Mistrovství Hanácké oblasti v NOB – Šternberská bludička 2013 – 17.04.2013

Fotky z Mistrovství HO v NOB Peca 25.04.2013 12:52:40
Fotky ze Šternberské bludičky 2013

Mistrovství Hanácké oblasti v nočním za námi Krišpína 18.04.2013 14:36:07
Mistrovství Hanácké oblasti v nočním OB proběhlo podle časového plánu včetně vyhlášení vítězů. Mistry Hanácké oblasti se ve svých kategoriích stali Michal Bořánek (STE, H16), Martin Chmelař (ASU, H18), Martin Poklop (SSU, H21), Daniel Vláčil (JPV, H35), Eva Horčičková (UOL, D21) a Šárka Jašková (ABR, D35).
Poděkování za zdárný průběh patří našim partnerům - firmám SWIETELSKY, NUTREND, LESY ČR, ESO9 a městu Šternberk.

Výsledky Mistrovství HO v NOB Peca 18.04.2013 9:20:58
Výsledky ze závodu Šternberská bludička.

Start nočního závodu Peca 17.04.2013 11:24:34
Start nočního závodu ve Šternberku se nezadržitelně blíží. Prezentace závodu bude otevřena od 18:30 h. v hospodě Na Vyhlídce (GPS: 49°43'48.315"N, 17°18'20.091"E), start 00 je dle pravidel OB určen na 20:30 h.
Pro nejlepší 3 závodníky v každé kategorii jsou připraveny diplomy a věcné ceny - předpokládaný čas vyhlášení vítězů je 22:00 h. v centru závodu.
V lese probíhá těžba dřeva. Poslední aktualizace mapy (pasek) byla v pondělí.

Startovky pro M HO v NOB Peca 16.04.2013 9:06:19
Startovky pro Šternberskou bludičku.

Pokyny pro M HO v NOB Peca 16.04.2013 9:05:45
Pokyny pro Šternberskou bludičku.

Termín přihlášek prodloužen Krišpína 11.04.2013 21:33:05
První termín přihlášek byl oficiálně prodloužen na 13.4. 23:59:59 - tzn. termín byl přenastaven v přihláškovém systému ORIS.

Medaile a ceny pro vítěze Krišpína 10.04.2013 18:33:47
Na mistrovství Hanácké oblasti v nočním OB jsou připraveny medaile pro nejlepší závodníky v kategoriích D16, D18, H16 a H18. Pro 3 nejlepší závodníky v každé kategorii jsou připraveny věcné ceny.

Parametry tratí Peca 09.04.2013 19:47:57
V menu parametry tratí jsou délky převýšení pro Šternberskou bludičku.

Příprava tratí Krišpína 07.04.2013 20:29:55
I přes nepřízeň počasí pokračují přípravy na mistrovství Hanácké oblasti v nočním OB - tratě jsou připraveny, kontroly jsou oštítkovány, na některých místech není dokonce ani sníh. :)

Nejsilnější kategorie Krišpína 30.03.2013 0:05:42
Nejsilnější kategorií na noční mistrovství Hanácké oblasti bude zřejmě kategorie H35 - v tuto chvíli je to nejpočetnější kategorie přihlášených závodníků.

První přihláška Krišpína 22.03.2013 11:01:29
Prvním přihlášeným závodníkem na MHO v NOB byl Dan Vláčil z JPV.

Lesy ČR Krišpína 18.03.2013 17:26:28
Závod v nočním orientačním běhu ŠTERNBERSKÁ BLUDIČKA 2013 je pořádán se souhlasem Lesy České republiky, s.p.

Přihlášky na závod Krišpína 01.03.2013 10:38:41
V přihlašovacím systému ORIS jsou všechny potřebné údaje k vyřízení přihlášky na závod.

Rozpis na M HO v NOB Peca 01.03.2013 9:43:52
Byl uvolněn Rozpis na Mistrovství Hanáckého oblasti v nočním orientačním běhu (17.4.2013).

Mistrovství Hanáckého oblasti v NOB Peca 25.02.2013 10:53:54
Byl zprovozněn WEB závodu: Mistrovství Hanáckého oblasti v nočním orientačním běhu - ŠTERNBERSKÁ BLUDIČKA 2013