Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
05.06.2021KSUKSU - Mistrovství oblasti na klasické trati - Klasická traťSedlo Skřítek
12.06.2021JPVJPV - Mistrovství oblasti na krátké trati - Krátká traťSuchý
13.06.2021PLUPLU - Mistrovství oblasti ve sprintu - SprintPlumlov, kemp Žralok
04.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Klasická traťKladky
05.09.2021JPVJPV - Oblastní žebříček - Krátká traťValchov
25.09.2021ASUASU - Oblastní žebříček - Krátká traťPobučí, louka na okraji obce
16.10.2021KSUKSU - Oblastní žebříček - Krátká traťBludov
23.10.2021PLUPLU - Oblastní žebříček - Krátká traťPlumlov, kemp Žralok
28.10.2021KONKON - Oblastní žebříček - Klasická traťOspělov
30.10.2021UOLUOL - Oblastní žebříček - Krátká traťHlubočky
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
KSUJPVPLU
Poř.  ZkratkaOddilCelkem05.06.12.06.13.06.
1  AOPOrientační Běh Opava14665.702235.442898.842149.26
2  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk13876.741861.741828.322678.60
3  STESK SKI-OB Šternberk13253.602361.511802.421154.51
4  JPVOddíl OS SK Prostějov12584.952339.941057.012133.37
5  UOLSOB Olomouc12546.742872.011717.612225.14
6  PLUTJ SOKOL Plumlov12401.162324.652524.751775.34
7  KONKOB Konice11607.36529.25961.73896.34
8  SSUSK Severka Šumperk8300.10861.91---0.00
9  ASUMagnus Orienteering6792.95871.84------
10  PTETJ Sokol Ptení4842.54---145.8989.31
11  ZLHOOB TJ Zlaté Hory4726.35809.07249.5473.37
12  OOLSK Haná orienteering2312.51382.02597.75172.21
13  ZPVKOB ZPV Prostějov2069.69248.13231.34103.32
14  SBRSKOB Bruntál2059.42573.29351.02---
15  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem1953.67312.67287.11---
16  SPRSK SKI - SPORT Praděd656.75113.37100.00---
17  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané386.50---65.47---
Žebříček - podzim
JPVJPVASUKSUPLUKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem04.09.05.09.25.09.16.10.23.10.28.10.30.10.
1  AOPOrientační Běh Opava14665.703265.743133.7284.321341.56538.482989.812377.59
2  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk13876.742851.221979.392494.772779.523072.631846.581402.32
3  STESK SKI-OB Šternberk13253.603133.822375.421201.032908.872175.792473.982162.85
4  JPVOddíl OS SK Prostějov12584.951279.271496.982135.612025.272558.962624.292926.15
5  UOLSOB Olomouc12546.742512.631902.081496.221558.502929.022007.94958.00
6  PLUTJ SOKOL Plumlov12401.162535.982243.542479.861955.631762.512535.922307.00
7  KONKOB Konice11607.362289.272297.122068.981552.802518.561796.832433.43
8  SSUSK Severka Šumperk8300.10640.26460.141874.881805.141435.141400.561784.38
9  ASUMagnus Orienteering6792.951011.30770.92506.201936.441495.881420.86928.47
10  PTETJ Sokol Ptení4842.54939.481092.031142.89531.56921.63746.51727.56
11  ZLHOOB TJ Zlaté Hory4726.351160.37857.01685.71754.67256.75778.441121.46
12  OOLSK Haná orienteering2312.51298.89266.73282.17515.63274.77375.00442.11
13  ZPVKOB ZPV Prostějov2069.69108.61850.8848.50220.79374.99364.35182.16
14  SBRSKOB Bruntál2059.42298.72299.54193.17165.26150.94432.00403.57
15  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem1953.67425.84---423.03340.70---183.76451.43
16  SPRSK SKI - SPORT Praděd656.7539.0742.58---38.75---290.80110.00
17  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané386.50---------------93.03228.00
Počet přístupů
Celkem: 966588
Týden: 8752