Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
25.03.2017JPV1. Hanácký oblastní žebříček - První kufrTýn nad Bečvou
01.04.2017ZLH2. Hanácký žebříček, Mistrovství oblasti ve sprintuJeseník
08.04.2017OOL3. Hanácký žebříčekCakov
29.04.2017KON4. Hž, Oblastní žebříčekBenešov, sokolovna
13.05.2017SSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, 5. Hanácký žebříčekPaprsek
27.05.2017SBR6. Hž, Mistrovství oblasti na krátké tratiSuchá Rudná
03.06.2017VRBŽebříček B-Morava, 7. Hanácký žebříčekKarlovice, rest. Malajka
24.06.2017KSU8. Hž, Mistrovství oblasti na klasické tratiSobotín, sedlo Skřítek I/11
09.09.2017AOPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, 1. Hanácký žebříčekPustá Polom
16.09.2017SKM2. Hanácký žebříčekBunč
28.09.2017JPV3. Hanácký žebříčekČechy pod Kosířem
30.09.2017SSU4. Hanácký žebříčekVelké Vrbno
14.10.2017ASU6. Hanácký žebříček - sprintValašské Meziříčí
14.10.2017ASU5. Hanácký žebříček - krátká traťTýn nad Bečvou
21.10.2017ASU7. Hanácký žebříčekRuda nad Moravou
29.10.2017KON8. Hanácký žebříček <B>ZRUŠENO</B>Pohora
04.11.2017UOL9. Hanácký žebříček - Poslední kufrKčmaň
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
JPVZLHOOLKONSSUSBRVRBKSU
Poř.  ZkratkaOddilCelkem25.03.01.04.08.04.29.04.13.05.27.05.03.06.24.06.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1180.0083.0095.00114.0069.0049.0069.0036.0085.00
2  AOPOrientační Běh Opava1053.0084.0076.00108.0078.0033.0072.0036.0076.00
3  UOLSOB Olomouc982.0076.0052.0096.0081.0035.0061.003.0057.00
4  STESK SKI-OB Šternberk876.0074.0055.0077.0048.0041.0058.0021.0045.00
5  PLUTJ SOKOL Plumlov867.0080.0055.0082.0065.0035.0068.00---48.00
6  ASUMagnus Orienteering856.0067.0068.0080.0067.0030.0046.0028.0079.00
7  KONKOB Konice447.0036.0012.0037.0036.0018.0033.007.0023.00
8  JPVOddíl OS SK Prostějov312.0033.006.0045.0015.005.0017.0012.0024.00
9  ZLHOOB TJ Zlaté Hory86.007.0018.005.00------6.00------
10  SSUSK Severka Šumperk68.00---16.0018.004.00---5.006.002.00
11  ZPVKOB ZPV Prostějov60.003.0013.002.009.00---6.00------
12  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané53.006.00---12.009.00---------9.00
13  SBRSKOB Bruntál40.00---1.0017.0014.00---7.00---1.00
14  OOLSK Haná orienteering21.006.00---------------------
15  PTETJ Sokol Ptení14.002.00---2.00---------------
Žebříček - podzim
AOPSKMJPVSSUASUASUASUKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem09.09.16.09.28.09.30.09.14.10.14.10.21.10.29.10.04.11.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1180.0059.0058.00103.0069.0043.0055.0083.00---110.00
2  AOPOrientační Běh Opava1053.0072.00101.00107.0075.00---29.0019.00---87.00
3  UOLSOB Olomouc982.0029.0061.00101.0048.0036.0067.0057.00---122.00
4  STESK SKI-OB Šternberk876.0051.0036.0091.0065.0010.0040.0077.00---87.00
5  PLUTJ SOKOL Plumlov867.0033.0044.0090.0053.0026.0046.0063.00---79.00
6  ASUMagnus Orienteering856.0036.0047.0069.0041.0026.0038.0055.00---79.00
7  KONKOB Konice447.0027.0029.0052.0025.0021.0038.0030.00---23.00
8  JPVOddíl OS SK Prostějov312.0010.0013.0046.0014.0011.0011.0022.00---28.00
9  ZLHOOB TJ Zlaté Hory86.00------12.00---2.006.0015.00---15.00
10  SSUSK Severka Šumperk68.00---------------4.0010.00---3.00
11  ZPVKOB ZPV Prostějov60.002.00---15.00------4.00------6.00
12  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané53.00------17.00------------------
13  SBRSKOB Bruntál40.00---------------------------
14  OOLSK Haná orienteering21.00------------------------15.00
15  PTETJ Sokol Ptení14.00------------------------10.00
Počet přístupů
Celkem: 961881
Týden: 7145