Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
30.03.2019JPVOblastní žebříčekLhota pod Kosířem
13.04.2019OOLMistrovství oblasti na klasické tratiStará Ves u Rýmařova
28.04.2019KONMistrovství oblasti ve sprintuKonice, sportovní hala
04.05.2019ASUMistrovství oblasti na krátké tratiDubicko – Sokolovna
25.05.2019ZLHOblastní žebříčekHorní Údolí
01.06.2019PLUŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekOtaslavice
02.06.2019PLUŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekOtaslavice
08.06.2019AOPOblastní žebříčekMokré Lazce
14.09.2019RBKOblastní žebříčekKuničky
12.10.2019JPVOblastní žebříčekBouzov
19.10.2019STEOblastní žebříčekŘídeč
26.10.2019KONOblastní žebříčekBřezinky
02.11.2019UOLOblastní žebříčekNáměšť na Hané
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
JPVOOLKONASUZLHPLUPLUAOP
Poř.  ZkratkaOddilCelkem30.03.13.04.28.04.04.05.25.05.01.06.02.06.08.06.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1288.0094.0098.00157.0093.00119.0064.0061.0099.00
2  UOLSOB Olomouc1120.0096.0092.00115.0097.00103.0078.0063.0078.00
3  AOPOrientační Běh Opava1118.0048.00118.0063.00116.0071.0082.0068.00113.00
4  STESK SKI-OB Šternberk1064.00109.0073.00103.0085.0068.0031.0042.0055.00
5  PLUTJ SOKOL Plumlov817.0076.0053.0057.0058.0062.0048.0043.0054.00
6  ASUMagnus Orienteering627.0058.0065.0056.0042.0026.0028.0039.0035.00
7  JPVOddíl OS SK Prostějov549.0037.0033.0053.0043.0027.0029.0023.005.00
8  KONKOB Konice280.0015.003.0042.004.002.0012.009.00---
9  PTETJ Sokol Ptení219.0042.00---19.0029.00---18.0014.0012.00
10  ZLHOOB TJ Zlaté Hory193.0016.0019.0019.0017.0017.0016.0010.0016.00
11  SSUSK Severka Šumperk184.00---12.0010.009.0024.0025.002.0010.00
12  SBRSKOB Bruntál103.009.0015.006.008.004.002.001.001.00
13  ZPVKOB ZPV Prostějov27.009.00---16.00---------2.00---
13  OOLSK Haná orienteering27.00------------------------
15  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem21.002.003.005.00------1.00---1.00
Žebříček - podzim
RBKJPVSTEKONUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem14.09.12.10.19.10.26.10.02.11.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1288.00---167.0098.0086.00152.00
2  UOLSOB Olomouc1120.00---136.00104.0033.00125.00
3  AOPOrientační Běh Opava1118.00---172.00110.00---157.00
4  STESK SKI-OB Šternberk1064.00---150.0098.0098.00152.00
5  PLUTJ SOKOL Plumlov817.00---103.0072.0081.00110.00
6  ASUMagnus Orienteering627.00---102.0051.0032.0093.00
7  JPVOddíl OS SK Prostějov549.00---95.0054.0058.0092.00
8  KONKOB Konice280.00---68.006.0057.0062.00
9  PTETJ Sokol Ptení219.00---25.0024.0016.0020.00
10  ZLHOOB TJ Zlaté Hory193.00---21.0018.00---24.00
11  SSUSK Severka Šumperk184.00---26.0014.0012.0040.00
12  SBRSKOB Bruntál103.00---12.0027.005.0013.00
13  ZPVKOB ZPV Prostějov27.00---------------
13  OOLSK Haná orienteering27.00---------13.0014.00
15  TVRTJ Sokol Vrbno pod Pradědem21.00---2.004.002.001.00
Počet přístupů
Celkem: 961930
Týden: 7166