Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
30.03.2019JPVOblastní žebříčekLhota pod Kosířem
13.04.2019OOLMistrovství oblasti na klasické tratiStará Ves u Rýmařova
28.04.2019KONMistrovství oblasti ve sprintuKonice, sportovní hala
04.05.2019ASUMistrovství oblasti na krátké tratiDubicko – Sokolovna
11.05.2019KSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WREŠumperk
25.05.2019ZLHOblastní žebříčekHorní Údolí
01.06.2019PLUŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekOtaslavice
02.06.2019PLUŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekOtaslavice
08.06.2019AOPOblastní žebříčekMokré Lazce
14.09.2019RBKOblastní žebříčekKuničky
12.10.2019JPVOblastní žebříčekBouzov
19.10.2019STEOblastní žebříčekŘídeč
26.10.2019KONOblastní žebříčekBřezinky
02.11.2019UOLOblastní žebříčekNáměšť na Hané
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
JPVOOLKONASUKSUZLHPLUPLUAOP
Poř.  ZkratkaOddilCelkem30.03.13.04.28.04.04.05.11.05.25.05.01.06.02.06.08.06.
1  STESK SKI-OB Šternberk1360.00159.00149.00159.00133.0085.0080.0083.0045.0053.00
2  UOLSOB Olomouc1233.00134.00135.00125.00146.0067.00109.0075.0058.0036.00
3  JPVOddíl OS SK Prostějov1100.0081.00131.00143.00149.0047.0052.0082.0064.0026.00
4  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1042.00134.00120.0092.0072.00---107.0068.0026.0054.00
5  AOPOrientační Běh Opava932.0071.00145.0079.00101.00113.0078.00------6.00
6  ASUMagnus Orienteering796.00108.0084.0092.0030.0071.0032.003.0010.0018.00
7  SBRSKOB Bruntál640.0091.0082.0016.0074.0016.0065.005.002.0022.00
8  PLUTJ SOKOL Plumlov585.0089.00104.0056.0045.008.0033.00------29.00
9  KONKOB Konice569.00112.0096.00---83.008.0051.006.0010.00---
10  ZPVKOB ZPV Prostějov529.0096.0066.0072.0066.001.0019.0020.0018.00---
11  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem501.0059.0067.0046.0060.0027.0048.004.00---32.00
12  SSUSK Severka Šumperk391.009.0056.0048.0048.0033.0020.006.00---30.00
13  OOLSK Haná orienteering290.0035.00---51.0024.0030.0031.0014.0010.0019.00
14  ZLHOOB TJ Zlaté Hory197.0033.0024.0039.0020.0011.00---3.00---7.00
15  PTETJ Sokol Ptení170.0013.00---17.0030.0010.0011.0020.0010.001.00
16  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané81.0044.00---18.00------------------
17  SPRSK SKI - SPORT Praděd25.008.00---4.007.00---------------
18  ABRA-team NOVO Bruntál10.0010.00------------------------
Žebříček - podzim
RBKJPVSTEKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem14.09.12.10.19.10.26.10.02.11.
1  STESK SKI-OB Šternberk1360.00---135.0082.00108.0089.00
2  UOLSOB Olomouc1233.00---107.00121.00100.0020.00
3  JPVOddíl OS SK Prostějov1100.00---84.0091.0074.0076.00
4  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1042.00---138.0081.0073.0077.00
5  AOPOrientační Běh Opava932.00---100.0087.0012.00140.00
6  ASUMagnus Orienteering796.00---98.0088.0064.0098.00
7  SBRSKOB Bruntál640.00---60.0081.0046.0080.00
8  PLUTJ SOKOL Plumlov585.00---56.0030.0055.0080.00
9  KONKOB Konice569.00---22.0075.005.00101.00
10  ZPVKOB ZPV Prostějov529.00---29.0045.0052.0045.00
11  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem501.00---33.0043.0047.0035.00
12  SSUSK Severka Šumperk391.00---45.0026.0044.0026.00
13  OOLSK Haná orienteering290.00---14.0019.0022.0021.00
14  ZLHOOB TJ Zlaté Hory197.00---23.0020.009.008.00
15  PTETJ Sokol Ptení170.00---21.0014.008.0015.00
16  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané81.00------------19.00
17  SPRSK SKI - SPORT Praděd25.00---------6.00---
18  ABRA-team NOVO Bruntál10.00---------------
Počet přístupů
Celkem: 961856
Týden: 7142