem tratí je pro letošní Šternberskou hvězdu Perko (Marek Janků), technickou podporu, tzn. přípravu podkladů k tisku v programu OCAD má na starosti Peca (Petr Skyva).

Rozpis Krišpína - 24.03.2023 10:07:58
Byl vydán ROZPIS závodů Mistrovství Hanácké oblasti na krátké trati a Mistrovství Hanácké oblasti štafet.

Termín přihlášek v systému ORIS je 24. dubna 2023.

Šternberská hvězda 2023 Krišpína - 03.03.2023 17:33:21
Byl spuštěn web zavodů Mistrovství Hanácké oblasti na krátké trati a Mistrovství Hanácké oblasti štafet, které se budou konat v sobotu 29. dubna v Horním Městě.

Konání závodu umožnil podnik Lesy České republiky, s. p.