Vytvořeno 05.04.2010 12:02
05.04.2010 VT Srbsko 10 - one man relay
A      6.00 km, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  48.48         
 2. Šimková Johanka           UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou  53.27   + 4.39
 3. Sklenářová Radka          SBR9250 A SKOB Bruntál                    54.19   + 5.31
 4. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  54.41   + 5.53
 5. Skoupý Jan                STE9411 C SK SKI-OB Šternberk             54.45   + 5.57
 6. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             54.53   + 6.05
 7. Horčičková Eva            UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou  55.03   + 6.15
 8. Jakobová Adélka           UOL9052 R SK Univerzity Palackého Olomou  55.06   + 6.18
 9. Janů Hana                 KSU9393 A Klub vytrvalostních sportů Šum  56.03   + 7.15
10. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         56.06   + 7.18
11. Holinka Lukáš             PTE9421 A Sokol Ptení                     57.25   + 8.37
12. Vozdová Klára             ASU8964 C Magnus Orienteering             57.28   + 8.40
13. Poklopová Lenka           UOL8951 R SK Univerzity Palackého Olomou  57.30   + 8.42
14. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov         57.48   + 9.00
15. Vičan Dominik             ABR9501 B A-team Bruntál                  58.34   + 9.46
16. Křečková Lenka            ZPV9271 A KOB Železárny Prostějov         59.32   +10.44
17. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    62.10   +13.22
18. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 A SK Univerzity Palackého Olomou  62.38   +13.50
19. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  66.56   +18.08
20. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    69.34   +20.46
    Seitler Milan             ASU9148 B Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.04.2010 12:02
05.04.2010 VT Srbsko 10 - one man relay
B      3.50 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             33.32         
 2. Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                     33.39   + 0.07
 3. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Železárny Prostějov         34.28   + 0.56
 4. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         34.31   + 0.59
 5. Hálek Matěj               UOL9311 B SK Univerzity Palackého Olomou  36.29   + 2.57
 6. Tesařová Marcela          VOV9450 C VSK VŠB TU Ostrava              37.49   + 4.17
 7. Neumannová Anna           STE9456 C SK SKI-OB Šternberk             37.50   + 4.18
 8. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK Univerzity Palackého Olomou  37.52   + 4.20
 9. Dumbrovský Michal         UOL9601 C SK Univerzity Palackého Olomou  37.54   + 4.22
10. Fajkus Radim              JPV9509 B SK Prostějov                    38.06   + 4.34
11. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         38.49   + 5.17
12. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             38.55   + 5.23
13. Vítková Lucie             PTE9474 C Sokol Ptení                     39.02   + 5.30
14. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  39.37   + 6.05
15. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB Železárny Prostějov         42.12   + 8.40
16. Boháčová Lucie            PTE8771 C Sokol Ptení                     43.55   +10.23
17. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              49.22   +15.50
18. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         52.30   +18.58
19. Jeřábková Jana            OOL6954 C SK Haná orienteering            55.11   +21.39
20. Janečková Marta           JPV6665 C SK Prostějov                    56.41   +23.09
    Jeřábek Petr              OOL6702 C SK Haná orienteering             DISK         
    Horčička Petr             UOL7007 C SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
    Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.04.2010 12:02
05.04.2010 VT Srbsko 10 - one man relay
E      7.80 km, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zbranek Roman             ASU8808 R Magnus Orienteering             49.05         
 2. Minář Marek               ASU9444 A Magnus Orienteering             52.19   + 3.14
 3. Ludvík Vojtěch            STB9301 A TJ Stadion Nový Bor             56.39   + 7.34
 4. Doležel Ondřej            STE9202 B SK SKI-OB Šternberk             56.44   + 7.39
 5. Uvizl Marek               STH9202 A SK Studenec                     56.46   + 7.41
 6. Navrátil Tomáš            ASU8817 C Magnus Orienteering             57.04   + 7.59
 7. Vozda Vojtěch             ASU9043 R Magnus Orienteering             57.18   + 8.13
 8. Jirka Michal              PTE8403 C Sokol Ptení                     63.13   +14.08
 9. Ostřanský Filip           ASU9243 A Magnus Orienteering             68.39   +19.34
10. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Železárny Prostějov         74.55   +25.50
10. Német Kryštof             STE9308 A SK SKI-OB Šternberk             74.55   +25.50
12. Uvizl Ivan                STH5801 C SK Studenec                     82.35   +33.30
    Skyva Petr                STE9307 A SK SKI-OB Šternberk               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 05.04.2010 12:02
05.04.2010 VT Srbsko 10 - one man relay
P      2.40 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 C KOB Železárny Prostějov         27.19         
2. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             31.09   + 3.50
3. Křečková Jana             ZPV9999 C KOB Železárny Prostějov         31.54   + 4.35
4. Pilcová Sabina            ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov         32.25   + 5.06
5. Horčička Vít              UOL9919 C SK Univerzity Palackého Olomou  34.23   + 7.04
6. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Železárny Prostějov         40.01   +12.42
7. Janečka Viktor            JPV9917 C SK Prostějov                    40.06   +12.47
8. Sklenářová Lenka          SBR6851 C SKOB Bruntál                    46.25   +19.06
-------------------------------------------------------------------------------------