Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
23.03.2024JPVJPV - Oblastní žebříček - Klasická traťSlatinice
24.03.2024JPVJPV - Oblastní žebříček, KO sprint - SprintKostelec na Hané
06.04.2024PTEPTE - Oblastní žebříček - Krátká traťPtení, osada Pohodlí
13.04.2024SSUSSU - Mistrovství oblasti ve sprintu - SprintZákladní škola Šumperk, Sluneční 38, Šumperk
20.04.2024PLUPLU - Mistrovství oblasti na krátké trati - Krátká traťAlojzov, fotbalové hřiště
27.04.2024UOLUOL - Oblastní žebříček - Krátká traťLoučka u Litovle
04.05.2024VRBVRB - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Klasická traťNové Heřminovy
08.05.2024JPVJPV - Oblastní žebříček - SprintProstějov
11.05.2024KONKON - Mistrovství oblasti na klasické trati - Klasická trať 
25.05.2024STESTE - Oblastní žebříček - Krátká traťMladějovice, fotbalové hřiště
22.06.2024SKMSKM - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Klasická traťRoštín, koupaliště
29.06.2024KSUKSU - Cena střední Moravy – Šumperský divočák - E2, oblastní žebříček - Klasická trať 
07.09.2024AOPAOP - Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Krátká traťNová Ves u Rýmařova
08.09.2024AOPAOP - Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček - Klasická traťNová Ves u Rýmařova
14.09.2024OOLOOL - Oblastní žebříček - Klasická trať 
28.09.2024PTEPTE - Oblastní žebříček - Krátká trať 
12.10.2024KSUKSU - Oblastní žebříček - Krátká trať 
26.10.2024PLUPLU - Oblastní žebříček - Krátká trať 
02.11.2024KONKON - Oblastní žebříček - Klasická trať 
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
JPVJPVPTESSUPLUUOLVRBJPVKONSTESKM
Poř.  ZkratkaOddilCelkem23.03.24.03.06.04.13.04.20.04.27.04.04.05.08.05.11.05.25.05.22.06.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk293.0046.0045.0055.0097.0050.00------------------
2  UOLSOB Olomouc251.0053.0030.0055.0057.0056.00------------------
3  KONKOB Konice237.0044.0041.0046.0057.0049.00------------------
4  SSUSK Severka Šumperk174.0031.0021.0029.0053.0040.00------------------
5  PLUTJ SOKOL Plumlov172.0037.0019.0042.0033.0041.00------------------
6  JPVOddíl OS SK Prostějov138.0017.0027.0027.0034.0033.00------------------
6  STESK SKI-OB Šternberk138.0020.0032.0031.0037.0018.00------------------
8  ASUMagnus Orienteering113.0019.0020.0024.0031.0019.00------------------
9  PTETJ Sokol Ptení101.0013.0021.0015.0026.0026.00------------------
10  ZLHOOB TJ Zlaté Hory64.0011.00---16.0019.0018.00------------------
Žebříček - podzim
AOPAOPOOLPTEKSUPLUKON
Poř.  ZkratkaOddilCelkem07.09.08.09.14.09.28.09.12.10.26.10.02.11.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk293.00---------------------
2  UOLSOB Olomouc251.00---------------------
3  KONKOB Konice237.00---------------------
4  SSUSK Severka Šumperk174.00---------------------
5  PLUTJ SOKOL Plumlov172.00---------------------
6  JPVOddíl OS SK Prostějov138.00---------------------
6  STESK SKI-OB Šternberk138.00---------------------
8  ASUMagnus Orienteering113.00---------------------
9  PTETJ Sokol Ptení101.00---------------------
10  ZLHOOB TJ Zlaté Hory64.00---------------------
Počet přístupů
Celkem: 1208124
Týden: 6373