Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
05.06.2021KSUKSU - Mistrovství oblasti na klasické trati - Klasická traťSedlo Skřítek
12.06.2021JPVJPV - Mistrovství oblasti na krátké trati - Krátká traťSuchý
13.06.2021PLUPLU - Mistrovství oblasti ve sprintu - SprintPlumlov, kemp Žralok
04.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Klasická traťKladky
05.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Krátká traťValchov
25.09.2021ASUASU - Oblastní žebříček - Krátká traťPobučí, louka na okraji obce
16.10.2021KSUKSU - Oblastní žebříček - Krátká traťBludov
23.10.2021PLUPLU - Oblastní žebříček - Krátká traťPlumlov, kemp Žralok
28.10.2021KONKON - Oblastní žebříček - Klasická traťOspělov
30.10.2021UOLUOL - Oblastní žebříček - Krátká traťHlubočky
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
KSUJPVPLU
Poř.  ZkratkaOddilCelkem05.06.12.06.13.06.
1  AOPOrientační Běh Opava623.0051.0057.0047.00
2  PLUTJ SOKOL Plumlov595.0054.0046.0035.00
3  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk547.0044.0022.0036.00
4  KONKOB Konice419.008.0021.0012.00
5  STESK SKI-OB Šternberk413.0035.0017.009.00
6  JPVOddíl OS SK Prostějov393.0034.0017.0012.00
7  UOLSOB Olomouc324.0031.0021.0019.00
8  SSUSK Severka Šumperk307.0016.00---1.00
9  ASUMagnus Orienteering233.0017.00------
10  PTETJ Sokol Ptení181.00---------
11  ZLHOOB TJ Zlaté Hory151.0019.002.00---
12  ZPVKOB ZPV Prostějov9.00---------
13  SBRSKOB Bruntál5.002.001.00---
14  OOLSK Haná orienteering3.00---------
Žebříček - podzim
JPVJPVASUKSUPLUKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem04.09.05.09.25.09.16.10.23.10.28.10.30.10.
1  AOPOrientační Běh Opava623.00109.0093.00---62.0020.00102.0082.00
2  PLUTJ SOKOL Plumlov595.0075.0055.0067.0053.0069.0081.0060.00
3  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk547.0077.0062.0062.0074.0057.0062.0051.00
4  KONKOB Konice419.0055.0066.0045.0039.0052.0055.0066.00
5  STESK SKI-OB Šternberk413.0065.0037.0026.0078.0045.0076.0025.00
6  JPVOddíl OS SK Prostějov393.0062.0063.0028.0041.0040.0046.0050.00
7  UOLSOB Olomouc324.0045.0031.0022.0036.0054.0026.0039.00
8  SSUSK Severka Šumperk307.0018.002.0046.0065.0049.0052.0058.00
9  ASUMagnus Orienteering233.0020.0013.0025.0058.0036.0038.0026.00
10  PTETJ Sokol Ptení181.0025.0028.0028.0026.0029.0025.0020.00
11  ZLHOOB TJ Zlaté Hory151.0020.0022.0015.0019.001.0024.0029.00
12  ZPVKOB ZPV Prostějov9.00---9.00---------------
13  SBRSKOB Bruntál5.00---------------1.001.00
14  OOLSK Haná orienteering3.00---------------2.001.00
Počet přístupů
Celkem: 762795
Týden: 4880