Přihlásit

motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links

Hlásničák potřetí Krišpína - 01.07.2021 04:46:32

Terénní běh HLÁSNIČÁK se uskutečnil potřetí a potřetí byla připravena nová trať, která má nově start a cíl ve sportovním areálu obce Hlásnice a kterou vyzkoušelo 44 borců.

Hlavní trať dlouhou 7,5 km se stoupáním 200 m zdolali nejrychleji favorité - v kategorii mužů byl nejrychlejší Víťa Otevřel (29:07), v kategorii žen Kristýna Otevřelová (36:00). Na kratší "kondiční" trati dlouhé 2,5 km se stoupáním 50 m vyhrál Tonda Máčala (11:59).

Příští závod běžeckého seriálu Šternberské běhání 49. ročník závodu Jarní LETNÍ KIOSK se bude konat v pátek 2.7., start v 18:00 hod., všechny potřebné informace jsou v propozicích.