Vytvořeno 02.04.2010 19:55
02.04.2010 VT Srbsko 10 - stafety dvojic pres cestu - 1. kolo
A      12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hálek + Holinka L.        UOL9311 B SK Univerzity Palackého Olomou  11.00         
 2. Skoupý + Vican            STE9411 C SK SKI-OB Šternberk             11.02   + 0.02
 3. Dumbrovský + Holinka M.   UOL9601 C SK Univerzity Palackého Olomou  11.07   + 0.07
 4. Hnilicová + Fajkus        KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  11.11   + 0.11
 5. Tesařová + Janu           VOV9450 C VSK VŠB TU Ostrava              11.12   + 0.12
 6. Vozdová + Kaspar          KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  11.44   + 0.44
 6. Štrajtová + Vitkova       UOL9151 A SK Univerzity Palackého Olomou  11.44   + 0.44
 8. Neumannová + Borankova    STE9456 C SK SKI-OB Šternberk             11.46   + 0.46
 9. Křečková + Jerabkova      ZPV9271 A KOB Železárny Prostějov         11.48   + 0.48
10. Jirka + Bohacova          PTE8403 C Sokol Ptení                     12.58   + 1.58
11. Ostřanský J. + Ostranska  SSU4302 C SK Severka Šumperk              13.18   + 2.18
12. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         13.56   + 2.56
MS  Janečková + Fajkusova     JPV6665 C SK Prostějov                    13.31   + 2.31
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 02.04.2010 19:55
02.04.2010 VT Srbsko 10 - stafety dvojic pres cestu - 1. kolo
C      2.00 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             16.43         
2. Janečka Viktor            JPV9917 C SK Prostějov                    16.47   + 0.04
3. Jirka Mikuláš             ZPV0000 C KOB Železárny Prostějov         32.48   +16.05
4. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Železárny Prostějov         33.21   +16.38
5. Pilcová Sabina            ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov         35.23   +18.40
6. Křečková Jana             ZPV9999 C KOB Železárny Prostějov         35.25   +18.42
7. Horčička Vít              UOL9919 C SK Univerzity Palackého Olomou  38.18   +21.35
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 02.04.2010 19:55
02.04.2010 VT Srbsko 10 - stafety dvojic pres cestu - 1. kolo
E      12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Minář + Chmelar           ASU9444 A Magnus Orienteering             10.16         
 2. Sklenářová + Ludvik       SBR9250 A SKOB Bruntál                    10.18   + 0.02
 3. Vozda + Skyva             ASU9043 R Magnus Orienteering             10.19   + 0.03
 4. Kolářová + Jakobova       ASU9351 A Magnus Orienteering             10.23   + 0.07
 4. Zbranek + Nemet           ASU8808 R Magnus Orienteering             10.23   + 0.07
 6. Vozdová + Poklopova       ASU8964 C Magnus Orienteering             12.06   + 1.50
 7. Navrátil + Reslova        ASU8817 C Magnus Orienteering             13.18   + 3.02
 8. Sklenář + Uvizl           SBR9501 A SKOB Bruntál                    13.38   + 3.22
 9. Seitler + Simkova         ASU9148 B Magnus Orienteering             13.47   + 3.31
10. Ostřanský + Kosova        ASU9243 A Magnus Orienteering             13.58   + 3.42
--------------------------------------------------------------------------------------