Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
05.06.2021KSUKSU - Mistrovství oblasti na klasické trati - Klasická traťSedlo Skřítek
12.06.2021JPVJPV - Mistrovství oblasti na krátké trati - Krátká traťSuchý
13.06.2021PLUPLU - Mistrovství oblasti ve sprintu - SprintPlumlov, kemp Žralok
04.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Klasická traťKladky
05.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Krátká traťValchov
25.09.2021ASUASU - Oblastní žebříček - Krátká traťPobučí, louka na okraji obce
16.10.2021KSUKSU - Oblastní žebříček - Krátká traťBludov
23.10.2021PLUPLU - Oblastní žebříček - Krátká traťPlumlov, kemp Žralok
28.10.2021KONKON - Oblastní žebříček - Klasická traťOspělov
30.10.2021UOLUOL - Oblastní žebříček - Krátká traťHlubočky
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
KSUJPVPLU
Poř.  ZkratkaOddilCelkem05.06.12.06.13.06.
1  STESK SKI-OB Šternberk666.0084.0046.0011.00
2  JPVOddíl OS SK Prostějov633.00110.0024.0063.00
3  KONKOB Konice605.0077.0023.0022.00
4  UOLSOB Olomouc598.00131.0028.0022.00
5  AOPOrientační Běh Opava550.00103.0057.0041.00
6  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk504.0037.0030.0039.00
6  PLUTJ SOKOL Plumlov504.0070.0057.00---
8  ZPVKOB ZPV Prostějov303.0046.0022.009.00
9  ASUMagnus Orienteering292.0047.00------
10  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem260.0044.0026.00---
11  SBRSKOB Bruntál248.0060.0018.00---
12  PTETJ Sokol Ptení222.00---13.007.00
13  OOLSK Haná orienteering218.0029.0031.005.00
14  SSUSK Severka Šumperk174.0020.00------
15  ZLHOOB TJ Zlaté Hory168.0033.008.00---
16  SPRSK SKI - SPORT Praděd38.007.002.00---
17  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané33.00---6.00---
Žebříček - podzim
JPVJPVASUKSUPLUKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem04.09.05.09.25.09.16.10.23.10.28.10.30.10.
1  STESK SKI-OB Šternberk666.00117.0092.0026.0082.0076.0056.0076.00
2  JPVOddíl OS SK Prostějov633.00------68.0082.00114.0082.0090.00
3  KONKOB Konice605.00115.0071.0097.0057.0074.005.0064.00
4  UOLSOB Olomouc598.0076.0059.0045.0043.00108.0084.002.00
5  AOPOrientační Běh Opava550.0099.0068.0015.0016.0015.0079.0057.00
6  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk504.0069.0061.0068.0013.0090.0053.0044.00
6  PLUTJ SOKOL Plumlov504.0067.0072.0056.0050.003.0065.0064.00
8  ZPVKOB ZPV Prostějov303.0027.0056.008.0025.0028.0054.0028.00
9  ASUMagnus Orienteering292.0044.0016.00---50.0047.0055.0033.00
10  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem260.0034.00---50.0039.00---25.0042.00
11  SBRSKOB Bruntál248.0038.0029.0023.0016.0015.0029.0020.00
12  PTETJ Sokol Ptení222.0050.0040.0035.008.0021.0016.0032.00
13  OOLSK Haná orienteering218.0025.0019.0017.0027.0016.0021.0028.00
14  SSUSK Severka Šumperk174.0012.0022.0029.0025.0029.0015.0022.00
15  ZLHOOB TJ Zlaté Hory168.0024.0014.007.0010.0027.0013.0032.00
16  SPRSK SKI - SPORT Praděd38.00---------------21.008.00
17  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané33.00---------------15.0012.00
Počet přístupů
Celkem: 762864
Týden: 4900