Žebříčky HO

Hanácká oblast







Akce zařazené do žebříčku
TermínOddílNázevMísto 
24.03.2018JPVOblastní žebříčekProtivanov, základní škola (změna původního shromaždiště)
07.04.2018SSUMistrovství oblasti ve sprintuRýmařov
28.04.2018KONMistrovství oblasti na krátké tratiRunářov, hřiště
05.05.2018OOLŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekJanovice u Rýmařova
06.05.2018OOLŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekJanovice u Rýmařova
12.05.2018SSUOblastní žebříčekPaprsek
02.06.2018PLUOblastní žebříčekKřemenec
16.06.2018ZLHMistrovství oblasti na klasické tratiZlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
08.09.2018AOPŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekDeštné, Jakartovice
09.09.2018AOPŽebříček B-Morava, oblastní žebříčekDeštné, Jakartovice
22.09.2018STEOblastní žebříčekMladějovice
06.10.2018OOLOblastní žebříčekNáměšť na Hané
20.10.2018KSUOblastní žebříčekSobotín
27.10.2018KONOblastní žebříčekBenešov
03.11.2018ASUOblastní žebříčekStrumšín
10.11.2018UOLOblastní žebříčekNáměšť na Hané
Žebříček - jaro
Počet započítaných závodů
JPVSSUKONOOLOOLSSUPLUZLH
Poř.  ZkratkaOddilCelkem24.03.07.04.28.04.05.05.06.05.12.05.02.06.16.06.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1315.0054.0078.0090.0072.0036.0083.00100.0075.00
2  AOPOrientační Běh Opava1306.0064.0078.00117.0083.0064.0089.0098.00107.00
3  STESK SKI-OB Šternberk1105.0066.0092.0090.0072.0052.0066.0071.0078.00
4  UOLSOB Olomouc1069.0054.0075.00106.0060.0058.0051.0073.0063.00
5  PLUTJ SOKOL Plumlov779.0027.0048.0087.0032.0013.0043.0088.0039.00
6  ASUMagnus Orienteering679.0030.0074.0058.0037.0049.0052.0044.0040.00
7  KONKOB Konice606.0038.0036.0056.0042.0033.0044.0057.0039.00
8  PTETJ Sokol Ptení369.0011.0013.0015.0039.0033.0030.0020.00---
9  JPVOddíl OS SK Prostějov368.0015.0037.0041.0012.0017.0028.0033.007.00
10  ZLHOOB TJ Zlaté Hory116.00---7.009.008.0010.007.00---9.00
11  SBRSKOB Bruntál69.00---7.00---12.0012.001.001.0011.00
12  SSUSK Severka Šumperk62.00---7.00---------6.003.0010.00
13  OOLSK Haná orienteering33.00---2.00------------------
13  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané33.0012.0013.00---8.00------------
Žebříček - podzim
AOPAOPSTEOOLKSUKONASUUOL
Poř.  ZkratkaOddilCelkem08.09.09.09.22.09.06.10.20.10.27.10.03.11.10.11.
1  KSUKlub vytrvalostních sportů Šumperk1315.0066.0051.00110.00139.0088.0052.00102.00119.00
2  AOPOrientační Běh Opava1306.0076.0071.00125.00133.00---29.0061.00111.00
3  STESK SKI-OB Šternberk1105.0024.0034.0084.00108.0061.0052.0056.0099.00
4  UOLSOB Olomouc1069.0030.0023.00104.0087.0073.0053.0048.00111.00
5  PLUTJ SOKOL Plumlov779.0029.0015.0059.0084.0050.0050.0036.0079.00
6  ASUMagnus Orienteering679.0025.0018.0052.0058.0040.0030.0038.0034.00
7  KONKOB Konice606.0019.0027.0045.0047.0019.0038.0028.0038.00
8  PTETJ Sokol Ptení369.0023.0025.00---34.0027.0018.0031.0050.00
9  JPVOddíl OS SK Prostějov368.0012.00---32.0043.0012.0024.0019.0036.00
10  ZLHOOB TJ Zlaté Hory116.0010.007.0010.0012.0011.00------16.00
11  SBRSKOB Bruntál69.006.007.006.005.001.00---------
12  SSUSK Severka Šumperk62.00------8.007.007.00---14.00---
13  OOLSK Haná orienteering33.00------15.00---7.00------9.00
13  CELTJ Sokol Čelechovice na Hané33.00------------------------
Počet přístupů
Celkem: 961867
Týden: 7143