Vytvořeno 01.04.2010 20:07
01.04.2010 VT Srbsko 10 - od K ke K (pametak)
A      4.40 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    40.04         
 2. Jakobová Adélka           UOL9052 R SK Univerzity Palackého Olomou  40.39   + 0.35
 3. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    40.51   + 0.47
 4. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  41.59   + 1.55
 5. Skoupý Jan                STE9411 C SK SKI-OB Šternberk             42.40   + 2.36
 6. Holinka Lukáš             PTE9421 A Sokol Ptení                     42.46   + 2.42
 7. Vozdová Klára             ASU8964 C Magnus Orienteering             42.53   + 2.49
 8. Šimková Johanka           UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou  45.06   + 5.02
 9. Sklenářová Radka          SBR9250 A SKOB Bruntál                    46.03   + 5.59
10. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  47.26   + 7.22
11. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 A SK Univerzity Palackého Olomou  47.32   + 7.28
12. Janů Hana                 KSU9393 A Klub vytrvalostních sportů Šum  47.57   + 7.53
13. Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  48.12   + 8.08
14. Křečková Lenka            ZPV9271 A KOB Železárny Prostějov         48.58   + 8.54
15. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             50.50   +10.46
16. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    52.05   +12.01
    Poklopová Lenka           UOL8951 R SK Univerzity Palackého Olomou    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.04.2010 20:07
01.04.2010 VT Srbsko 10 - od K ke K (pametak)
B      3.10 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fajkus Radim              JPV9509 B SK Prostějov                    29.27         
 2. Tesařová Marcela          VOV9450 C VSK VŠB TU Ostrava              34.04   + 4.37
 3. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             39.54   +10.27
 4. Neumannová Anna           STE9456 C SK SKI-OB Šternberk             63.49   +34.22
 5. Vítková Lucie             PTE9474 C Sokol Ptení                     67.26   +37.59
 6. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  76.23   +46.56
 7. Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                     85.23   +55.56
    Vičan Dominik             ABR9501 B A-team Bruntál                   DISK         
    Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
    Hálek Matěj               UOL9311 B SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
    Dumbrovský Michal         UOL9601 C SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.04.2010 20:07
01.04.2010 VT Srbsko 10 - od K ke K (pametak)
C      2.10 km, 20 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 C KOB Železárny Prostějov         15.23         
2. Janečka Viktor            JPV9917 C SK Prostějov                    23.18   + 7.55
3. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             28.55   +13.32
4. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Železárny Prostějov         37.30   +22.07
   Pilcová Sabina            ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov          DISK         
   Křečková Jana             ZPV9999 C KOB Železárny Prostějov          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.04.2010 20:07
01.04.2010 VT Srbsko 10 - od K ke K (pametak)
E      5.50 km, 125 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vozda Vojtěch             ASU9043 R Magnus Orienteering             37.47         
 2. Navrátil Tomáš            ASU8817 C Magnus Orienteering             40.49   + 3.02
 3. Uvizl Marek               STH9202 A SK Studenec                     43.41   + 5.54
 4. Ludvík Vojtěch            STB9301 A TJ Stadion Nový Bor             46.53   + 9.06
 5. Minář Marek               ASU9444 A Magnus Orienteering             49.05   +11.18
 6. Seitler Milan             ASU9148 B Magnus Orienteering             50.12   +12.25
 7. Zbranek Roman             ASU8808 R Magnus Orienteering             52.12   +14.25
 8. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         54.23   +16.36
 9. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Železárny Prostějov         55.45   +17.58
10. Doležel Ondřej            STE9202 B SK SKI-OB Šternberk             64.34   +26.47
    Német Kryštof             STE9308 A SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Skyva Petr                STE9307 A SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Ostřanský Filip           ASU9243 A Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------