motto: Kdo něco chce - tak pro to musí něco dělat - teprve potom to bude mít
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

Výsledky závodů Šternberská hvězda 2020 Krišpína - 20.09.2020 22:22:34

Byly zveřejněny výsledky závodu JEDNOTLIVCŮ na krátké trati a závodu ŠTAFET.

V dopoledním závodě na krátké trati startovalo 346 závodníků. V kategorii D21C vyhrála Radka Uvizlová (STH) před Luckou Mezníkovou (SSU) a Monikou Zamazalovou (RBK). V kategorii H21C zvítězil Ondra Vystavsěl (JPV), 2. místo obsadil Zdeněk Rajnošek (KSU) a 3. místo Tomáš Zdráhal (OOL).

Odpoledního závodu štafet se zúčastnilo 43 týmů. Mistry Hanácké oblasti v žákovských kategoriích se staly štafety SK SKI-OB Šternberk - Mrkvica, Matoušek, Světnický (DH12), SOB Olomouc - Šaňáková, Paulíčková, Jílková (D14) a Klub vytrvalostních sportů Šumperk - Jordán, Šána, Miča (H14). V kategorii D15-99 vyhrála štafeta Orientační běh Opava ve složení Natka Gallo, Katka Pachmanová, Anička Kovalčíková, v kategorii H15-99 byla nejlepší štafeta SK Prostějov, která startovala ve složení Radim Fajkus, David Štorek, Ondra Vystavěl.