Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
05.06.2021KSUKSU - Mistrovství oblasti na klasické trati - Klasická traťSedlo Skřítek
12.06.2021JPVJPV - Mistrovství oblasti na krátké trati - Krátká traťSuchý
13.06.2021PLUPLU - Mistrovství oblasti ve sprintu - SprintPlumlov, kemp Žralok
04.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Klasická traťKladky
05.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Krátká traťValchov
25.09.2021ASUASU - Oblastní žebříček - Krátká traťPobučí, louka na okraji obce
16.10.2021KSUKSU - Oblastní žebříček - Krátká traťBludov
23.10.2021PLUPLU - Oblastní žebříček - Krátká traťPlumlov, kemp Žralok
28.10.2021KONKON - Oblastní žebříček - Klasická traťOspělov
30.10.2021UOLUOL - Oblastní žebříček - Krátká traťHlubočky
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
KSUJPVPLU
Poř.  ZkratkaOddilCelkem05.06.12.06.13.06.
1  JPVOddíl OS SK Prostějov409.0040.0041.0054.00
2  UOLSOB Olomouc377.0065.0043.0042.00
3  STESK SKI-OB Šternberk370.0044.0045.0032.00
4  AOPOrientační Běh Opava291.0028.0043.0024.00
5  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk258.0023.0053.0019.00
6  PLUTJ SOKOL Plumlov213.0025.0016.0018.00
7  SSUSK Severka Šumperk156.0025.00------
8  OOLSK Haná orienteering97.0012.0019.0014.00
9  ZLHOOB TJ Zlaté Hory91.00---5.006.00
10  KONKOB Konice74.004.00------
11  ASUMagnus Orienteering36.003.00------
12  ZPVKOB ZPV Prostějov16.00---------
13  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem10.001.00------
14  SPRSK SKI - SPORT Praděd5.00---------
14  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané5.00---------
16  SBRSKOB Bruntál2.00---2.00---
Žebříček - podzim
JPVJPVASUKSUPLUKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem04.09.05.09.25.09.16.10.23.10.28.10.30.10.
1  JPVOddíl OS SK Prostějov409.0021.0017.0044.0039.0049.0056.0048.00
2  UOLSOB Olomouc377.0053.0043.0029.0024.0050.0022.006.00
3  STESK SKI-OB Šternberk370.0035.0029.0014.0037.0049.0036.0049.00
4  AOPOrientační Běh Opava291.0040.0032.00---37.004.0048.0035.00
5  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk258.0038.0019.002.0028.0042.0025.009.00
6  PLUTJ SOKOL Plumlov213.0021.0017.0027.0027.0016.0025.0021.00
7  SSUSK Severka Šumperk156.009.0010.0016.0030.0025.0014.0027.00
8  OOLSK Haná orienteering97.00---------13.0016.0010.0013.00
9  ZLHOOB TJ Zlaté Hory91.0014.0011.0015.0021.00---4.0015.00
10  KONKOB Konice74.007.007.003.00---24.00---29.00
11  ASUMagnus Orienteering36.00---7.00---5.0017.003.001.00
12  ZPVKOB ZPV Prostějov16.00---8.00------8.00------
13  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem10.005.00---1.00---------3.00
14  SPRSK SKI - SPORT Praděd5.002.002.00---1.00---------
14  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané5.00------------------5.00
16  SBRSKOB Bruntál2.00---------------------
Počet přístupů
Celkem: 762793
Týden: 4881