Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
30.03.2019JPVOblastní žebříčekLhota pod Kosířem
13.04.2019OOLMistrovství oblasti na klasické tratiStará Ves u Rýmařova
28.04.2019KONMistrovství oblasti ve sprintuKonice, sportovní hala
04.05.2019ASUMistrovství oblasti na krátké tratiDubicko – Sokolovna
11.05.2019KSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WREŠumperk
25.05.2019ZLHOblastní žebříčekHorní Údolí
01.06.2019PLUŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekOtaslavice
02.06.2019PLUŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekOtaslavice
08.06.2019AOPOblastní žebříčekMokré Lazce
14.09.2019RBKOblastní žebříčekKuničky
12.10.2019JPVOblastní žebříčekBouzov
19.10.2019STEOblastní žebříčekŘídeč
26.10.2019KONOblastní žebříčekBřezinky
02.11.2019UOLOblastní žebříčekNáměšť na Hané
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
JPVOOLKONASUKSUZLHPLUPLUAOP
Poř.  ZkratkaOddilCelkem30.03.13.04.28.04.04.05.11.05.25.05.01.06.02.06.08.06.
1  UOLSOB Olomouc768.00122.0075.0080.0064.0042.0058.0036.0044.0046.00
2  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk636.00117.0061.0024.0035.00---73.007.001.0063.00
3  STESK SKI-OB Šternberk614.00116.0067.0058.0061.0045.0046.0021.0015.0050.00
4  PLUTJ SOKOL Plumlov525.0087.0067.0041.0032.005.0017.0011.0015.0058.00
5  JPVOddíl OS SK Prostějov392.0014.0037.0071.0022.0019.0024.0026.0023.00---
6  AOPOrientační Běh Opava387.0075.0048.0032.0022.0019.0065.00---------
7  ASUMagnus Orienteering275.0016.0014.0037.0029.003.00---35.0028.003.00
8  ZLHOOB TJ Zlaté Hory264.0070.0017.0029.0025.0032.00---1.00---25.00
9  SSUSK Severka Šumperk250.0033.0024.0022.005.002.0029.00------22.00
10  OOLSK Haná orienteering183.0042.00---18.0011.001.0023.005.0021.0030.00
11  KONKOB Konice162.0023.0014.00---10.00---6.005.002.00---
12  ZPVKOB ZPV Prostějov66.0010.008.009.00---------7.0026.00---
13  PTETJ Sokol Ptení28.0011.00---5.00---3.007.002.00------
14  SBRSKOB Bruntál19.001.001.002.002.002.002.00---2.001.00
15  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané11.008.00------------------------
16  SPRSK SKI - SPORT Praděd7.00------------------------5.00
17  ABRA-team NOVO Bruntál3.003.00------------------------
18  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem2.00---2.00---------------------
Žebříček - podzim
RBKJPVSTEKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem14.09.12.10.19.10.26.10.02.11.
1  UOLSOB Olomouc768.00---41.00103.0027.0030.00
2  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk636.00---81.0078.0040.0056.00
3  STESK SKI-OB Šternberk614.00---43.0010.0040.0042.00
4  PLUTJ SOKOL Plumlov525.00---50.0053.0025.0064.00
5  JPVOddíl OS SK Prostějov392.00---36.0052.0025.0043.00
6  AOPOrientační Běh Opava387.00---24.0053.00---49.00
7  ASUMagnus Orienteering275.00---23.0046.0017.0024.00
8  ZLHOOB TJ Zlaté Hory264.00---42.00---6.0017.00
9  SSUSK Severka Šumperk250.00---35.0056.0017.005.00
10  OOLSK Haná orienteering183.00---12.0011.001.008.00
11  KONKOB Konice162.00---32.0032.008.0030.00
12  ZPVKOB ZPV Prostějov66.00------2.00---4.00
13  PTETJ Sokol Ptení28.00---------------
14  SBRSKOB Bruntál19.00---4.002.00------
15  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané11.00------------3.00
16  SPRSK SKI - SPORT Praděd7.00------------2.00
17  ABRA-team NOVO Bruntál3.00---------------
18  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem2.00---------------
Počet přístupů
Celkem: 961922
Týden: 7165