motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

Štafetový víkend Krišpína - 26.09.2021 23:12:05

Poslední zářijový víkend patřil 2 závodům Českého poháru štafet, které se konaly v Dolní Olešnici nedaleko Dvora Králové a které uspořádali členové Sportcentra Jičín (SJC).
V sobotu dopoledne byl ještě sprintový závod žebříčku A v Hradci Králové (OK Slávia HK - SHK). Ten byl zajímavý tím, že jsme potkali Honzíka, že závodníci žebříčku A mají ještě dnes noční můru z karantény, že mapa byla zabalená do téměř neprůhledného mapníku a že Tomik porazil Dana.

Štafetové závody přináší napětí, bojovné výkony a nejedno překvapení. O jedno nemilé překvapení se postaraly vosy, které poštípaly Verču na 1. úseku na 5. kontrole. Dostala více než 20 žihadel a do cíle se dostala díky pomoci soupeřky z Ostrova Simony Holíkové. Večer už splaskla a v neděli nastoupila opět na start.

Oba dny spolu soupeřily štafety D135 (Jana, Krišpína, Eva L.) a H135 (Tomik, Matuš, Jirka), která bude dřív v cíli. To že byly holky lepší, to není tak zajímavé - větší překvapení bylo v kempu v Hořicích, když paní recepční předávala klíče chatek č. 7 a č. 8, což bylo sobotní umístění.

V neděli se neskutečné stalo realitou - štafeta ve složení Šimon-Ruda-Fanta vybojovali za umístění 5 bodů a ty stačily právě na průběžné 45. místo Českého poháru štafet v kategorii H21, což znamená POSTUP na MČR štafet do Vidnavy!!!!!